• v sobotu je prodejna uzavřena a přes týden pouze do 17.00 hod, hodina otvíračky navíc by určitě pomohla.

Velký výběr kvalitního zboží. Přehledné webové stránky. Doručení během několika dní. Objednávám opakovaně a vždy jsem byla spokojená.

• Rychlost dodání objednaného zboží
    • Super podmínky pro vrácení či výměnu zboží
    • Krásné a originální šperky

Už jsem zde několikrát nakoupila a pokaždé jsem velmi spokojená. Objednali jsme si snubní prsteny, manželovi byl velký a úplně v pohodě nám ho vyměnili. Mají suprově a jednoduše vymyšlenou vrátku zboží. Doporučuji....

Skvělá komunikace, rychlé dodání a v případě výměny nebo vraceni zboží zadny problém.

Dobrá komunikace, relativně rychlé dodání

• Obchod velmi rychle pracuje na každé objednávce. Zboží je pestré a moc pěkné.
    • U levnějších kousků stříbrných šperků s kamínky - se úchytové pacičky u kamínků zadrhávají o oblečení a to pak zatrhávají.

• Rodina firma

Šperky Olivie zbožňuji. Náušnice jsem si objednala s vyzvednutím na prodejně a objednávka do 45 min byla připravená. Náušnice jsou mnohem krásnější než na fotografii. Děkuji, jste úžasní ❤️

• super ceny, velky vyber, krasne zbozi

S obchodem jsem velmi spokojená. Velká nabídka kvalitního zboží, přehledné webové stránky s dostatkem filtrů, rychlé vyřízení objednávky. Nakupuji zde opakovaně.

• Moc hezky zabaleno
    • Rychle dodani po objednavce

Zatim nemuzu soudit kvalitu, to se ukaze tak po mesici. Ale sperky vypadaji hezky, zapinani funguje (2x nausnice a 1x retizek). Jen tedy na retizku byl pri dodani uzlik, ale to jsem vyresila za par minut

Jsem velmi spokojena s nákupem

• Rychlé dodání, krásné šperky

• Krásné šperky, velký výběr

• Přehledný eshop
    • rozumné ceny
    • široký sortiment

Vše v pořádku, doporučuji!

• Skvělá komunikace, rychlost.

• rychlé vyřízení objednávky
    • rychlé vyřízení vrácení objednávky i peněz na účet
    • dvoje objednané náušnice byly v podstatě nenositelné z důvodu krátkého dříku, který by byl krátký i do dětského ucha.

Objednávali jsme první nausnicky pro miminko a nemohli jsme si vybrat lépe. Jsou překrásné, kvalitní( stříbrné perlicky) a neděláme s nimi spoustu parády.
    Děkujeme a rozhodne budeme doporučoval.

• Skvělá komunikace, rychlost, ochota

S obchodem jsem nadmíru spokojená. Dokázali nám vyrobit snubní prsteny s motivem hor, poté co to jinde nezvládli a dokonce i o hodně tisíc levněji. Pan rytec je velice šikovný, ochotný a skvěle komunikuje. Jsme jim opravdu moc vděční a ještě jednou děkujeme za skvěle odvedenou práci!

• Skvělá komunikace