Rychlost dodání

Nízké ceny
    Doprava zdarma
    Rychlé dodání

• Perfektní, doprava zdarma, doručení druhý den od objednání. Doporučuji.

• velmi dobrá spolupráce

• perfektní, rychlá komunikace, vstřícnost a řešení objednávky

v obchodě nakupuji už poněkolikáté, rychlost dodání, výborně zabalené zboží, výborné, kvalitní barvy

Ochota, rychlost doručení.

Dodání v přijatelné lhůtě (vzhledem k platbě převodem po zaslání faktury), jinak standardní průběh.

Jsem velmi spokojen.

• rychlost doručení
    • zboží nelze zaslat přes zásilkovnu

Vše proběhlo v pořádku a rychle. Doporučuji!

Velmi dobré jednání, po objednávce ihned odesláno.

• Zboží skladem. Skvělá rychlá reakce pana jednatele, zásilka doručena druhý den.
    • Příště u nich objednám znova a doporučuji tento skvělý obchod. Dokázali i rychle poradit.

Bez.

Při koupi oleje na dřevo doporučen váleček na aplikaci.

• Vyřízení velmi rychle

potvrzení objednávky bylo doručeno ihned, výzva k úhradě mi doručena nebyla a ani zboží mi nebylo doručeno

Reakce obchodu OsmoShop.cz

Dobrý den paní Jindřiško,

velice nás mrzí, že jste svoji recenzi napsala před tím, než jste nás kontaktovala. Jak jsme Vám nyní již vysvětlili, součástí Vaší objednávky bylo zboží, které nebylo aktuálně skladem. Na eshopu uvedeno Objednáno u dodavatele a tato informace byla v době Vaší objednávky na eshopu uvedena. Údaje k platbě převodem tedy zasíláme až ve chvíli, kdy pro Vás máme zboží fyzicky připraveno skladem. Váš podnět jsme však použili pro zkvalitnění našich služeb a doplnili tuto informaci do automatických emailů potvrzujících objednávku. Věříme tedy, že se nám podařilo vzniklou situaci objasnit a je nám líto, že jsme Vaší unáhlené recenzi nedostali možnost předejít. S přáním příjemného dne OSMOShop.cz

Rychlost dodání

• rychlost doručení