• Naprostá spokojenost

Dobrý obchod jednání na rovinu.

• Rychlé vyřízení objednávky, přesto že se jednalo o atypický rozměr.

Rychle dodani, skutecne do 5 pracovnich dni ( vyroba i doruceni). Skvele!

• Vše rychlé, jasně, bez problémů

Obchod v pohodě.

• Velmi ochotná obsluha, trpělivá komunikace, rychlost
    • Obchod je z ulice k nenalezení

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

děkujeme Vám za Váš zájem o naše produkty. Rádi bychom upřesnili, že naše společnost nemá kamennou prodejnu na uvedené adrese, která slouží pouze jako sídlo firmy. Naše obchodní činnost probíhá výhradně online. Pokud máte zájem vyzkoušet matrace, rádi bychom Vás pozvali do prodejen našeho českého partnera MPO, kde si můžete naše produkty osobně prohlédnout a vyzkoušet. Pro matrace slovenské značky BENAB doporučujeme navštívit obchody sítě KASVO a JENA nábytek. V případě jakýchkoli dalších dotazů neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, jsme zde pro Vás každý den.

Děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu našeho e-shopu!

• Dobré provedení
    • Přesná komunikace
    • Hezky zabaleno
    • Dárek k nákupu

Matrace je velmi příjemná, dodání bylo absoulutně bezproblémové.

• Šíře sortimentu
    • Kvalitní popis

Vše ok

Obchod splnil termín dodání, podložka plní účel, pro který jsem ji objednala, tedy je měkčí než původní matrace a lépe se na ní spí.
    Obchod poslal zdarma k objednávce ještě molitanový polštářek. Bohužel samostatně se nedá koupit, na e-shopu ho nenabízí, potřebovala bych ještě jeden kus.

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

velmi si vážíme Vašeho zájmu. Pokud byste chtěli tento dárkový produkt doobjednat, jednoduše nám zašlete email s touto žádostí. Cena je pouze 150 Kč vč. dopravy.

Děkujeme, že jste si vybrali nás.

• Možnost volby atypických rozměrů matrací

K zakoupené matraci byl avizován jako dárek ortopedický polštář, který bohužel vůbec nebyl přibalen.

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

velmi nás mrzí, že se s Vaší poslední objednávkou vyskytly jakékoliv nesrovnalosti. Polštářek, který měl být součástí Vašeho balíčku s matrací, se zdá být neúmyslně opomenut, a to nás opravdu mrzí. Prosím, dejte nám šanci to napravit. Stačí nás kontaktovat emailem nebo prostřednictvím naší infolinky a my Vám polštářek okamžitě zašleme.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení a těšíme se, že brzy vyřešíme toto pochybení.

Děkujeme za Vaši objednávku.

Bezva se na ni leží

• Matrace přesně podle popisu
    • Krásně se spí

Rychlý a spolehlivý obchod

• Spolehlivosti
    • Dopravu zboží nelze přesněji objednat, např. dodání zboží (odnos) do bytu. Dopravce si určuje prodávající.

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

děkujeme Vám za Váš zájem o naše produkty. Rádi bychom Vám vysvětlili, proč si bohužel nemůžete vybrat dopravce pro Vaši zásilku. Kvůli specifické velikosti a objemnosti našeho zboží musíme vybírat dopravce podle konkrétních kritérií, aby bylo zajištěno bezpečné a efektivní doručení. Po odeslání objednávky Vám poskytneme veškeré detaily potřebné pro sledování zásilky, kde také naleznete kontaktní údaje na příslušné depo nebo řidiče. Toto Vám umožní domluvit si jakékoli další podrobnosti přímo s nimi.

Děkujeme za pochopení a věříme, že Vaše zkušenost s doručením bude co nejpříjemnější.

Děkujeme za Vaši objednávku.

O.K.

• Matrace, kterou jsem si vybral jako polotvrdou, mi přijde spíše měkká.

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

než přidáme nový produkt do nabídky, vždy ho řádně otestujeme a tuhost vyhodnotíme na základě srovnání se zkušenostmi s desítkami jiných matrací.

Na druhou stranu zkušenost zákazníka je vždy velmi individuální, často záleží jak tuhou matraci používal před dodáním nové matrace. Důležité je také, jakou váhou je matrace zatěžovaná .

Pokud by matrace vysloveně nevyhovovala, můžete se na nás obrátit a zkusíme najít vhodné řešení.

Děkujeme za Váš nákup.

• Spokojen- rychlost