• neseriozní jednání

Naprosto neseriozní jednání zaměstnance pana Davida Urbana. Omylem mně firma zaslala zboží v krabici, kde byly dvě teleskopické násady místo objednaného 1 ks. Na základě mailu od pana Davida Urbana jsem nabídl okamžitý odvoz 10.12.2020 jednoho ks. Reálný další termínod firmy byl na 21.12.2020. Upozorňovbal jsem mailem uvedeného zaměstnance, že mohu ze zaměstnání od 17 h kdykoliv večer. Bylo ale sděleno že termín musí být mezi 16 a 17 h a že pokud zboží nepředám v daném čase tak jsem se obohatil zbožím:
    "dopravce bohužel neurčuje dobu, záleží prý na kurýrovi.. nicméně pakliže se nepředá dopravci, tak jelikož jste se obohatil zbožím, které Vám nepatří bude předáno na jiné oddělení".
    Tento mail lze považovat za vyhrožování zákazníkovi což mně potvrdila konzultace s Českou obchodní inspekcí.
    Poradu jsem zrušil a kurýr přijel místo v v rozmezí 16.00až 17.00 už v 15.30h. Na štěstí jsem zůstal doma, takže zboží v originálním zabalení i s manuálem jsem v původní krabici předal.
    Před touto firmou všechny varuji

• Rychlé dodání, bez problémů

• korektnost, rychlost dodání - tak to má být
    • Možná drobná nedokonalost v propagaci e-shopu

• Objednané zboží bylo kompletní a nepoškozené.

• dobrá komunikace

Jsem velmi spokojená, zboží dorazilo rychle a v bezvadném stavu.

ceny

Krásný dobrý den,

děkujeme za recenzi, velice nás těší Vaše spokojenost. Doufáme , že Vám zakoupené zboží dělá jen radost a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme krásné Velikonoce :)

tel. 277 000 550 / [email protected]

• Milí, vstřícní, vše bez problému.

Vřele doporučuji.

Krásný dobrý den,

moc děkujeme za krásnou recenzi, udělala nám velkou radost. Těší nás Vaše spokojenost a pevně věříme, že se můžeme těšit na Váš další nákup. Přejeme krásné Velikonoce :)

tel. 277 000 550 / [email protected]

• Skvělá komunikace, ochota a rychlost.

Krásný dobrý den,

velice děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a nákup. Pevně věříme, že Vám zakoupené zboží dělá jen radost a je dobrým pomocníkem při jakékoliv práci. Přejeme krásný zbytek února.

tel. 277 000 550 / [email protected]

• rychle dodani bez problemu

Krásný dobrý den, Tony,

velice Vám děkujeme za zpětnou vazbu a nákup. Těší nás Vaše důvěra. Zároveň pevně věříme, že Vám zakoupené zboží dělá jen radost a je Vám dobrým pomocníkem při jakékoliv práci. Přejeme krásný zbytek února.

• zboží prezentováno jako SKLADEM, nakonec čekám 14 dní

Krásný dobrý den,

velmi se omlouváme za způsobené potíže či komplikace. Velmi nás to mrzí, ale bohužel ani my se nevyvarujeme chybám, proto Vám děkujeme za zpětnou vazbu, na jejímž základě se pokusíme zkvalitnit naše služby. Pevně věříme, že nám třeba někdy zase dáte šanci a tentokrát budete naprosto spokojen/á. Přejeme alespoň krásný zbytek února.

tel. 277 000 550 / [email protected]

Rychlá, levná a kvalitní služba.

Krásný dobrý den, Petře,

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi, udělala nám velkou radost. Pevně věříme, že zakoupené zboží Vám dělá jen radost a je Vám dobrým pomocníkem při jakékoliv práci, ať už doma či na zahradě. Přejeme pohodový zbytek února.

Rychlost

Krásný dobrý den,

velmi Vám děkujeme za doporučení a zpětnou vazbu. Těší nás Vaše důvěra a spokojenost. Pevně věříme, že se můžeme těšit na Váš další nákup a prozatím přejeme krásný zbytek února.

• Vše ok

Krásný dobrý den,

velmi Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Udělalo nám to radost. Pevně věříme, že se můžeme těšit na Váš další nákup a přejeme pohodový zbytek února.

tel. 277 000 550 / [email protected]

• velmi rychlé dodání zboží

Krásný dobrý den,

velmi Vám děkujeme za doporučení a kladnou zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost. Zároveň doufáme, že se můžeme těšit na Váš další nákup a přejeme pohodovou práci se stroji značky Karcher. Ať máte krásný zbytek února.

• rychle doručeno,super komunikace

mohu vřele doporučit.

Krásný dobrý den,

velmi Vám děkujeme za doporučení a Váš nákup. Pevně věříme, že Vámi zakoupené zboží Vám dělá jen radost a je Vám dobrým pomocníkem při jakékoliv práci. Těšíme se na Váš další nákup a přejeme krásný zbytek roku.

• Perfektní zabalení.rychlost.fofrrrr.

Přehlednost a rychlost v objednávce.

Krásný dobrý den,

velmi nás těší Vaše spokojenost a jsme rádi, že jsme Vám udělali radost. Věříme, že se můžeme opět těšit na Váš nákup a prozatím přejeme krásný zbytek roku.

tel. 277 000 550 / [email protected]

Výrobek jsem si vybrala přes internet. Doručeno rychle. Výrobek je bomba!!! Fantastická věc na pořádný úklid - přátelé nemá to chybu. Mám uklizeno jak nikdy. Mastnota a prach v kuchyni pryč to samé koupelna, dlaždice na podlaze jako nové. Jsem šťastná, Koucká

Krásný dobrý den,

Vaše recenze je naprosto perfektní a my Vám za ní děkujeme. Zároveň nás Vaše nadšení a spokojenost. Proto Vám přejeme hodně zábavy a pohody při uklízení a krásný zbytek roku.

tel. 277 000 550 / [email protected]

Pro prodejce a dopravce vypjaté době 100% spokojenost.

Krásný dobrý den,

velmi Vám děkujeme za pozitivní recenzi, udělala nám velkou radost. Těší nás Vaše spokojenost. Proto věříme, že se opět můžeme těšit na Váš nákup a prozatím přejeme krásný zbytek roku.

tel. 277 000 550 / [email protected]

• Vyhovovalo by mi, kdybych si mohl zboží někde v Brně vyzvednout a nevázat se na DPD.

Krásný dobrý den,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, udělala nám velkou radost. Zároveň Vám děkujeme za příhodnou připomínku. Zkusíme na ní zapracovat. Doufáme, že Vám zakoupené zboží dělá jen radost a přejeme krásný zbytek roku.