I když byla objednávka ztornována tak to bylo z důvodu, že mnou objednané kolo nebylo již skladem. Paní z obchodu mi druhý den po provedení objednávky sdělila tuto skutečnost telefonicky a z vlastní iniciativy mi našla další dva obchody kde je toto kolo stále v nabídce. V jednom z těchto obchodů jsme kolo zakoupili a již se využívá.

• Široký sortiment
    • Super ceny
    • Prodejce mi ochotně poradil s výběrem.

Jednoznačně doporučuji. Prodejce se vyzná. Vyzvednutí na výdejní místě super.

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme i za kladnou recenzi a těšíme se na případnou vaši další návštěvu.
    Tým Olymp Sportu

eshop vrele doporucuji! 100 % spokojenost. Rychle doruceni (snad do druheho dne vyexpedovali). Dekuji ‍♀️

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za pochvalu pro náš e-shop a věříme, že nás opět někdy navštívíte.

• Bezva.

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme i za stručnou recenzi a přejeme hodně radosti se skládacím elektrokolem.
    Tým Olymp Sportu

• Koloběžku jsem si vyzvedla v prodejně, oceňuji výbornou komunikaci, příjemné jednání a ochotu při předvedení.

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme a těšíme se na další setkání.

• Profesionální přístup personálu
    • Velký výběr příslušenství
    • Dobrá káva zdarma

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme a těšíme se na další setkání.

• ✌️

Děkujeme za udělení 100%
    moc si toho ceníme.

Vše proběhlo dle představ

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za kladné hodnocení.
    Tým Olymp Sportu

• Malé, skladné, lehké. Vynikající na menší nákupy ve městě.

Děkujeme za rychlou a kladnou recenzi. Tým Olymp Sportu

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Vybral jsem si z nabídky.
    • Dobré ceny + slevy a bonusy.
    • Kolo jsem si nakonec nekoupil. Musím pořídit spíš dozimetr :))

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za plusové body.
    Pokud budete v budoucnu zvažovat nákup kola, neváhejte se na nás v případě potřeby obrátit.

jsem spokojena

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za příznivou recenzi. Jako relativně menší obchod se snažíme o přímý kontakt se zákazníkem a těší nás každá reakce. Přejeme mnoho spokojenosti na cestách.
    Tým Olymp Sportu

• Volal jsem předem, zda je zboží skladem, jednalo se o poslední kus. Obratem potvrdily, zboží přišlo během dvou dní. Vše super
    • Syn chtěl zelenou barvu kola, jenom v tomto obchodě v celé ČR měli. Super!

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za pochvalnou recenzi a jsme rádi, že jsme dokázali splnit vaše přání.

• Výměna trochu komplikovaná

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za vstřícnou recenzi a pro ostatní jen dodáváme, že nešlo o výměnu vadného kola, ale na přání zákazníka došlo k výměně za menší velikost kola, kterou osobně zajišťoval pan majitel po 200 km cestě.

• příjemná komunikace
    • nadstandartní dodání - dle dohody vše klaplo
    • konkurenční cena
    • vše rychlé a spolehlivé

Děkujeme za rychlou a kladnou recenzi. Tým Olymp Sportu

• Dobré místo na zaparkování a také na vyzkoušení zakoupeného jízdního kola

• Ochota a osobní přístup
    • Výborná komunikace

V červnu jsem si u této firmy koupila elektrokolo, se kterým jsem moc spokojená, takže jsem se rozhodla koupit si zde pro vnučku elektrokoloběžku. Měla jsem ji připravenu v kamenné prodejně, vše mi bylo ochotně a názorně předvedeno a mohla jsem si ji sama vyzkoušet. Určitě doporučuji dalším zákazníkům.

Nejlepší zkušenost z e-shopem, co mám..Vybírala jsem kolo na dálku, což není ideální - ale za pomoci obchodu, který posadil na kolo i pracovníka mé výšky a trpělivě se mnou probíral veškeré detaily, dorazilo kolo, které splnilo mé očekávání. Ochota, vstřícnost, osobní přístup..děkuji Vám :-)

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za vstřícnou a rychlou recenzi a jsme rádi, že společně jsme dokázali správně vybrat a že vám elektrokolo vyhovuje. Přejeme mnoho hezkých výletů a pohodu. Tým Olymp Sportu

• Rychlost, spolehlivost

Spokojenost

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za rychlou a kladnou recenzi a přejeme spokojenost s vybraným elektrokolem.
    Tým Olymp Sportu

• Určitě komunikace ohledně zboží, vyřízení objednávky a individuální přístup.

Reakce obchodu Olymp Sport

Děkujeme za kladnou recenzi. Věříme, že cena a vlastnosti elektroskútru vynahradí komplikovanou dopravu zboží na moři.