Rychlé jednání a dodání zboží

• Objednávka byla brzy doručena a bezpečně zabalena.

• Krásné zboží
    • Dobré ceny
    • ekologické balení

Zakoupila jsem zboží v akci 2+1 zdarma, vše v pořádku, přišlo hned, šperky jsou moc krásné, za dobré ceny, bylo zabaleno ekologicky, doporučuji!

• rychlé odeslání. měla jsem za dva dny doma

• Vynikající a levné

Doporučuji.

vše proběhlo super a rychle

Výrobek neodpovídal tomu,co jsem viděla na stránkách obchodu.Zklamala mě kvalita.

Reakce obchodu OLIVIE.cz

je nám velice líto, že produkt nesplnil vaše očekávání. Můžete nám prosím poslat zprávu na [email protected], co přesně vás na produktu zklamalo? U produktu jsou uvedeny jeho parametry a také disponuje několika reálnými fotografiemi, ale budeme moc rádi za zpětnou vazbu, pokud se domníváte, že fotografie produkt dostatečně nereprezentují.

Budeme také rádi za zpětnou vazbu k celkové vaší zkušenosti s nákupem.

Do 30 dní můžete prsten také vyměnit nebo vrátit. Všechny žádosti vyřizujeme do 1 pracovního dne, takže se nemusíte bát jakéhokoliv čekání. Stačí vyplnit krátký online formulář a zaslat šperk zpět k nám - www.OLIVIE.cz/vymena-vraceni/.

Předem mockrát děkujeme.

• dobrá komunikace

Že zboží dosud nedorazilo je vina dopravce, ne obchodu. Perfektní reakce obchodu na vzniklý problém

• Přehledný web
    • Hezké produkty
    • Příznivé ceny
    • Rychlé doručení

• Zajímavé motivy náušnic
    • Kvalitní zpracování - hezké různé detaily

Z olivie mám už mnoho náušnic a dva prsteny a vše je krásně detailně propracované.

• Rychlé odeslání

Naprosto krásné dětské náušnice, předčily mé očekávání. Jsou hezčí než na fotkách. Děkuji

Skvělý e-shop s krásnými šperky, výborná komunikace, ochota, vstřícnost, vyřeší jakýkoliv problém. Rychlé dodání.

Spokojenost

• Rychlost vyrizeni
    • Velmi ochotni
    • Skvělý pristup
    • Pěkně prostředí prodejny
    • Krásné zbozi

Měla jsem obavy, zda bude sedět v oušku, ale ano, sedí
    Musela jsem prvně kroužek maličko roztáhnout, protože byl úplně u sebe a absolutně by se nadal navléknout na ouško, tak možná na něco o šíři tvrdého papíru
    Jinak spokojenost, moc hezké
    Dělají mi radost

• v sobotu je prodejna uzavřena a přes týden pouze do 17.00 hod, hodina otvíračky navíc by určitě pomohla.

Velký výběr kvalitního zboží. Přehledné webové stránky. Doručení během několika dní. Objednávám opakovaně a vždy jsem byla spokojená.

• Rychlost dodání objednaného zboží
    • Super podmínky pro vrácení či výměnu zboží
    • Krásné a originální šperky

Už jsem zde několikrát nakoupila a pokaždé jsem velmi spokojená. Objednali jsme si snubní prsteny, manželovi byl velký a úplně v pohodě nám ho vyměnili. Mají suprově a jednoduše vymyšlenou vrátku zboží. Doporučuji....

Skvělá komunikace, rychlé dodání a v případě výměny nebo vraceni zboží zadny problém.

Dobrá komunikace, relativně rychlé dodání