• Baterie je zatím nepoužitelná
    • Neupozornili, že není s elektrolytem, jako jiní prodejci

Objednal jsem zde motobaterii Yuasa a přišla v nepoužitelném stavu bez elektrolytu. Na stránkách na skutečnost neupozornili (teď už to k baterii údajně připsali), takže jsem musel odříct servis a objednat se o měsíc později. Po telefonické domluvě říkali, že elektrolyt pošlou, no nestalo se tak. Po necelých dvou týdnech napsali mail, že si mám elektrolyt sehnat sám.
    Asi měsíc před touto objednávkou jsem kupoval baterii z autodíly Cardo (také Yuasa) do větší motorky a tam přišlo kompletní balení baterie a elektrolytu pro daný typ baterie. Elektrolyt stačilo jen nacvaknout (rychlá a hlavně čistá práce, bez zbytků).
    Díky těmhle vemenům teď musím shánět elektrolyt v lahvi, přelívat ho, nějak zlikvidovat to co zbude, nebo motorku odtáhnout do servisu na vozíku a poprosit je, ať baterii doplní.
    Díky, u vás už nekoupím ani šroubek.

• Výborná domluva s prodávajícím
    • Vyzvednutí i po otevírací době

• Šíře sortimentu, většina dílů skladem

Pokud potřebujete za rozumnou cenu originální i neoriginální díly a nechcete jet do drahého servisu, je tento obchod jasná volba.

• Poměr cena-užitná hodnota
    • Nevím

Dobrý a spolehlivý obchod

• Žádné

• rychlost a kratka doba dodani

• Nevím

O proti kamenným obchodům,některé ceny zboží,výrazně levnější.. be třeba porovnávat

• Cena , rychlost
    • Žádné

Velký výběr zboží co jinde není za příznivé ceny

• Zboží nedodali, telefon neberou, na e-mail nereagují.

snad ani neexistují

• Objednané zboží nedodali, navíc se ani kromě automatického e-mailu neozvali.

Nespokojen

• nejlepší cena nejkvalitnějšího produktu, bezramínkové stěrače Hella byly vítězem testů a zde jsem je koupil za 30-40% běžné ceny v kamenných i internetových obchodech..

• potreboval som tovar do 2 dni,prisiel na druhy den. Cena o malo vyssia nez inde, ale datum dorucenia bol pre mna klucovy. som spokojny, komunikacia z ich strany vyborna, dokazali sme sa bez problemov dohodnut tak aby sme boli obaja spokojni
    • -nemam zatial co vytknut

-chce to viac skusenosti,zatial som bol spokojny

• dobrý
    • neni

nakupoval bych kdych ale nejsou fufníky

Ale jo, jde to. Koupím tam to, co jinde neseženu.

• nabízí služby Zásilkovny (zásilkovnu nedoporučuji, dlouhá dodací doba) - radeji volit PPL

• Cena a rychlost dodání

Vřele doporučuji

Nedostala jsem z obchodu žádnou zprávu o tom, že objednávka byla vůbec přijata. Ani o případné expedici zboží. Proto jsem si zboží objednala jinde - už ho mám doma.
    Až potom mi přišlo oznámení z odběrného místa, že si mám vyzvednout dobírku. Takže naprostý nedostatek komunikace ze strany obchodu.

• Vynikajici uroven komunikace a reseni reklamace ktera nevznikla z viny obchodu.

Dorazil nespravny dil. (vyrobce automobilu ma pro stejny dil 2 provedeni)
    Reklamace byla ze strany obchodu resena velmi ochotne,korektne a rychle. Pristup opravdu vynikajici.

• Dobré ceny.
    • Rychlé dodání zboží.