• Služeb OK Paliva využívám už řadu let. Vždy spokojen s kvalitou služeb - rychlost vyříúzení, informovanost o stavu dodávky. Brikety se mi osvědčily, ovšem zvyšující se cena padá na hlavu jiných...

Chcete-li přečkat zimu v teple, pak na OK Paliva je spolehnutí.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše moc pěkné hodnocení! Těší nás Vaše celková spokojenost s naším obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

rychlé vyřízení objednávky i dopravy

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Vše OK

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Spolehlivý obchod. Rychlé vyřízení objednávky.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s naším obchodem a rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Rychlost vyřízení objednávky

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Osobni domluva na terminu a postupu doruceni.
    • Prijemny pristup.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Čisté skladování, nepráší.
    • nelze platit kartou

Příjemné jednání, dohoda o doručení zboží. Spokojenost s dodávkou, doporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše celková spokojenost s obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

Platba kartou přímo u řidiče jde zatím jenom u našeho rozvozového auta. U ostatních smluvních dopravců je tato možnost platby zatím v jednání.

vše bylo OK.

Vše OK

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Nakupoval jsem poprvé a vše proběhlo k mé spokojenosti.

Slušná a milá komunikace

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Rychlé jednání a doručení

• Rychlost,komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí dodání zboží a komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• rychlé vyřízení objednávky. Dodávka do domu.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• rychlost dodání a zejména suché kvalitní uhlí

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání a kvalitou zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Doprava až domů

Doporučuji. Rychlé jednání i dodání. Spokojenost.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Objednávala jsem zde poprvé a byla jsem velice mile překvapena jednáním a celkovou komunikací.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s obchodem a komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Profesionální přístup, rychlé dodání

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Perfektní komunikace obchodu se zákazníkem. Krátké dodací lhůty.
    • Nic.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání zboží a komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Rychlé a přehledné jednání od objednání až po doručení.