Obchod nabizel zajimavy balicek vodni dymky, uhliku, tabaku. Bohuzel to melo ale par hacku. U vodni dymky bylo tesneni u korunky nejak spalene a poradne nedrzi, kovovy krouzek poskrabany a hlavne jsme dostali uplne jiny tabak, nez jsme objednali (kolovy, ktery nema zadnou chut). Bohuzel nemam naladu cekat dalsi dva tydny na novy balik, tak jsem to ani neresil (ceska posta stoji za velke h....).

Reakce obchodu Orientik.cz

dovolte mi reagovat na Vaši ne zcela objektivní recenzi.

Všechny vodní dýmky jsou prodávány zcela nové a před expedicí procházejí kontrolou. Pokud jste však u dýmky zjistil jakýkoliv problém, stačilo nám napsat a vyřešili bychom to - pokud se však neozvete, těžko můžeme něco vyřešit. Navíc jste si objednal jednu z nejlevnějších vodních dýmek, u kterých navíc výslovně upozorňujeme, že mohou trpět drobnými "kosmetickými" vadami.

Navíc jste si neobjednal "balíček" s tabákem, jak uvádíte, ale objednal jste si "balíček" s minerálními kamínky. Zde opět výslovně uvádíme, že si sám můžete zvolit, jakou příchut požadujete a pokud tak neučiníte, zvolíme příchuť sami. Vzhledem k tomu, že jste si nevybral, zaslali jsme Vám příchuť kamínků dle našeho uvážení a oblíbenosti této příchuti.

Vaše objednávka Vám byla doručena do 3 dnů - nerozumím tedy Vaší poznámce o čekání 2 týdny. A pokud nejste spokojen se službami České pošty, mohl jste si zvolit doručení kurýrní služnou DPD, nebo zvolit osobní odběr na výdejních místech Zásilkovna, kterých je v Praze více než 60.

A nebo že by se pouze jednalo o zoufalý pokus některého z neúspěšných konkurenčních obchodů pošpinit dobré jméno našeho e-shopu?! :-)

Přejeme všem zákazníkům pěkný den

Michal Koláček - Orientik.cz

• Přehlednost
    • Poměrně nízké ceny
    • Široká nabídka způsobu převzetí, dodání

• Dobré ceny produktů a podrobný popis k nim

Na obchod je spoleh, komunikace nikde nevázne a výhodou je možnost výběru způsobu dopravy, já využila služeb Zásilkovny

• výber
    • foto nezodpovedá realnemu obrazu

treba skúsiť

• Rychlost,pěkné zboží,zajímavé ceny.
    • Žádné.

Maximální spokojenost DOPORUČUJI !

• nabízí balík Na poštu

• Široká nabídka, slušné ceny...
    • Nekvalitní korunka, praskla při prvním nasazení (použil jsem starou korunku,co jsem měl doma). Obchod za to asi nemůže, nekontroluje každou dýmku, ale pro zákazníka, který se těší na kouř, může být rozbitá korunka zklamáním (pokud nemá náhradní :o)).

Rychlé dodání, zajímavé ceny...

• - dobré ceny
    • - slušný vývěr

Slušný výběr za dobré ceny.

• Pohodu domova
    • Nemôžem chytiť

Veľmi seriózne

• rychlé dodání zboží, nízké ceny,super kvalita,naprosto skvěle zabalené

• Vynikajúca komunikácia zo strany predajcu. Rýchle riešenie vzniknutých problèmov.

Určite odporúčam.
    Info o aktuálnom stave objednávky som mala emailom aj smskou a na ďalšie otázky mi ochotne odpovedali telefonicky. A aj napriek časovej tiesni z dôvodu dovoleniek mi bol tovar doručený načas.
    Vďaka :)

ověřená kvalita
    super ceny
    rychle a bezproblémové dodání

• siroky sortiment
    • dobre ceny
    • doprava na SR
    • pekny dizajn webu
    • napriek sirokemu vyberu tovaru nemaju zeleny praskovy caj Matcha
    • 4 eura sa mi zda privysoka cena za dopravu do zasielkovne, aj ked na SR.

jedine co ma prekvapilo pri doprave: ked mi system automaticky hodil na fakturacnu adresu ako stat CR, doprava stala do zasielkovne na tu istu adresu na SR 2 eura, ked som chybu opravila na SR vo fakturacnej, ta ista doprava stala zrazu 4 eura.... tak bud to je chyba v systeme alebo velka diskriminacia.
    Chcem z tohto obchodu nakupit aj v buducnosti, potesilo by, keby si doplnite Matchu do vyberu cajov :)

Reakce obchodu Orientik.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Cena dopravy je v e-shopu nastavena dle cílové zěme doručení. Cenu dopravy přes Zásilkovnu na Slovensko účtujeme dle ceníku Zásilkovny - tzn. nevyděláváme na poštovném a účtujeme si jenom tolik, kolik za doručení balíku sami zaplatíme Zásilkovně. Čaj Matcha máme v nabídce, ale momentálně je vyprodaný - další zásilku čajů očekáváme po prázdninách.

Přeji pěkný den

Michal Koláček - orientik.cz

Vřele doporučuji

• -rýchle dodanie
    • - vysoké poštovné

• operatívne vybavenie objednávky
    • nevidím žiadne

odporúčam

• Velký sortiment,skvělé ceny,slevový systém,rychlost dodání...prostě top.

Služeb tohoto shopu budu nadále využívat i do budoucna,za mě maximální spokojenost.Doporučuji všem

jsem mile překvapena rychlostí dodávky. Zboží dorazilo v pořádku,precizně zabalené.Tento obchod doporučuji i ostatním.

• dobré ceny, skvělá komunikace, rychlé dodání, dáreček :-)
    • nevýhody jsem neobjevila

skvělý obchod s kvalitním zbožím, vynikající přístup k zákazníkovi a posílají dáreček

• V tomto obchodě jsem se rozhodl nakoupit proto nebo zboží které jsme chtěli nebylo k dostání dlouho ve městě které je blízko nás.Hledali jsme i jinde a ve vašem obchodě jsme to našli.
    • Nabízite zboží takehoto druhu.
    • zatím slabiny nevidím ale mohla by být rozšiřenější nabídka pro dámy i pro pány různeho druhu zboží.např.i sarongů

Doporučujem všem tento obchod.Byli jsme mile překvapeni s rychlosti dodání zboží a spokojenost byla. Děkujem!!!