• Vše OK

Cena, služby

• Rychlé a bezpečné

• Perfektna komunikacia
    • Ochota pomoct aj za ramec beznej komunikacie

• Široký sortiment

Celková spokojenost

Profesionální přístup a rychlé vyřízení objednávky. Pomoc při výběru náhradního dílu.

• Skvělé ceny u některých položek
    • malý e-shop

Nakoupil jsem poprvé a jsem spokojený, určitě se zase na jejich stránky podívám.

Dobrá cena, rychlé dodání.

Objednal jsem zde poprvé a musím přiznat, že jsem byl naprosto spokojen.

• Dobrá cena, rychlost dodání

Široký výběr, rychlé dodání

• Nízké ceny
    • Komunikace obchodu

Výborný obchod s náhradními dily za nízké ceny a krátkou dobou dodání. Doporučuji ale nejdříve zařízení demontovat a udělat celkouvou rekapitulaci, co je vše potřeba vyměnit.

Dle projevu závady a návodů na internetu jsem v tomto obchodě objednal náhradní díly za 700,-
    Po obdržení dílů jsem pračku demontoval a kromě jednoho nepasujícího dílu (přestože jsem v objednávce uvedl typ pračky) jsem zjistil, že je toho poškozeného mnohem více a že bych musel dokoupit další náhradní díly minimálně za 3000 Kč, takže jsme se dohodli s manželkou na nové pračce.

S panem Trenčanským z obchodu "Opravím doma" jsem nastalou situaci konzultoval a ten mi velice ochotně nabídl, že mohu nakoupené náhradní díly vrátit a zařídil u Zásilkovny přepravu zboží zpět.

• Rychlost a kvalita za nízkou cenu

Ikdyž jsem zpočátku váhal jestli si ojednat z tohoto obchodu tak po doručení motoru jsem byl velice překvapen nad rychlosti dodání a nad kvalitou přitom cena motoru byla míň než poloviční od originálu.

• rychlost vyřízení objednávky, široký sortiment

• Rychlí a velmi ochotní.

Vše proběhlo v pohodě.

• Doručení bylo velmi rychlé od objednání, i když je obchod na Slovensku

• Celkem rychle dodání
    • Vyšší cena dopravy

• Dobrá cena, rychlé doruční

Velmi rychlí!!

• Kvalita

Náhradní díl "uhlíky a pouzdro" pro pračku Heier seděl přesně dle popisu. Objednával jsem předtím úplně stejný díl i na jiném e-shopu a ačkoliv podle kódu mělo být zboží shodné, tak nebylo. Tady nebyl žádný problém. Za 300 Kč a 5 minut práce jsem nám díky tomuto e-shopu ušetřil náklady na zakoupení nové pračky. Ta 4 roky stará nám tak bude ještě dlouho sloužit. Díl mi přišel druhý den do Z-boxu na dobírku, kde jsem si ho mohl pohodlně vyzvednout až po práci.