Vždy je objednávka v pořádku vyřízená ráda v obchodě objednávám ovoce už 2roky několikrát za sebou.

S obchodem jsem moc spokojená, nakupuji samé výborné speciality. S jednání s majitelkou jsem spokojená, vždy mi nabídne něco super.

Velmi slušné a vstřícné jednání. Velká ochota a zodpovědnost vůči zákazníkovi.

Úžasné zboží a skvělá komunikace. Moc děkujeme.

Skvělý olivový olej z Řecka, milí majitelé, kteří vám po Praze dovezou větší nákup osobně až domů i s malou pozorností. Vřele doporučuji a určitě nakoupím znovu.

Objednala jsem poprvé a velká spokojenost !

• Vynikajici zboží, skvělá k9munikace

• Velmi milý rodinný obchůdek, který hlídá kvalitu zboží tak, aby byla na vysoké úrovni. Děkujeme za vstřícnost a vážíme si kvalitních a vynikajících dobrot, které už jsme z části ochutnali. Zbytek je dáreček, ale už nyní jsem přesvědčená, že se určitě budeme vracet.
  • Nemůžu posoudit, na zboží čekám.

rychlé dodání, výborný sortiment,

Super, jsem s výrobky spokojená.. Nakupuji pravidelně, děkuji

S tím to obchodem jsem velice spokojená ovoce od tohoto obchodu beru již delší dobu a vždy velmi spokojená. Ovoce je opravdu výborné.

• Jsem spokojený...

Nevím o žádné nevýhodě

Rychle, vše v pořádku

výborné čerstvé ovoce a zelenina

• Zajímavý sortiment
    • Nejasná otevírací doba v obchodu

Zboží jsem měl připraveno obratem. V potvrzovacím mailu bylo napsáno do kolika mají otevřeno, ale ne od kolika. Až při opakované návštěvě (nejdřív bylo zavřeno) jsem se dozvěděl, že otevírají kolem desáté dopoledne.

čerstvé ovoce a zelenina výborné kvality

• Zajímavý sortiment vybraných řeckých produktů. Přátelské jednání sympatických majitelů. Osobní přístup. Vše bylo vždy v naprostém pořádku.

Jednoznačně doporučuji

Jako vždy naprostá spokojenost, děkuji

• Velmi dobré vystupování a vše rychle připraveno
    • Majitel z Řecka pochází a vyzná se
    • Mají kamennou prodejnu v Praze

Doporučuju. Takový obchod opravdu chcete vyzkoušet. Majitelé jsou česko-řecký pár a opravdu se snaží. Ví co dováží a prodávají.
    Řecké produkty se k nám (na rozdíl třeba od těch masově dovážených italských) dostávají složitými cestami, obvykle některým z malých obchůdku - a právě tenhle je velmi příjemný, vědí co s eshopem a jak se s námi zákazníky domluvit. (někdy i více anglicky, když zrovna v obchodě je pan majitel)
    Těším se na newslettery se sezónním zbožím - čerstvé ovoce a zelenina, dobrůtky? Sem s tím