• Začátek s demoverzí zdarma, možnost vyzkoušení
    • Stačí 20 minut denně - nová látka, procvičení slovíček nebo opakování = libovolně
    • Přehled počtu hodin učení a procenta úspěšnosti!
    • Vtipná videa s hodnocením po každém cvičení
    • Učení od jednoduchých slov a sloves, ze začátku jsou velké a rychlé pokroky
    • Plus velká výhoda je aplikace na mobil!

Online jazyky jsem našla na webu jako nejlepší stránky pro učení jazyků. Studium zde je příjemné a zábavné. Vyzkoušejte a uvidíte.

• Velmi variabilní možnost studia
    • Lze si přizpůsobit přímo na miru

S on-line jazyky jsem velmi spokojená, předčilo to mé očekávání. Pro rozvoj mé angličtiny tuto možnost studia shledávám jako výbornou. Studuji, když mám čas a díky mobilu mám stále u sebe.

• Prehledna aplikace
    • Moderni forma uceni
    • Zabavna forma uceni
    • Mnozstvi studovanych jazyku
    • Motivace k uceni
    • Opakovani naucene latky

Za tuto aplikaci jsem rad. Zkousel jsem ji jine, ale proste mne tak nevyhovovaly. Zakoupil jsem celkem 4 licence, ucime se cela rodina. Libi se mi moznost oslovit lektora, pokud si s necim nesem jisty. Vyuzil jsem i individualni konverzacni kurzy - taky super.

• Veľmi dobrá aplikácia
    • Demo verzia na skúšku
    • Prehľadná a zrozumiteľná výučba
    • Vlastné tempo výuky
    • Prehľadná
    • Slovník s možnosťou precvičovania
    • Veľká spokojnosť

• časová flexibilita
    • možnost studia na PC nebo mobilu
    • pestrost jazykových cvičení

Jazykové kurzy od ONLINE jazyků jsou jedním slovem úžasné, baví mě a motivují k dalšímu učení.

• s kurzem jsem bez výhrady spokojena - nejen časová flexibilita dle možností, ale také možnost opakování nepochopeného učiva. "po lopatě" vysvětleno, a jeli libo, možnost konzultace přímo s lektorem... motivující forma a také zábavná forma :-D P.Liška tomu dává správný punc... :-D vše je věc názoru, já mám ráda vtipné pojetí ale v těchto kurzech rozhodně netrpí ani kvalita a ze všech online kurzů, které jsem zkoušela, jsem poprvé vydržela pouze u onlinejazyky.cz A to mluví za vše. Na lekce se těším a musím říct, že si z naučeného o hodně více pamatuji, než při všech ostatních kurzech. Za mně jedině palec nahoru... P.S.: Žádný kurz i ten nejdokonalejší, bez vlastního chtění je k ničemu. To je fakt. Ale vydržet u nějakého (alespoň v mém případě) a těšit se stále na další lekce, to mluví samo za sebe....

Doporučuji všem, kteří jsou odkázání na časově flexibilní kurzy bez omezení přístupu k lekcím, s možností opakování až do úplného pochopení, a také těm, kteří se umí zasmát.... a také cenová relace, poměr kvalita x cena jsou bezkonkurenční

Kurz, který mne baví, nestresuje, spíše motivuje. Když si zmeškám "hodinu" bez potíží ji snadno dohoním.

• objednání kurzu z pohodlí domova a kdykoliv
    • výhodné předplatné - měsíční, roční
    • slevové akce
    • možnost využít lekce s rodilým mluvčím
    • široká nabídka lekcí - úrovně, odbornost

Online jazyky jsem objevila náhodou, když jsem potřebovala zapracovat na své angličtině. Jsem spokojená hlavně se sekcí odborné angličtiny pro obchod a na cestování. Slovíčka používám denně a je fajn si je upevnit a zopakovat. Denní lekce nezaberou mnoho času a jsou zábavné. Čas na denní lekce si volí uživatel sám, což je rozhodně výhoda. Gramatika je tak akorát a neubíjí.

Můžu jen doporučit, rozhodně stojí za to lekce vyzkoušet. Mají také zkušební dobu, takže se není čeho obávat :)

Rozhodně doporučuji! Kurz je podán zábavnou formou, ať už se jedná o procvičování slovíček, gramatiky, poslechu či skvělé online podpory. Systém aplikace je přehledný a celý kurz je podán formou učení hrou.

• Každodenní učení podle svého nastaveného časového limitu
    • Opakování naučené látky než se dostane k nové
    • Procvičování slovíček
    • Skvělá je demoverze, kde lze zdarma nahlédnout a zkusit si lekci nebo zjistit úroveň jazyka
    • Přehled počtu hodin učení a procenta úspěšnosti
    • Vtipné video hodnocení po splnění úkolu
    • Celkově dobře a logicky rozvržené učení

• prehľadný systém učenia
    • výborná aplikácia na mobil
    • dobré testy a vypracovania + motivačné videá :)
    • výborné anglické nahrávky
    • + skvelá podpora

Výborná demo verzia, ktorá dostatočne každému ukáže, čo môže od daného kurzu očakávať. Nemusíte hneď platiť full verziu a čakať, čo to asi bude. Po pár dňoch si všetko vyskúšal a potom som si zaplatil ostrú verziu so všetkými kurzami. Najlepšie na tom je to, že si plne funkčnú apku stiahnete do mobilu a môžete si opakovať staré učivo alebo slovíčka kdekoľvek, napr. cestou do práce v autobuse..

• moderní způsob výuky
    • pestrá cvičení
    • některé aspekty nejsou úplně doladěné

Před lety jsem v rámci přípravy na test FCE měla kurz Angličtina pro pokročilé B2+, loni pak pro zopakování a rozšíření němčiny kurz Němčina B2. Celkově mi tento způsob výuky vyhovuje, člověk se na svoji "denní dávku" většinou i dost těší. Webové rozhraní se za ta léta vylepšilo a mile mě překvapila appka, která funguje také dobře. Samozřejmě ne všechno je dokonalé (vyžadování přesných, občas trochu zvláštních překladů některých slovíček a hlavně frází; strojové nahrávky u němčiny - u angličtiny si již nepamatuji). Na nalezené chybky ve cvičeních a podobně mi bylo vždy zodpovězeno a byla provedena náprava. Celkově si myslím, že kurzy stojí minimálně za vyzkoušení. Za tu cenu se toho člověk naučí poměrně hodně - pokud tedy chce :)

Reakce obchodu ONLINE jazyky

Dobrý den Lilit,

děkujeme za zpětnou vazbu. Alternativní překlady u slovíček postupně vylepšujeme. Jistě brzy poznáte rozdíl a změny i přímo Vy ve svém kurzu. I strojové nahrávky postupně vylepšujeme. Máme spoustu obsahů a tak to jde pomaleji, ale vylepšení probíhá.
    Moc děkujeme.

• Chytlavé
    • Osobní výzva

• Přehledný
    • Zábavná forma učení
    • Opakování a tím i zapamatování probírané látky

Z tohoto kurzu jsem nadšená. Studuji s On-line jazyky angličtinu od listopadu (cca 3 měsíce) a způsob výuky se mi moc líbí. Určitě tento kurz mohu vřele doporučit.

• dobře vysvětleno
    • zabavné
    • Kdykoliv a kdekoliv lze studovat
    • Uživatelsky velmi přívětivé

• velice přehledné
    • výkladové materiály jsou dobře propracované a danou látku z nich jde skvěle pochopit
    • rozdělení menu na slovíčka, upevnění znalostí a studia
    • pestrost témat
    • možnost studia kdekoliv a kdykoliv podle časových možností každého

Ve škole jsem většinou pochopila každou novou látku tak napůl. Konečně s ONLINEjazyky začínám chápat i složitější gramatiku a vyplňovat mezery.
    Doporučuji všem, kteří by se chtěli zlepšit v daném jazyku, upevnit své dosavadní znalosti a rozšířit svou slovní zásobu.

Aplikaci hodnotím po cca 18ti hodinách čistého času učení a 70% dokončeného kurzu (Eng A2+). Tato aplikace mě lákala už delší dobu, četl jsem několik velkých recenzí a všude byla hodnocena jako to nejlepší co na českém internetu pro online výuku lze najít a pokud tomu tak skutečně je, tak je smutné jak málo se tomuto tolik chtěnému odvětví věnuje úsilí. Po zkoušce demo výuky, jenž mi moc neřekla a spíše jen dala možnost lehce nahlédnout do prostředí virtuální učebny, jsem byl nalákán na mailovou slevu a zakoupil půlroční předplatné, které mi vzhledem k ceně jednotlivých kurzů přišlo jako nejlepší varianta. Plný očekávání jsem se tedy pustil do studia, které hned ze startu začaly narušovat otravná a dle mě naprosto zbytečná videa pomyslně oslavující úspěch v daném úkolu, no naštěstí to lze vypnout a jedeme dál... Některá cvičení celkem baví, jiné méně, celkově výklad látky a výuka nic moc a tak doufám, že se to postupně zlepší a najdu v tom nějaký smysl. Bohužel nezlepšilo a nenašel. V podstatě celý výukový systém je opět založen na chvátání gramatikou kupředu bez dostatečného vysvětlení a procvičení, jen namísto přeplácané učebnice jste usazeni před online grafické rozhraní. V dnešní multimediální době bych očekával ke každé nové látce alespoň jedno video s vysvětlením, příklady, radami jak si osvojit a ne jen krátký textový výklad, který se navíc zpětně velice špatně dohledává. Práce v aplikaci jak na PC tak na mobilu má hodně nedostatků a i když to ve výsledku funguje o nějakém uživatelském komfortu a dokonalém odladění se moc hovořit nedá. Myslel jsem, že alespoň učení slovíček bude přínosem, ale tohle vidím jako největší problém aplikace vůbec... překlad slovíčka či fráze nebo věty tak jak je uveden v dané kapitole si musíte doslovně pamatovat vč. přesného zápisu, jinak vám to při opakování bude hlásit chybu za chybou. Aplikace absolutně neuznává alternativy, nehledí na možnosti zkráceného či nezkráceného zápisu (be / not apod.), ale striktně vyžaduje to co má zadáno jako jeden jediný správný překlad pro danou kapitolu. Narazil jsem během jednoho opakování např. na 2x stejné anglické slovíčko, které ale pokaždé vyžadovalo jiný překlad do češtiny. Perličkou je pak přeložit anglickou větu do češtiny, kde není dán v řadě případů pevný slovosled, ale aplikace chce pouze ten jeden, který jí někdo zadal jako správný. Jeden příklad co mě teď napadá je třeba "outdoor activities", což musíte přeložit jako "aktivity venku" zatímco já bych přeložil spíše jako "venkovní aktivity" a to už je prosím chyba. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je prostě špatně a aplikace za nemalé peníze by určitě měla fungovat lépe... místo učení se slovíček s možností rozvíjet se a přiřazovat si k jednomu slovu další a další významy se člověk upíná na vzpomínky, jak to zrovna tady asi bylo zadáno. Abych jen nekritizoval, tak jsem narazil i na pěkná cvičení s kvalitně nahraným poslechem, ale bohužel jich bylo opravdu žalostně málo, většina zvukových nahrávek je se strojovou a nepříliš dobrou výslovností. Kdesi v recenzi jsem našel i zmínku o tom, že aplikace vás narozdíl od jiných donutí mluvit, no čekal jsem něco na způsob zadávání textu hlasem a s následným vyhodnocením, ale kdepak, pouze něco namluvíte a pak si to zpětně pustíte. Snad jen u slovíček je alespoň porovnání výslovností.

Za mě je tedy tato aplikace zklamání a i když nepopírám, že se díky ní lze určitě něco naučit, tak ta forma je zatím hodně nedotažená. Asi by bylo lepší kdyby se vývojáři zaměřili místo kvantity na kvalitu, místo "150ti" kurzů udělali pro každý jazyk třeba 2 a ty skutečně vyšperkovali, pak bych neměl problém si i připlatit.

Reakce obchodu ONLINE jazyky

Dobrý den, pane Šafo,
    děkujeme za hodnocení aplikace. Kurzy jsou určené pro samouky a je nám jasné, že někteří studenti vyžadují více péče a potřebují více cvičení a širší výklad ke gramatice a proto ke kurzu nabízíme i doplňkové služby jako jsou například skype lekce s lektorem, kde si studenti vše objasní s lektorem a mohou gramatiku i slovíčka procvičovat hlouběji. Obsah online kurzů je omezený z důvodu toho, aby výuka nebyla nudná a studenti nezlouzávali do nudného čtení a bichlování gramatiky.
    Co se týká slovíček a alternativních překladů. Dříve aplikace fungovala jinak a procvičování "psaním" nebylo možné, obsahy kurzů tedy na tuto "novinku" nebyly připraveny a tak je postupně vylepšujeme. Všechen obsah tvoří přímo naši lektoři manuálně a je do nich vkládána veškerá péče našich lektorů. Veškeré obsahy neustále vylepšujeme podle hlášení našich studentů a pokud jim není cokoliv jasné, aktivně jim se vším pomáháme a případné nejasnnosti v kurzech vylepšujeme.
    Nyní nahráváme i kvalitnější nahrávky do všech kurzů.
    Za veškeré podněty budou naši vývojáři rádi, můžete se případně obrátit rovnou na nás na [email protected]
    Děkujeme.
    Tým Online jazyky

- při výběru kurzu pro samouky rozhodla možnost poslechu demoverze
    - jinak jde o studium v příjemné atmosféře včetně obrázků, doplňovaček a křížovek
    - naštěstí : ) i přesto, že jde o tzv. učení hrou, se probraná látka postupně přesouvá z krátkodobé do dlouhodobé paměti
    - proto z mého pohledu mohu doporučit

• Ucenie hravou a putavou formou
    • Rozne varianty ucenia
    • Pri uceni sa nenudim, ale ma to bavi kazdy den

Dobry sposob ucenia, co nenudi a nuti studenta si to otvorit kazdy den a venovat 20 minut uceniu hravou formou.

Online jazyky jsem zkusila na doporučení kamarádky. Byla to taková motivace konečně se pořádně začít věnovat italštině. Po vyzkoušení demoverze zdarma jsem se rozhodla zakoupit si celý kurz. Líbí se mi malé a přehledné dávkování gramatiky po níž následuje procvičování v různě zpracovaných cvičeních. Opakování a vracení se ke slovíčkům a frázím mě jako samoukovi dělalo vždy problém, nikdy jsem se k tomu nedokázala pořádně donutit. V tomto kurzu mě to ale baví a zjišťuji, že to opravdu k něčemu je. Líbí se mi forma procvičování slovíček u kterých je vždy výslovnost a česká verze. Líbí se mi i nápad s videi pro odlehčení výuky. Člověk má tak šanci více si ten jazyk zamilovat a pokračovat ve zdokonalování. Docela mě vždy pobaví, když konkrétně Pavel Liška hodnotí výkon. Hlavně jsem moc ráda, že nemusím chodit do kurzu mezi více studentů, že si sama určuji tempo podle svého času. Jsem moc ráda, že jsem tento tip dostala a jsem taky zvědavá, jaké zlepšení mě na konci kurzu čeká.