• Neskutečná rychlost v dodání zboží

• Přehlednost
    • Příjemné ceny

Naprosto perfektní obchod. K chybě při dodání zboží se bez problémů postavili čelem a promptně ji vyřešili k mé 100% spokojenosti.

• Super rychlé vyřízení objednávky a bleskové odesílání
    • Můj emailový dotaz nebyl zodpovězen.

• doprava zdarma

• Rychlé odeslání a dodání objednaného zboží - 2 dny po obj.
    • Naprosto perfektní komunikace a jednání s e-shopem
    • Bleskově vyřízená reklamace

Velmi rychle a perfektně fungující e-shop. Dlouho jsem vybírala jak vhodnou rostoucí židli pro prvňáčka, tak e-shop, kde ji objednám. Na základě kladných recenzí jsem se rozhodla pro e-shop open-sport a židli ERDOGO KIDS.

E-shop navíc k židli nabízí službu výměnu nízkého pístu za vyšší v hodnotě 200 Kč, aby byla židle vhodná i ke klasicky vysokému psacímu stolu.

Objednala jsem a 2 dny nato jsem měla židli doma. Montáž však proběhla až při oslavě narozenin, tedy po uplynutí 14denní lhůty na vrácení produktu, přičemž jsem zjistila, že podsedák i opěrák měl bohužel nakřivo vyvrtané otvory, takže po smontování byla židle viditelně křivá a do vrtule. Bohužel jsem měla smůlu na vadný kus. V neděli dopoledne jsem zaslala reklamační email e-shopu s fotodokumentací a ještě týž den odpoledne jsem měla odpověď od pana jednatele s tím, že se skutečně jedná o vadný kus, což u těchto židlí nebývá zvykem, a že mi obratem zasílá nové díly. A ve čtvrtek jsem je měla doma.

Skvělý e-shop poznáte až v okamžiku, kdy musíte řešit reklamaci. Takže pokud hledáte skutečně spolehlivý e-shop, mohu open-sport jen doporučit!

• Skvělá komunikace rychlost dodání

perfektní jednání, perfektní obchod

Rychlé dodání

doručeno rychle a kvalitně

Rychlé doručení zboží, zboží odpovídá popiskům a fotografiím na WEBU, dodáno ve 100% kvalitě a funkčnosti, přehledný WEB, jednoduchost vytvoření objednávky, přijatelné ceny, výborná komunikace, s nákupem v tomto obchodě jsem spokojený. V uvedeném obchodě jsem již nakupoval několikrát a vždy jsem byl moc spokojený zákazník. To platí i pro tento nákup.

Rychlost,vše v pořádku

• rychlé doručení

bez problémů

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikace při vyřizování zádrhelu

Vše v pořádku

Byl jsem upozorněn, z vlastní iniciativy eshopu, že zboží bude naskladněno až za měsíc (což bylo u produktu uvedeno, ale nevšiml jsem si toho). Díky tomu jsem po dohodě objednal jiné zboží skladem a cenu doplatil. Díky za proaktivní přístup k zákazníkům! :)
    Židle je super, dorazila v pořádku a rychle!

• výborná komunikace

• kvalitní zboží, doporučuji všem

Již jsem hodnotil.

Delsi doba dodani, jinak vse v poradku.

Již jsem hodnotil.