Zboží přišlo poškozené , evidentně to nikdo neprohlížel když to balil

KDYSI BYLA KOMUNIKACE LEPŠÍ.

Týden m i slibovali doručení z Hrabové na prodejnu ve Vítkovicích a nedorazilo, objednávku jsem zrušil.

Čekat 13 dní na dva kanystry olejů, které jsou napsány skladem a zaplatil jsem při objednávce je už i na mě moc. Na infolince to nikdo nebere a po urgenci na e-mailu na vrácení platby si najednou někdo vzpomene a zašle bez jakékoli omluvy jen info o tom že to předají dopravci.

Objednal jsem zboží před týdnem a doteď nemám žádnou zprávu :(
    Přitom jsme již tento eshop vyzkoušeli a vše v pořádku.
    Pokud eshop jen přeprodává tak bych byl rád o tom spraven.
    Chtěl jsem o víkendu měnit olej na motorce ale takto mohu jít jen na kolo:)))))

• Nulová komunikace
    • Skladem, neznamená skladem

Objednáno 6.5 a dnes je 14.5 a zboží zatím nemám. Přišel jen email, že se objednávka opozdí.
    Počkám ještě dva dny a pak budu objednávku rušit.
    Lituji toho, že jsem si zboží neposlal na dobírku. Doporučuji u takových obchodů neplatit předem.
    Obchod nedoporučuji.

Obchod za mě nedoporučuji. Objednáno 3.5.2023 dnes je 10.5.2023 a já do teď nevím co se děje, odkaz v emailu na sledování zásilky nefunkční. U zboží bylo skladem, zaplaceno při objednání, a to ještě nevím v jakém stavu to dorazí /jestli dorazí/ a zda je to to co jsem si objednal.

• píší, že je to skladem u dodavatele. k odběru obvykle do dvou dnu. Už je to více než týden a pořad to není.

• Bohuzel jsem dorucenou baterii nezkontroloval. Poslete mi kopii me objednavky. Nemohu tuto najit. Nevim kterou baterii jsem objednal ale urcite ne tuto. mnou objednana baterie me nejen vyssi kapacitu ale je i vetsi. Delka je ne 240mm ale 310mm. Dekuji za nabidnute reseni. s pozdravem
    • J. Sebik

• Nemají aktuální ceny.Potvrdí objednávku a změní cenu

I když jsem velice trpělivý a splachovací, brzy mi dojde trpělivost a objednávku zruším. Zboží si poté mohou strčit do prava do regálu, nebo do leva.

• lepší dostupnost v Ostravě
    • , ale bez možnosti parkovat

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za zpětnou vazbu. Vidím v systému, že Vaše baterie již byla vyzvednuta. Za zdržení, v tomto případě na straně lhůt ze strany dodavatele, se omlouvám.

Z hlediska parkování, to je možné po stranách budovy, jak vlevo od areálu (parkoviště u bývalého MALL, vedle kočárků), tak zprava od naší prodejny, kde je rozsáhlé parkoviště s několika vyhrazenými parkovacími místy pro zákazníky areálu. Není tak nutné parkovat úplně před vchodem na prodejnu. V dohledné době přidáme na naše stránky a do transakčních e-mailů informaci o možnostech parkování, aby je zákazníci měli víc na očích.

Děkuji za pochopení a přeji Vám hezký den.

Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Dlouhá doba dodání, zdlouhavá doba dodání.

Dobrý den vážený pane,

omlouvám se za zdržení odeslání objednávky v tomto exponovaném čase. Děláme interně kroky, abychom minimalizovali zpoždění expedice objednávek, nicméně chápu, že jste s dodací lhůtou Vaší zakázky nespokojen.

Vidím, že objednávka již byla vyřízena a doručena, prosím proto o shovívavost. V budoucnu jistě bude vše vyřízeno zcela dle Vašich představ.

Ještě jsem nic nedostal

Autodíly PEMA

Obecne mam Pemu dlouhodobe rad, ale od zavedeni vydejniho mista na 1. Maje je vyzvedavani pohroma. Prodejna nezvlada obsluhovat zakazniky. Fronty 15ti lidi az pred prodejnu jsou bezne i mimo spicku. Prodejna je tak nesmyslne rozvrzena, ze ta fronta nema kde stat, lidi se predbihaji, zmatek, zmar, hruza. Obsluze je to jedno. Na rozdil od predchozi Salounove neni kde zastavit krome zakazu stani na kraji frekventovane ulice s tramvajemi, castecne v pruhu pro cyklisty a vystupovani do provozu. Asi se zase pokorne vratim k dufy.cz nebo raglu.cz , ktere jsou co by kamenem dohodil a nikdy tam tenhle problem nebyl.

Dobrý den vážený pane,

jsme rádi, že u nás nakupujete a děkujeme za zpětnou vazbu, je pro nás důležitá. Prodejnu na 1. Máje jsme otevřeli proto, že z mnoha důvodů stará prodejna na Šalounové již nevyhovovala, především z kapacitních důvodů. Také jsme chtěli nabídnout zákazníkům novou moderní prodejnu, aby se všem příjemněji nakupovalo.

Jako každá nová věc, i otevření nové, větší prodejny přináší nějaké porodní bolesti a nové výzvy, které je potřeba vyřešit. Jsme si vědomi, že situace z hlediska odbavování nárazových front není vždy ideální, na úpravách a optimalizacích však interně pracujeme a pomáhá nám v tom i zpětná vazba našich zákazníků.

Ještě jednou děkujeme za zpětnou vazbu, pracujeme postupně na tom, aby byl nákup u nás na prodejně ku Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud i v budoucnu zůstanete naším spokojeným zákazníkem.

Autodíly PEMA

Zboží objednáno jako skladem. Platba převodem. Po 3 dnech od uhrazení jsem musel urgovat objednávku, protože mi nepřišel žádný e-mail ani info o datu doručení. Po cca dvou dalších dnech přišel e-mail, že zboží je nedostupné. Následovalo odstoupení od smlouvy a čekám na vracení peněz. Tento e-shop se zařadil mezi další pochybné weby, které klamou zákazníky nepravdivou informaci o dostupnosti zboží.

Vážený zákazníku,

děkuji za Vaši reakci. Je mi líto, že Vaše objednávka nebyla realizována kvůli nedostupnosti Vámi objednaného zboží.

Omlouvám se za způsobené komplikace.

• ZBOŽÍ UVEDENÉ JAKO SKLADEM VE SKUTEČNOSTI NEMAJÍ
    • NENÍ TŘEBA ZTRÁCET ČAS S TÍMTO OBCHODEM
    • JEŠTĚ STÁLE VYSKAKUJÍ V NABÍDKÁCH I KDYŽ OBCHOD NEFUNGUJE

PRVNÍ A POSLEDNÍ ZKUŠENOST S TÍMTO OBCHODEM

Vážený zákazníku,

děkuji za Vaši reakci. Mrzí mě, že nejste s objednávkou u nás spokojen. Jedna ze tří objednaných položek byla skutečně nedostupná. Kolega Vám nabídl adekvátní náhradu, ale nedohodli jste se.

Přijměte mou omluvu za vzniklé komplikace.

Autodíly PEMA

• Zboží bylo v nabídce pak napsali že ho nemají.

Vážený zákazníku,

Omlouvám se za způsobené komplikace.

Autodíly PEMA

je to pakaž co posílá spam

Vážený zákazníku,

děkuji za Vaši reakci. Jsem ráda, že jste u nás nakoupil a objednané zboží obratem v pořádku obdržel. Zakládáme si na tom, že můžeme zákazníky včas informovat o každém posunu jejich objednávky. Jelikož bylo Vaše zboží vyexpedováno obratem, obdržel jste za jeden den informačních e-mailů více. I přesto věřím, že se zakoupeným produktem jste maximálně spokojený.

Přeji hezký den