Kosmetika jedině od Avonu. Naprostá spokojenost.

Zboží dorazilo neúplné,chyběla maska na vlasy v ceně 170 kč.Navíc dorazilo na jinou zásilkovnu než sem uvedla.

Velice ráda zde nakupuji, protože nabízí jen kvalitní a skvělou kosmetiku.

Velmi ráda si zde objednávám zboží. Kvalitní produkty, rychlé dodání a velmi příjemné jednání. Jsem spokojená.

• pestrá nabídka za rozumnou cenu

• Ochota, profesionalita,rychlost.
  • objednávka potvrzena 6.4.2023, do dnešního dne /13.4.2023/ jsem neobdržela zprávu o dalším postupu.

Jsem spokojen.

• Velmi ochotná a milá majitelka obchodu, která umí zboží představit, nabídnout a prodat.
    • Malinký obchod

Majitelka drží slovo, co slíbí, to splní.
    Příjemný osobní přístup se zájmem o zákazníka.
    Umí poradit a neznalému pomoci.

Velice ráda zde nakupuji. Rychlé dodání, spolehlivé poradenství a úžasné zboží.

Sokojenost super komunikace mohu jen doporucit

Od objednání žádná komunikace

• po potvrzení objednávky se zatím žádná akce nekoná.

Dne 31.10. jsem si objednala na tomto e-shopu dvě voňavky. Dneska je 9.11. a do dnešního dne nebyla objednávka odeslána. Objednávala jsem naposled.

Dne 29.9.2020 jsem objednávala zboží. 3. 10. Mi byla doručena faktura a do dnešního dne,už se nikdo neozval a objednávka nedorazila .

Velice ráda a často zde nakupuji. Skvělý obchod.

Dne 25. 7. jsem dostala e-mailem fakturu na úhradu částky 307,- Kč za objednané zboží. Tu jsem nezodkladně zaplatila. Dne 29. 7.přišla nová faktura na újhradu částku 338,- Kč za stejné zboží, které do dnešního dne nebylo odesláno.

• zboží mi dosud od 13.5.2022 nebylo doručeno proto jsem objednávku zrušila a objednala u jiné firmy která splnila dodávku zboží do 1 týdne

Nikdo nereaguje na mail, stále nevím jestli obchod objednávku zrušil či ne

Bohužel nemám zkušenosti. Váš obchod mi byl doporučen Zatím jsem spokojena . Zboží mi bylo dodáno velmi brzo. Děkuji prokšová jana