Sháněla jsem právě tuto barvu a v obchodě ji měli za rozumnou cenu. Dorazila velmi rychle, perfektně zabalena.

Veľmi dobrý výber zdravších verzií dorgériového sortimentu. Rýchle doručenie, všetko dobre zabalené. :)

Jsme spokojeni

• dobré ceny
    • Darky k nakupu
    • Doprava zdarma
    • Široký sortiment

Objednávám pravidelně

Vše v pořádku, doporučuji. Skvělé ceny.

• Všechno hezky a pečlivě zabalené
    • K nákupu jsem dostala dárek:)

• zboží mám již vyzkoušené, rychlé objednání i dodání
    • zboží je kvalitní

spolehlivost

• Široký sortiment
    • Výhodné akce
    • Dárky k nákupu

Rozhodně doporučuji, každý si zde něco najde.

• Dostala jsem i pěkný dáreček jako překvapení k zásilce. Tímto moc děkuji, potěšilo mě to. Ať se Vám daří a ráda si zase u Vás něco objednám.

Dostala jsem i pěkný dáreček jako překvapení k zásilce. Tímto moc děkuji, potěšilo mě to. Ať se Vám daří a ráda si zase u Vás objednám.

• nemám žádné zprávy o stavu objednávky, pouze potvrzení o přijetí objednávky

Bezproblémový obchod po všech stránkách

• dárky k nákupu
    • ekologické balení

Excelentně zabaleno. Je vidět, že této firmě na zákaznících opravdu záleží ,a že si jich váží......

Vše super

• rychlost dodání
    • žádná

Poprvé jsem nakupovala přírodní kosmetiku a jsem velice s dodaným zbožím spokojená :-) Navíc, zboží dodáno rychleji než jsem očekávala :-)

• Týden od objednání zboží žádné info. Paní (která má telefon) asi dělá jen půl dne a nepamatuje si, že by mou objednávku zpracovávala. Kolegyně, která to MOŽNÁ udělala, prý telefon nemá, takže se s ní nemůže spojit... V dnešní době??? Opravdu bezva servis, jen tak dál... Díky moc

Už nikdy nic neobjednám, i kdyby to byl poslední eshop na světě

• Dosud jsem byla spokojená, protože jsem si kupovala novinky a ty byly v pořádku.
    • Nyní souhlasím s níže uvedenými zkušenostmi - prodávají prošlé zboží.

Za blbost se vždy platí a tak pro příště vím, kde už nenakupovat.

• Dobrá kvalita, solidní efekt

Kvůli dlouhodobým potížím s nervovým systémem používám doplňky stravy s omega 3 EPA a DHA nenasycenými mastnými kyselinami. Tento přípravek je unikátní tím, že oproti rybímu oleji je u něho důvod očekávat výrazně nižší množství pesticidů a DDT, které se v mořích hromadí v rybách, což je při dlouhodobém užívání třeba zohlednit.

nakonec jsem objednávku nerealizovala, ale velmi dobrá komunikace - žádaný produkt měli v době mého nákupu již jen s krátkou expirací, což jsem nechtěla, i když byl za poloviční cenu, vyjasnili jsme si to obratem pár hodin po objednání