• Rychlé doručení, velký výběr

Celkově jsem spokojený. Moc se mi líbí široký sortiment BARF masa.

výhodou je brzké doručení

Skvělá komunikace s panem Tománkem. Děkuji Jelínková

• Nedošel mi žádný potvrzovací email,až po týdnu mi někdo zavolal s otázkou kdy si přijdu pro objednané a nepřímo mě naznačil ze si vymýšlím když jsem řekl že mi žádná zpráva nedošla.

Reakce obchodu originalbarf.cz

Dobrý den pane Václave, velice se omlouváme pokud jste byl nespokojen. Situace z naší strany je však vnímána poněkud odlišně. Email o potvrzení objednávky Vám byl odeslán okamžitě po zadání objednávky (20.12.2017 - 9:47). Voláno Vám bylo z firemního telefonu 20.12.2017 - 13:27 (čas hovoru 1:54). Tedy nebylo vám voláno za týden jak píšete v recenzi, ale ještě týž den s tím, že osobní odběr v Praze není možný, jelikož odběrné místo máme v Třinci a s dotazem zda zboží chcete odeslat přepravní společností. Vy jste reagoval slovy, že zboží odeslat nechcete a že máme stornovat objednávku. Provedli jsme tedy na vaši žádost smazání objednávky. Přejeme Vám zdravý a šťastný rok 2018, Tým MaxBarf, s.r.o.

Výborná komunikace a rady,vřele doporučuji

Zásielka bola doručená v poriadku,perfektne zabalená.Je veľkou výhodou objednávka cez internet a rýchle doručenie prvotriednej kvality pre psíka.

• Bezchybná komunikace s obchodem, během svátku zjišťovali, zda bylo maso doručeno
    • Udělali si na mne jako na začátečníka čas po telefonu a vše mi vysvětlili, poradili
    • Maso je pěkně balené, hafanům chutná
    • V jednom z balení byl na kousky modrý igelitový sáček (jen dva-tři kousky), které jsem z masa vybrala, ale jinak bez problému, pravděpodobně se dostal do masa při zpracování - což se může stát komukoliv, ale kdybych si toho nevšimla, tak by hafan spapal i kousky igelitu

Naprosto doporučuji.

Kvalitni maso, dobre balene, ciste prostredi obchodu, rychla dodaci lhuta, doporucuji

• dobrá cena, dobrá kvalita

• Příjemná a kompetentní obsluha.