velice rychlé jednání,zboží během týdne,

Rychlé dodání,seriozní jednání,perfektně zabalené zboží,maximálni spokojenost.

spokojenost....

• Stínítko CUBA bylo zasláno v objemné krabici 50x50 cm,uvnitř plochá krabička asi 3x45 cm ,s do ruličky smotaným stínítkem.Toto bylo zbytečně vzorně obloženo vzduchovými polštářky proti poškození,což je zcela zbytečné .K naší hrůze stínidlo nešlo spojit,museli jsme si po úporné snaze vypomoci sešívačkou a izolepou.

Reakce obchodu Osvětlenísvítidla.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme za komplikace s objednávkou. Ihned Vaši stížnost prověřím a obratem Vás budu kontaktovat.

Přeji hezký den,
    Lucie, péče o zákazníky

• Velký výběr zboží.
    • Na první opatrný dotaz v jakém stavu je objednávka bylo zareagováno tak,že se nic neděje a vše běží podle plánu,což již v době odpovědi nebyla pravda.

Nejdříve bylo zboží zasláno do jiného města. ( Nikdo není neomylný-může se stát ). Potom přišlo upozornění přepravní společnosti,že mi to veze na moji adresu místo na uloženku.Upravil jsem tedy adresu dodání do uloženky a následně se u stavu přepravy ukázal stav,že zboží nebylo možné doručit a že j vráceno odesílateli. Čekám jak to dopadne.

Reakce obchodu Osvětlenísvítidla.cz

Přeji hezký den,
    Lucie, péče o zákazníky

RYCHLÉ DODÁNÍ

Výhoda -rychlost.
    Nevýhoda - u podlinkového světla není napsáno, že zdroj nejde vyměnit musí se měnit celé osvětlení.

• Dlouho to trvalo

• Rychlost, spolehlivost

• Je to velmi drahé.Nemůžete vzít třikrát dražší jen pro kreslení pro děti.Nemůžeš tolik vydělávat na dětské radosti.

• rychlost dodání
    • obchod je super

doporučuji ,nenašla jsem chybu ani v komunikaci ani v dodání výrobku

I když jsem udělal chybu pří výběru světla a nevšiml jsem si, že k podhledovému světlu musí být připojeno i LED trafo ochotně mi poradili a umožnili mi objednaná podhledová svítidla vrátit. Rád si v tomto obchodě objedná nová. Rychlá komunikace a odezva na email. Rychlá komunikace při vrácení zboží. Rozhodně doporučím. Mají skvělé ceny.

Nákup z pohodlí domova, rychlé dodání zboží, spokojenost

Našel jsem, co jsem hledal, velká spokojenost

perfektní servis

• rychlé a slušné jednání

• rychlost, spolehlivost

Výborní

• velký výběr zboží

Jsem velice spokojená s objednaným zbožím a hlavně s doručením do dvou dnů.Obchod doporučuji !!!

• velký výběr zboží
    • rychlé vyřízení objednávky
    • skvělá komunikace obchodu
    • bezproblémová reklamace poškozeného zboží

Objednávala jsem poprvé a určitě ne naposled. Velký výběr zboží, rychlost objednávky, jedno ze svítidel dorazilo s poškozeným sklem - vše bylo do týdne vyřízeno bez sebemenšího problému. Skvělý přístup.