• Rychle doručeno
    • Když už víte co potřebujete, objednáte v pohodlí domova
    • Slušné ceny

Skvelý pristup, rychlost, vyborna komunikace

• skvělý výběr z mnoha brýlí
    • výborné ceny
    • měření zraku
  • Proti obchodu samotnému nic nemám. Považuji pouze za nevhodnou formu prodeje. Objednala jsem si u lékaře obruby. Vybrala jsem je ne podle ceny, slušivosti a módy, ale podle posazení na obličeji. Krásně seděly na nose a za ušima. Byly, jak se říká, pro mě ulité. Obroučky byly odeslány firmě Optiscont, která do nich vsadila skla v souladu s lékařem předepsanými dioptriemi. Poté byly brýle zaslány na moji adresu na dobírku. Jaké bylo mé překvapení, když jsem brýle nasadila na obličej. "Ulitost" někam zmizela, brýle na obličeji lítaly na nose i za ušima. Šla jsem k optikovi zda se s tím dá něco dělat. Přitáhl obroučky za ušima, opora pro nos přitáhnout nelze, je napevno. Problém se neodstranil, brýle jsou volnější, pomalu klouzají. Všem zákazníkům proto doporučuji, volit kamenný obchod s optikem, který dobře poradí, event. vámi vybrané obroučky doporučí nebo naopak nedoporučí. Je to samozřejmě moje chyba, měla jsem předvídat. Klidně kupuji i brýle na trhu za 100, vydrží něco přes rok, ale vždy dobře sedí. Jinak nosím brýle asi 60 let takže nejsem úplný začátečník. Závěrem chci říct, že tímto způsobem bych si příště brýle už nikdy nekoupila.

Obruby jsem si vyzkoušela u lékaře, objednáno z domova. Rychlé dodání, dobrá cena, brýle perfektně sedí. Takto zakoupeny již druhé.

• RYCHLOST CENA OCHOTA
    • VZDÁLENOST KAMENNÝCH PRODEJEN

dlouhá doba doručení na balíkovnu

• Velký výběr, dobrá komunikace,rychlé dodání
    • .

Zboží jsem objednávala 13.11.2022. Objednávka zatím nedorazila.

Příjemné profesionální vystupování a poradenství

• v klidu doma si vyberu obroučky

nevím o žádné

rychlost, dobré ceny

• velký výběr brýlí
    • výborné ceny
    • možnost měření zraku

Velká spokojenost

• Objednávka voucheru a jeho zaslání v dárkové obálce proběhlo v pořádku.
    • Aktuálně: klienti Air banky dostanou po zapnutí slevy v IB zpět 10 % na svůj účet po nákupu.
    • V mém případě byla zaslání voucheru zdarma.

Aktuálně: klienti Air banky dostanou po zapnutí slevy v IB zpět 10 % na svůj účet po nákupu. Za mne spokojenost, využil jsem pro nákup voucheru pro dceru k Vánocům.

• Krásné a čisté prostředí
    • Profesionální přístup
    • Rychlé vyřízení objednávky

V tomto obchodě nakupujeme pravidelně. Tentokrát první brýle pro dceru. Vybírali jsme v Optiscontu v Říčanech, mohu vřele doporučit. Skvělé jednání, pomoc s výběrem, profesionální přístup

• Vše na jednom místě.příjemná obsluha
    • Velice ochotné řady poradí a pomohou

Pomohli mi vybrat obroučky ale nikdo mi neřekl že si mohu vzít obroučky s magnetem na přidání obrouček proti slunci
    Když jsem si je vyzvedával tak mi jiná kolegyně říkala že jsem si mohl vybrat s magnetem ale to už bylo pozdě to byli další peníze navíc škoda

• Rychlé vyřízení objednávky, velký výběr a příjemná obsluha

• Nízké ceny

Nižší ceny proti kamenné optice. Základní skla v ceně obrouček.