dobrý.

• Zrcadlo si lze libovolně nakonfigurovat
    • Vstřícné a férové jednání
    • Je to opravdu krásný výrobek
    • Levnější než konkurence
    • Občas se umí zrcadlo rozbít během přepravy
    • Občas umí něco zmatlat ve výrobě
    • Řidiči TNT Fedex jsou velmi neochotní čekat a na kontrolu zboží prý nemají čas.

Se zrcadlem jsem ve výsledku velmi spokojen. Avšak měl jsem problémy s tím, že došlo rozbité a pak když jsem chtěl malý upgrade na lepší silnější LED pásky Philips, které mimochodem doporučuji, tak nastaly zdlouhavé problémy, jelikož to lidem ve výrobě zamotalo hlavy a náprava probíhala snad 3x. Nicméně musím vyzdvihnout vzorné jednání pana majitele Kantora, který i přes již zoufalství (3x náprava) vše ochotně řešil a snažil se problém vyřešit. Vždy odpovídal a vždy měl konstruktivní pozitivní přístup. Málokdy se tohle vidí. Takže pan majitel Kantor zachránil situaci a i svou reputaci a věc dopadla k oboustranné spokojenosti.
    Věřím, že pokud si objednáte zrcadlo standardně bez nějakého vymýšlení specialit, tak pokud se cestou nerozbije, tak bude vše ok. Při přebírání si však zrcadlo rozbalte před řidičem. Já to neudělal a málem jsem měl problém. Naštěstí se pan Kantor a tedy OK21 k situaci postavili vstřícně a reklamaci uznali. Takže děkuji za vstřícnost pane Kantore.

• Dobrá komunikácia ,rýchle dodanie.

• Rychlé dodání, výborná komunikace s obchodem

Krásné zrcadlo, splňuje všechna naše očekávání

• Kvalita, včasné doručení, perfektní komunikace na detailech objednávku.

• kvalitní zrcadlo
    • vše přesně podle objednávky
    • vypadá opravdu skvěle

• Krásné zrcadlo, výborná komunikace, ochota, rychlé dodání, doporučuji!

• Výborná komunikace
    • Vstřícnost
    • Možnost domluvy individuální úpravy zrcadla
    • Rychlé bezproblémové dodání
    • viditelnost elektroniky - to jsem ale věděla, jen mi to ve výsledků vadí víc, než jsem si původně myslela

- Zrcadlo dorazilo perfektně zabaléné a celkově vypadá moc pěkně, kvalitní sklo a pěkné zpracování (pískovaného?) okraje.
    - S různou výškou úchytů, jak zde někdo zmiňuje, nebyl problém.
    - Intenzita osvětlení je tak akorát, nicméně pokud bych vymýšlela, jak zrcadlo vylepšit, tak mě osobně trochu vadí viditelnost elektroniky při pohledu zboku - je to u produktu uvedeno, věděla jsem to a jako velký estetický problém jsem to nevnímala, ale nedošlo mi, jak nepříjemný je pohled do rozsvícených LED pásků - my máme dvě koupelny a máme tam celkem tři místa, odkud je zboku elektronika vidět (sednutí na wc, průchod dveřmi, lehnutí do vany v blbém směru), takže člověk myslí na to, že se nesmí směrem k rozsvícenému zrcadlu z určitých míst podívat (což mě při výběru zrcadla nenapadlo).
    Doporučila bych ostatním na to u výběru zrcadla myslet a sama bych se napodruhé zamyslela, zda přeci jen nezvolit zrcadlo s "takovým tím zadním plastovým boxem a rámečkem" (cena je ale trochu jinde) anebo to zkusila nějak lépe vyřešit (např. pokusit se ještě o trochu zúžit "vnitřní rámeček", na nemž jsou LED pásky umístěny, možná použit LED pásku, která má sama o sobě mléčný rozptylující povrch a nejsou vidět jednotlivé body nebo nějaký difusor jako rámeček po obvodu... nevím). To jen tak pod čarou.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednávka proběhla v pořádku.

• nákup i doručení proběhlo bez problému
    • zrcadlo vypadá moc hezky
    • Volala jsem do obchodu, abych se zeptala na detailnější technické záležitosti nabízeného zboží (zrcadla). Bylo mi bez problémů odpovězeno. Nicméně realita byla jiná. (dotaz č.1: Kde na zrcadle se nachází vývod pro kabel, kvůli stavební přípravě elektroinstalace? odpověď: na středu, přibližně ve třetině výšky od spodního okraje. v reálu: u spodního okraje a ne uprostřed, ale bokem. dotaz č.2: svítí toto zrcadlo dopředu i zespod do stran? na fotografii to tak vypadá, nicméně to není zcela jasné. odpověď: ano, svítí oběma způsoby. v reálu: led pásek svítí pouze zespodu do stran a dopředu pouze tento stejný boční pásek prosvítá přes sklo, tudíž dopředu zrcadlo příliš nesvítí, což je zklamání.) Vše by vyřešilo, kdyby na stránkách bylo foto zadní strany zrcadla včetně rozměrů.
    • K zrcadlu byly dodány hodně dlouhé hmoždinky a skoby, sice by stačily určitě kratší, ale tak jsme je použili, když už tam byly....a výsledek byl takový, že se skoby při šroubování do hmoždinek ukroutily (opravdu kvalitní materiál) . Tudíž jsme ty obrovské hmoždinky i s ulomenou skobou museli ze zdi odvrtat a udělat tak do obkladu ještě větší díry.

Reakce obchodu OK21

Trafo je umístěno ve spodní třetině na středu zrcadla(samozřejmě ne přesně),ale je tam dost dlouhý kabel a nezáleží moc na tom kde bude kabel vyveden. Střed spodní třetina je ideální. Klientům kteří mají z nějakého důvodu vývod kabelu v horní části ,doporučujeme ať nám to napíši do poznámky k objednávce a my jim trafo umístíme nahoře.

Zrcadlo svítí jak zezadu ,tak i dopředu, ale je samozřejmé že světlo přes vypískování bude menší intenzity. Kdyby sklo bylo čiré tak by světlo oslňovalo a bylo by velmi nepříjemné na oči. S takovým zrcadlem jsem se ještě nikdy nesetkal.

K poslednímu bodu ,myslím že byla vyvrtána menší díra a k dotažení skob byla použitá velká síla. Dodáváme tisíce zrcadel a tento problém se objevil za celou dobu teprve u druhého klienta. Samozřejmě mohla být i na vině nekvalitní skoba.

Vždy nás mrzí když zákazník má s našim produktem nějaký problém ,nebo nesplňujeme jeho předpoklady, ale právě proto aby nedošlo k nedorozumění jsme vždy ochotni odpovídat na vaše dotazy. Raději se dvakrát i vícekrát dotazovat, než být zklamaný.

• Krásná zrcadla
    • Kvalitní osvětlení
    • Pokud chcete jednotlivé přídavné funkce zapínat tlačítkem ON/OFF, musíte si o to požádat, nikde není info o tom, že se vše rozsvítí najednou ,stlačením jediného tlačítka (kosmetické zrcátko, vyhřívání zrcadla, hodiny...); tato možnost bohužel ani není nikde uvedena

Zrcadlo bylo doručeno ve slíbeném termínu, dobře zabaleno a krásně vypadá

• okamžitá konzultace, praktická doporučení, perfektní komunikace
    • chodící notifikace o tom, jak se obchod vyvíjí
    • rychlost dodání zboží

• Rychlá komunikace
    • Potvrzení platby
    • Možnost konfigurace (u zrcadla možno zvolit výšku/šířku i vybavení)

S obchodem jsem spokojena. Výborná komunikace.

• Příjemná komunikace při konsultaci výběru.

Doporucuji

Spokojen

Reakce obchodu OK21

Jak reaguji na negativní recenze, tak chci i zareagovat na tuhle pozitivní. Jsem velmi rád a chci poděkovat, když si někdo najde chvilku a ohodnotí naší práci. Kdyby nám napsal každý stý spokojený zákazník, tak to tady bude sama pozitivní recenze. Bohužel ,píši tu většinou jen sami nespokojení zákazníci a k tomu ještě dost neobjektivně.
    Ještě jednou děkuji
    S.Kantor