• Rychlé dodání. Dobrá komunikace, velký výběr, dobré ceny

• rychlost dodání, komunikace

• Rychlé a bezchybné vyřízení objednávky

Úžasné matrace, ani se mi ráno nechce z postele vstát

vše přišlo v pořádku a brzy jsem spokojená

• Siroky vyber
    • Kvalitne zpracovaný web
    • Obchod posle klientovi e-mail o predani zasilky dopravci a to, ze dalsich 11 dnu matrace nedorazí, jiz nijak neresi.

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a opravdu nás mrzí, že jste museli čekat na doručení Vaší objednávky déle, než je obvyklé. Rozumíme, že každý den čekání může být frustrující, zvláště v předvánočním období, kdy je zvýšený provoz ve všech dopravních službách.

Naše společnost udělala vše pro to, aby byla Vaše objednávka expedována co nejdříve, avšak skutečně jsme se setkali s výjimečným zpožděním z důvodu státního svátku a následného víkendu. Věřte, že děláme maximum pro to, aby se podobné situace v budoucnu minimalizovaly.

Pokud byste měli jakékoli otázky ohledně Vaší zásilky nebo potřebovali další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom se postarali o Vaši plnou spokojenost a věříme, že příští zkušenost s námi bude už jen lepší. Děkujeme za Vaši trpělivost a důvěru v naši společnost.

• cena/kvalita
    • komunikace
    • vyrizeni trvalo dyl nez jsem cekal

Reakce obchodu Ortopedicke-Matrace.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a opravdu nás mrzí, pokud byl proces vyřízení Vaší objednávky delší, než jste očekával. Chápeme, že očekávání rychlého doručení je důležité a snažíme se vždy splnit termíny, které jsme stanovili.

Jak jsme Vás informovali v detailu produktu na našem e-shopu i v potvrzovacím emailu, termín výroby je stanoven na 5 pracovních dní. Vaše objednávka byla expedována již 4. pracovní den po odeslání do výroby, což je v souladu s našimi standardy. I přesto, že jsme dodrželi tento termín, rozumíme, že jste možná očekával rychlejší proces.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme za Vaši objednávku.

• Rychlé dodání požadovaných rozměrů

Dodání bylo rychlé a bezproblémové.

Všechno proběhlo v pohodě a bez problémů.

• Super zboží
    • Informační šum

Objednání matrací, platba i doručení bylo bez problémů. Obchod komunikuje, jak má.

První nákup, obchod rychlá reakce

Jsme spokojeni

- výborný popis na webových stránkách
    - matrace je kvalitní, chválí si celá rodina, uvidíme co životnost

• Rychlost a spolehlivost

OK

• dobré ceny
    • vstřícnost k požadavkům zákazníka

Jsme spokojeni

• Zboží bylo doručeno rychle a dobře zabaleno.