• Bylo slíbeno zaslat nabídku na světelné zdroje.
    • Dosud bez reakce.

Nespolehlivý obchod.

• Pohodlný výběr zboží z domova. Možnost osobního vyzvednutí - prohlídnutí zboží.
    • Dobrá komunikace se zákazníkem
    • zatím nic

• vyborne mi poradili
    • dobra dostupnost obchodu
    • doporucili vhodne zarovky
    • ne vse maji na sklade, ale to ani nelze ocekavat

mohu jen doporucit, jsou ochotni a vedi co prodavaji

• nevím
    • informace na stránkách neodpovídají skutečnosti

Zboží jsem objednal 21.11.2013.a zaplatil.Došlo včas,avšak bohužel ne to,co jsem objednal.Po reklamaci , kterou obchod uznal , mě obchod nabídl , že za doplatek 515Kč mi pošle mnou objednané zboží do 5dnů.Přistoupil jsem na tuto jejich velmi nestandartní podmínku.Vrácení zboží mě stálo 130kč.Dnes 17.1.2014 po několika mích telefonátech a urgencích jsem se dočkal.Tedy po 2měsících. Příště tedy určitě NE!

Reakce obchodu OSVETLENI.NET

Vážený pane, vzhledem k uvedeným neúplným informacím musím tyto doplnit v reakci. Máte pravdu v tom, že došlo naší chybou k prohození fotografií u dvou položek, kdy popis i kód zboží seděl, nicméně fotografie byla s jinou povrchovou úpravou - vše bylo okamžitě po Vašem upozornění opraveno. Ihned, jakmile jste nám problém oznámil, jsem Vám nabídl možnost vrácení zboží a odeslání platby. Jako druhou variantu jsem Vám nabídl dodání nového zboží s tím, že doplatíte pouze rozdíl v nákupních cenách těchto položek a z něj Vám odečtu veškeré Vaše náklady na zaslání špatně dodané položky zpět + Vám nové zboží dodáme zdarma. Toto jste po mně žádal zaslat písemně s tím, že mi buď mojí nabídku potvrdíte, nebo se domluvíme na vrácení. Vše jste nám odsouhlasil 8.12. a zboží bylo vrácené 14.12. Bohužel již výrobce nestihl dodat správnou verzi před Vánočními svátky a následujícími inventurami v prvním lednovém týdnu, tudíž Vám zboží bylo odesláno ihned poté. Jen si dovoluji podotknout, že původní rozdíl v cenách položek byl cca 820,- Kč a výsledně jsme Vám jej ponížili na 645,- Kč + jsme Vám odečetli Vaše náklady na poštovné 130,- Kč. Chápu, že se pro Vás jednalo o komplikaci, nicméně myslím, že jsme se snažili o maximální nápravu naší chyby a udělali jsme vše pro to, abychom Vám ve všem vyšli maximálně vstříc. Jak je vidět, i to bylo málo...

• -

dobrá cena, rychlá komunikace, v kamenném obchodě v Jihlavě příjemná obsluha

• Přehlednost, široká nabídka, dobré ceny

Široká nabídka led žárovek, dobré ceny

• přístup k zákazníkům

nedoporučuji!!!!

• dodací lhůta, komunikace obchodu

Nemohu obchod doporučit, jelikož mi zboží stále nepřišlo a ani žádná informace o tom, jak to s objednávkou vypadá. Jen že byla přijata.

• Milí a ochotní prodávající, nic není problém domluvit.

Vřele doporučuji

• rychlost, komunikace velmi dobrá, jsou velmi ochotní
    • zcela bez problémů v komunikaci a splnění daného slova!!!!

dtto

• Dobre ceny
    • Zadne

Velmi dobry

• Nabízí zboží, které již nevede

Zboží, které jsem hlavně chtěla , nebylo a nebude. V jiném obchodě bylo.
    Obchod mě informoval včas a souhlasil se zrušením celé objednávky.

• Neberou platební karty

Skvělé a rychlé vyřízení. Maximální spokojenost. Vstřícná a ochotná obsluha.

• Nevim co se deje s moji objednavkou. Obchod nekomunikuje....

• Výborná komunikace s personálem, dokážou poradit a pomoct s výběrem

• Dobrá komunikace
  • Je smutné, že e-mail o ohodnocení nákupu dorazil dříve než objednané zboží. Objednávali jsme 30.5.2013 a zatím zboží nedorazilo. Obchod tedy nemohu hodnotit, jediné co zatím mohu ohodnotit je dodací doba a ta je v porovnání zkušeností u jiných obchodů dlouhá.

• šíroký sortiment

Profesionální přístup rychlé jednání mohu jen doporučit

• rychlost,dostupnost,komunikace

Vřele doporučuji

• Před prodejnou se dá poměrně dobře parkovat (na Prahu)
    • Příznivé ceny
    • Komunikace ze strany obchodníka

Zboží bylo skladem, chvíli po objednání jsem byl telefonicky kontaktován obchodníkem, že je zboží připraveno k vyzvednutí, což mě mile překvapilo - jakási automatická odpověď je samozřejmá dnes už asi všude, ale né každý si s vámi dá tu práci "navíc" :-)