• Rychlost a pohodlnost
    • nemám žádné výhrady

Ve spojení s klubem ,,Můj Olympus,, lze vyžít různé výhody což,je pozitivní. Také
    kladně hodnotím přístup značky Olympus při případné reklamaci výrobku. Z osobní zkušenosti při zatečení vody do podvodního fotoaparátu nehledali příčinu u zákazníka jako jinde ale okamžitě vyměnili fotoaprát za jiný.

• Mnoho let užívám různé výrobky značky Olympus. Vzhledem k možnosti osobního odběru pro mne vyhovující.
    • Místo vlastního výdeje a přrjímky zboží je zcela nedůstojné značky Olympus. Jedná se o vstup do skladu, tragedii dokresluje skutečnost, že když čekáte na výdej zboží, jediné ísto kde si můžete sednout je na výdejní stůl.

Velice ochotní pracovníci, dobré jednání i dohoda, dobrá informovanost o termínu dodávky zboží. Krásné prodejní prostory, příjemná atmosféra.
    Vedení by se ale mělo přemyslet nad skutečností, že spokojený zákazník si odchází osobně vyzvednout zboží a pak ...... to snad Olympus nemá zapotřebí.
    Situaci nezachrání ani příjemní pracovníci výdeje, ten prostor výdeje je strašný.

Spolehlivý, vše v pořádku doporučuji..

• Píšou že je foták na skladě a dodací lhůta max. 3 dny ale po 3 dnech psali že to eště nenaskladnili že ho nemají, tak at si počkám do konce týdne!a jak ho uvolnili hned druhý den sem ho měl doma!!

• přehlednost, kvalita
    • zatím bez nevýhod

na základě narozeninové slevy

• jako jediní prodávali daný set
    • KOMUNIKACE - nebýt tří dnů telefonátů, vůbec bych se nedozvěděla o doručení fotoaparátu
    • PLATBA - je nutné zaplatit i velmi drahou věc PŘEDTÍM, než máte šanci se na ni podívat
    • NEOCHOTA PORADIT - nebo neznalost...

Pokud mají stejnou věc kdekoli jinde, nakupujte kdekoli jinde. Pokud to nejde, dá se to přežít, ale přeji pevné nervy.

• kvalitní zboží ůpodle nabídky
    • neznám slabiny

• Budu vracet slunečbí krytky, jež, ačkoli je doporučena na můj odjektiv, tak je velká.... někde se stala chybka.

• zvýhodněná cena oproti nákupu jinde
    • jistá míra neodbornosti obsluhy při převzetí
    • objednávky

• Přehlednost a cena
    • Má v nabídce produkty, které už nejsou skladem

Vyhovuje s výhradou.

• Přednosti a výhody jako v každém jiném firemním e. obchodu
    • Radši nakupuji ve firmních obchodech
    • Jediný zápor je vzdálenost pro lidi z druhého konce Prahy, konkrétně z Jižního města.

Rychlé vyřešení drobné chyby při předání zboží, vysoké profesionální jednání pracovnice obchodu Olympus pí. Vrbové. žádné odkazování někam jinam a na někoho jiného jako to bývá u zprostředovatelských obchodníků, vše vyřešila k mé úplné spokojenosti.

• Zajímavá nabídka i cena
    • Špatné parkování v místě kameného obchodu

• netuším

žádná reakce od obchodu, kdy zboží mělo dorazit do 4 pracovních dnů. 4 den jsem osobně kontaktoval obchod a bylo mi řečeno že zboží objednali.. Dle mého názoru nic neobjednali, pokud ano, pak chybí jakákoli reakce od e-shopu, že zboží dorazí později.

• oficiální obchod, záruka, že zboží na 99% dorazí
    • složité spojování se stránkou můj olympus

• dobrá cena
    • výdej ze skladu je špatný a pracovníci o produktech nemají informace

• pohodlný nákup
    • výhodná cena
    • prodavač mě nepřesvědčuje o koupi něčeho, co vlastně nechci
    • obecně: nemohu si zboží "osahat", musím vědět, co přesně chci

Dostala jsem tip od známých.
    Výhoda: zákazník může sledovat cestu zboží k němu

• Rychlost,komunikace a vstřícnost.
    • Nevím o žádných

Spolehlivost,dobrácena,rychlost,vsrřícnost a dobrá komunikace.

• kompletni sortimen
    • nedokázal jsem dohleda všechny díly k TG - 1 když jsem shánel ztracenou krytku objektivu

• V klidu si vyberu co potřebuji a snadno objednán přes internet.
    • Do výdejny musím přes celou Prahu, ale metrem to jde.

Jsem naprosto spokojen.

• Lze vrátit.
    • Napálili mne u SONY, závadu jsem objevil až po 2 dnech a nemohl vrátit.
    • nevím

skvělý