• výběr zboží (46)
  • ochota (42)
  • nákup z pohodlí domova (36)
  • nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 2 týdny

• Nikam nemusíte, přijedou za Vámi v době kdy se Vám to hodí.
    • Jsou to profíci a odvádějí kvalitní práci
    • Ceny v porovnání s kamennými optikami až neuvěřitelně nízké.
    • Velký výběr obrub.

• Milý personál
  • nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 2 týdny

• vstřícné jednání, ochota, rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 2 týdny

• kvalitní a krásné brýle, rychlá expedice, platba na místě

• Velmi rychle jednani

Určitě doporučuji... Velmi rychle zhotovené bryle

• Dorazi k vam domu,
    • pomuzou s vyberem,
    • prijemni a vstricni,
    • skvele ceny
  • nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 2 týdny

• Velký výběr brýlí, klid na výběr a příjemné vystupování optičky
    • Nevýhoda vůbec žádná

• jednoznačně odbornost
    • profesionalita
    • opravdu neskutečná cena!!

Vždy jsem kupoval brýle v běžných optikách, nikdy jsem neřešil jestli půjdu tam nebo jinam. Dal jsem na doporučení známého a objednal jsem si tuto službu. Hned následující den si se mnou paní Ester domluvila schůzku a další den jsem měl vybráno. Výběr ohromný, ale hlavně jsem se něco dozvěděl o tom, jak brýle nosit, jak ošetřovat, čeho se vyvarovat. Ve finále jsem si vybral multifokální brýle s modrým filtrem (fakt pecka!) a cena mě dostala na kolena. Byl jsem v podstatě na polovině ceny předchozích brýlí a to v TOP kvalitě. 100% DOPORUČUJI všem, co chtějí kvalitní brýle za výbornou cenu a navíc se skvělým zákaznickým servisem! Děkuji

• Super ceny v rámci akce 1+1
    • Výběr brýlí v klidu doma a ne v optice
    • Poměr kvalita/cena

Zdá se že optikdodomu neni tak známý, nebo já na to narazil náhodou a na první pohled akce a ceny nepůsobí důvěryhodně. Brýle jsou však navzdory ceně v pohodě a vše proběhlo přes mé pochybnosti, tak jak mělo.

• pohodlnost a rychlost

• žádnou jsem nenašel

Výhodná cena akce 1+1, rychlost zpracování objednávky, přesnost vyhotovení (u brýlí nakrátko zvláště oceňuji respektování požadované vzdálenosti zaostření - počítač), profesionální úroveň zástupce firmy při návštěvě doma.

• nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 2 týdny

• rychlé a ochotné jednání
  • nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 2 týdny

• Super, kdyz casove nestiham beznou optiku
    • O zadne nevim

• V pohodlí domova.
    • Velmi příjemná cena.
    • Velmi ochotný personál.

Velká spokojenost s paní Vlasta Maršíková.Velmi ochotná a příjemná poradkyně.Určitě se na ni znovu obrátíme.

• nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 3 týdny

• Rychlost, solidnost. ochota!!!!!!!!!
  • nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 1 měsícem

Cena bohuzel odpovida kvalite. Chodim do jine optiky,nechala jsem se zlakat nabidkou 2 bryli za cenu jednech. S manzelem jsme si objednali bryle,manzel dle poukazu od lekare ja bohuzel pouze zmerenim svych bryli. Po vyzvednuti bryly jsem nemohla bryle vubec nosit,strasne jsem se motala,na PC nesli pouzit vubec. Nechala jsem si v jine optice vymenit skla. Manzel mel ten sami problem,byl bryle reklamovat. Bylo mu receno,ze si na ne musi zvyknout. Jine bryle uz nosil. I presto nechal odeslat na provereni. Bryle se vratili s tim,ze je na nich vse ok a nic s nimi nedelali. Zajimave,ze jiz pres ne videl. Pochopila bych,kdyby chybu priznali. Celkove nejsme s brylemi spokojeni, priste se zlakat nenecham a radeji si priplatim. Je mi jasne,ze tem co nemohou za bryle utratit vice penez jim toto staci.

Reakce obchodu OptikDoDomu

Vážená paní, děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že jste s brýlemi od nás nespokojená.
    Brýle Vašeho manžela jsme prověřili v našem zábrusovém centru a neshledali nic, co by odporovalo tomu jak měly být brýle zhotovené podle lékařského předpisu a znovu přeměřeného PD. Veškeré reklamace a manipulace se zákaznickými brýlemi jsou systémově monitorovány (měsíčně se jedná o tisíce ks z různých poboček), není žádný důvod zapírat případnou úpravu nebo změnu v rámci reklamce.
    Vaši reklamaci jste se rozhodla řešit nestandardní cestou, tedy nikoli v místě pořízení, ale v jiné optice, proto nemohu k danému případu uvést nic jiného, než že nás to velmi mrzí.
    V Mercedesu Vám Škodovku neopraví, ale běžně Vás ubezpečí, že jejich značka je lepší (tak se samozřejmě děje v každém konkurenčním oboru, optiku nevyjímaje).

• nakoupil v obchodě OptikDoDomu před 3 týdny

• Nákup v pohodlí domova.

• Dobré ceny brýlí
    • Dobrý výběr obrouček
    • Skvělá komunikace obchodu - sms a email zákazníkovi o zhotovení
    • Na pobočce velmi milá a ochotná paní - skvělý přístup k zákazníkovi

• Nadstandardní výběr za nízkou cenu. Rychlé vyřízení objednávky

• Nemusim nikam jezdit