Rychle dodani

Vše v pořádku.

vše v pořádku, pokud potřebuji Bruder, tak nakupuji zde - nižší cena a rychlé odeslání.

• Vstřícné jednání.

rychlost

• super rychlé doručení

• Velmi rychlé doručení
    • Skvělý výběr a ceny

Zajímavá nabídka hraček a velmi rychle doručení (i týden pred Vánocemi). Příští rok určitě nakoupím znovu.

• Ano, obchod velmi vstřícny.Rychlé doručení.Děkuji.

• Dobrá cena
    • Zboží je nedostatečně zabaleno a především není chráněno proti otřesům a nárazům uvnitř krabice. Hračky dorazí poškozené.

Před Vánoci jsem objednával dvakrát. V První objednávce dorazil poškozený tahač MAN. I když jsem hračku prohlédl, při rozbalování pod stromečkem jsem zjistil prasklou patku. U této aktuální objednávky bylo poškozené policejní auto. Poškrábaná střecha a vypadlé dveře s poškozeným pantem. Jak jsem uvedl výše, hračky jsou nedostatečně ochráněny pro přepravu a tím dochází k poškození. Děkuji M. Coufal

Reakce obchodu ok-hracky

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za nedostatečné zabalení Vaší zásilky. Tento problém se snažíme řešit nákupem probalovacích vzduchových polštářků, bohužel ne vždy se podaří všechny zásilky v předvánoční špičce řádně zabalit. Také u dopravců dochází ke kumulaci zásilek a některé chování řidičů k zásilkám je alarmující.
    Pokud si přejete zboží reklamovat, neváhejte nás kontaktovat na email [email protected], domluvíme se na postupu reklamace.

zákaznický servis
    ok-hracky.cz

Omylem mi bylo posláno jiné zboží, ale bylo to během 24h vyřešené a nakonec se z omylu stal nejkrásnější dárek pod stromečkem pro moji dceru :)
    Dodání rychlé a jednání skvělé, tento obchod určitě doporučuji.

Vždy ochotná a milá paní prodavačka, rychlé doručení

• Bleskové odeslání objednávky

• Rychlost , cena

• Rychlé dodání, velmi dobré ceny.

• Rychlé doručení, dobrá komunikace

I před Vánocemi rychle dodáno. A jak už je u nich zvykem dokonale zabaleno a v pořádku.

Děkuji za rychlé dodání, jelikož to je dárek, tak bude rozbalen, až o štědrém dni, ale zboží dorazilo nepoškozené, důkladně zabaleno. Moc děkuji

Celková spokojenost. S rychlostí dodání,komunikaci. Nemám co vytknout.

• včasné doručení. balíček dorazil naprosto v pořádku.

• kvalita