• Rychlé a přehledné jednání od objednání až po doručení.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše celková spokojenost s obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• kvalita výrobku - dřevo opravdu suché
    • komunikace obchodu
    • zasílání českou poštou,což je kapitola sama o sobě, hodila by se alternativa např. Geis Cargo se kterým je lepší komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a kvalitou dodaného zboží.

Nově přepravujeme zboží i se společností Geis (referentka e-shopu Vám předem sdělí jaký dopravce dané zboží poveze). Stejně jako je tomu u České pošty, tak i u společnosti Geis by Vás v den doručování měl dopravce kontaktovat a informovat, že Vám bude zboží doručovat. V případě, že není možné zboží v ten den převzít, je potřeba se s dopravcem domluvit na náhradním termínu doručení.

Již nyní se těšíme na další spolupráci.

rychlá reakce, super komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Super spoluprace

Rychlá komunikace,doručení

Vážený pane Meravý,

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Rychlé dodání a dobrá komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání zboží a komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Velice ochotná obsluha nákupu

Vážený pane Bedlivý,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s komunikací našich referentek. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Zboží které jsem na netu hledala bylo skladem.
    • Příjemná paní na telefonu při vyřízení mé objednávky a a doručení zboží
    • Žádné

Velký výběr zboží,příjemná a bezproblémová komunikace....

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s komunikací našich referentek a nabídkou zboží na našem e-shopu. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Velmi spokojená

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

Super

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Rychlé dodání, výborná komunikace.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Dobrá spolupráce, vše vyřízeno rychle, dodání na místo v pořádku.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Po objednávce mě kontaktovali, aby se se mnou domluvili na době dodávky zboží, na způsobu platby a na době, kdy dá řidič předem vědět čas příjezdu. Řidič byl velmi ochotný, byl vybaven vozíkem do terénu, kterým mi paletu odvezl na určené místo a poradil, jak správně s briketami topit.

Vážený pane Tomášku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše celková spokojenost s obchodem a hlavně s dodáním zboží. Jsme rádi, že Vám náš pracovník byl nápomocen a podal rady jak správně s briketami topit.

Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Jsem spokojena objednáno ,rychle se ozvali , brzy dodáno. Jen cena briket by mohla byt nižší. S pozdravem Bartonova.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

Celková spokojenost

• Ceny
    • Výběr

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše spokojenost s naší nabídkou a cenami zboží. Těšíme se na další spolupráci.

ok

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Velmi ocenˇuji , že jsem byl následující den po odeslání objednávky telefonicky kontaktován paní , která mi sdělila podrobnosti ohledně přepravy a upřesnila detaily objednávky.

Vážený pane Zemane,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s komunikací našich referentek a sdělení informací o průběhu doručování zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.