• Neskutečná rychlost v dodání zboží

• Přehlednost
    • Příjemné ceny

Naprosto perfektní obchod. K chybě při dodání zboží se bez problémů postavili čelem a promptně ji vyřešili k mé 100% spokojenosti.

• Super rychlé vyřízení objednávky a bleskové odesílání
    • Můj emailový dotaz nebyl zodpovězen.

• doprava zdarma
  • Obchod píše že má zboží skladem, přitom nemá, když zruší objednávku protože není schopný split svých závazku slibuji že vrátí peníze. Marně čekám na vrácení peněz.
    Tak že platbu předem určitě ne!!!

• Rychlé odeslání a dodání objednaného zboží - 2 dny po obj.
    • Naprosto perfektní komunikace a jednání s e-shopem
    • Bleskově vyřízená reklamace

Velmi rychle a perfektně fungující e-shop. Dlouho jsem vybírala jak vhodnou rostoucí židli pro prvňáčka, tak e-shop, kde ji objednám. Na základě kladných recenzí jsem se rozhodla pro e-shop open-sport a židli ERDOGO KIDS.

E-shop navíc k židli nabízí službu výměnu nízkého pístu za vyšší v hodnotě 200 Kč, aby byla židle vhodná i ke klasicky vysokému psacímu stolu.

Objednala jsem a 2 dny nato jsem měla židli doma. Montáž však proběhla až při oslavě narozenin, tedy po uplynutí 14denní lhůty na vrácení produktu, přičemž jsem zjistila, že podsedák i opěrák měl bohužel nakřivo vyvrtané otvory, takže po smontování byla židle viditelně křivá a do vrtule. Bohužel jsem měla smůlu na vadný kus. V neděli dopoledne jsem zaslala reklamační email e-shopu s fotodokumentací a ještě týž den odpoledne jsem měla odpověď od pana jednatele s tím, že se skutečně jedná o vadný kus, což u těchto židlí nebývá zvykem, a že mi obratem zasílá nové díly. A ve čtvrtek jsem je měla doma.

Skvělý e-shop poznáte až v okamžiku, kdy musíte řešit reklamaci. Takže pokud hledáte skutečně spolehlivý e-shop, mohu open-sport jen doporučit!

• Skvělá komunikace rychlost dodání

perfektní jednání, perfektní obchod

Rychlé dodání

doručeno rychle a kvalitně

Rychlé doručení zboží, zboží odpovídá popiskům a fotografiím na WEBU, dodáno ve 100% kvalitě a funkčnosti, přehledný WEB, jednoduchost vytvoření objednávky, přijatelné ceny, výborná komunikace, s nákupem v tomto obchodě jsem spokojený. V uvedeném obchodě jsem již nakupoval několikrát a vždy jsem byl moc spokojený zákazník. To platí i pro tento nákup.

Rychlost,vše v pořádku

• rychlé doručení

bez problémů

• 10 dnů od data objednávky. Poslali email, že objednávka byla přijata . zboží nebylo doručeno. na mou otázku: kdy? neodpovídají

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikace při vyřizování zádrhelu

Vše v pořádku

Byl jsem upozorněn, z vlastní iniciativy eshopu, že zboží bude naskladněno až za měsíc (což bylo u produktu uvedeno, ale nevšiml jsem si toho). Díky tomu jsem po dohodě objednal jiné zboží skladem a cenu doplatil. Díky za proaktivní přístup k zákazníkům! :)
    Židle je super, dorazila v pořádku a rychle!

• výborná komunikace

• kvalitní zboží, doporučuji všem

Již jsem hodnotil.