Stránky přehledné, komunikace super.

Výborná komunikace pokud zboží není na skladě okamžitá domluva. Ihned zaslány všechny informace o objednávce u dodavatele. Zboží již prědáno dopravní zpolečnosti. Není co vytknout.

• špatné parkování u obchodu a jeho špatné nalezení

Reakce obchodu OK produkt.cz

Dobrý den! Děkujeme za recenzi. Značení odpovídá standardům budovy, které požaduje majitel. Je zde návěstidlo mimo i uvnitř budovy, štítky. Parkovat lze na dvou velkých dvorech, patřícím k budově, pro cca 150 vozidel, v okolí je rovněž několik parkovacích ploch vně, pro cca dalších 200 vozidel. Pokud jsou obsazeny, za to již nemůžeme. Stačí příště říci vrátnému, ke komu jedete, že jedete pro zboží. Děkujeme za pochopení. OK produkt Team

• Dobrý cena+kvalita

• ochota prodávajícího personálu a dobré ceny

zatím spokojená zákaznice

• Žádné jeden z mnoha internetových obchodů.
    • Pokud je něco špatně vymlouvá se na ostatní dopravce, výrobce.

Pokud už se rozhodnete nakupovat vše si řádně po doručení zkontrolujte.Standard balení zboží v této firmy je velice nízký.Vše si foťte pro pozdější reklamaci a dbejte na zákonné lhůty po jejich uplynutí pro ně už nejste ani budoucí zákazník, ale jen ten co zaplatil.

Reakce obchodu OK produkt.cz

Nejsme ani výrobce ani dopravce, ale prodejce. Zboží dodáváme v originálních obalech od výrobce, které je pro všechny zákazníky dostačující nejen v ČR. Pokud poškodí dopravce zboží při dopravě, dodáme Vám nové nepoškozené zboží, což se stalo. Pokud si objednáte zboží přes internet, je třeba zboží ihned zkontrolovat a v případě zájmu využít zákonné lhůty 14 dní pro vrácení. Na to tato lhůta je určená. Takže co je špatně…?

• Cenu
    • Dostupnost

Výborná komunikace,ochota a dodání zboží nejlepší.Doporučuji a určitě ještě zde budu nakupovat.

Dobrá nabídka produktů a dodací doba

• kvalita, rychlost, dobrá komunikace (telefonicky jste mne informovali, pak sms, pak telefon od PPl
    • nevím

viz nahoře

• po objednání zavolali a domluvili se mnou termín dodání

přehlednost stránek
    vstřícný a profesionální přístup
    skvělé ceny

Skvělá komunikace, cena a přístup prodejce k zákazníkovi.

• Spolehlivost.

Doporučuji obchod ostatním.

• rychlost výběru z pohodlí domova
    • přehlednost

• rychlost a spolehlivost
    • nemá

tento obchod doporučuji k nákupům

• Váha trezoru na stránkách byla uvedena 26 kg, ve skutečnosti má trezor 17 kg. Další vady či nesrovnalosti jsem zatím nepozoroval, protože trezor teprve budu umisťovat, takže jsem ho zatím nezkusil, tak nevím, zda funguje a jak.

Reakce obchodu OK produkt.cz

Dobrý den! Děkujeme za hodnocení a připomínku. V parametrech trezoru uvádíme to, co na svých stránkách sám prezentuje jeho výrobce a máme od něj podklady. Požádali jsem jej o poskytnutí správných údajů a provedeme případně opravu.

• Zaujimave ceny
    • Nejasne podmienky dopravy tovaru mimo CR

Reakce obchodu OK produkt.cz

Dobrý den, podmínky dodávek do zahraničí jsou jasně definovány na několika místech na našem webu. Na tyto jsme Vás i odkázali. Např. jsou zde a jsou zcela jasně stanoveny: http://www.ok-produkt.cz/dodaci-podminky-do-zahranici/t-113/. zajímavé ceny jsou nyní zcela jistě pro zákazníky ze Slovenska díky výhodnému kurzu a snaze o ušetření DPH.

• Dodací lhůta

• Výborná komunikace, doprava byla zdarma což v případě trezoru není zanedbatelná částka.
    • Nevím o ničem.

Doporučuji tento obchod.

• Neshledal jsem žádnou Výhodu

Ani po 11 dnech zboží nedodáno ani žádná omluva již nikdy si v tomto obchodě nic objednávat nebudu. č .O:31002471

• zboží za rozumné ceny