V nabídce zboží nemají uvedeno, je li ve skutečnosti dostupné či ne, čtyři dny po objednávce mi náhle napíší, že zboží prostě není a objednávka je zrušena, dnes se dívám na jejich stránku, zboží, o kterém mi psali, že není, mají nadále v nabídce a stále bez jakéhokoli upozornění, že ho nemají na skladě atd. prostě kkti.

nejhorší obchod který jsem kdy znal, obchod nekomunikuje už přes 2 týdny

• nedoporučuji, obchod nereaguje

Obchod nereaguje, telefon vyzvání, nikdo nebere, zboží zaplaceno 11.3.2020, dosud nedodáno i když mnou zvolené výdejní místo zrušeno nebylo

Měla jsem dotaz k objednanému a zaplacenému zboží, 2x jsem urgovala odpověď a dodnes jsem nedostala žádnou zpětnou vazbu. Jen email, že můžu objednávku zrušit nebo si budu muset na zboží počkat kvůli koronavirové situaci. Takže s komunikací obchodu nejsem vůbec spokojená.

Bohužel se mi po 10 dnech nikdo neozval, jestli bude zásilka někdy doručovaná.

Je to už měsíc a stále čekám na část mé objednávky. Obchod se neobtěžuje mi ani dát vědět, kde to vázne.....

Vše ok.

• Obchod bez komunikace

maximální vstřícnost a ochota se kterou se člověk běžně nesetká

• Rychlé jednání, ochota

Dobré jednání....chválím

Jsem velmi spokojena, zboží bylo doručeno v pořádku,trošku mě zarazila platba předem a ne při doručení,jak to bývalo dříve.

Vše proběhlo v pořádku a rychle.

• rychlé doručení