• nízká cena
    • nízké poštovné
    • skvělá komunikace po emailu včetně rad ohledně výběru
    • dodání do druhého dne

Velká spokojenost

• Objednala jsem poprvé a jsem moc a moc spokojena!!!! Vsem doporučuji. Okamzita reakce - i v nedeli. Okamzite odeslani!!! Postovne nenadsazene!!!! Kez by to takhle fungovalo vsude. Urcite se zase vratim s dalsi objednavkou. Maximalni spokojenost.
    • Vubec nic!!!!

Vsem doporucuji!!!!

• rychlost reakce
    • komunikace
    • přehlednost e-shopu

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Obchod jsem zvolil kvůli příznivé ceně. Platil jsem předem, převodem v rámci mBank a velmi mě překvapila okamžitá reakce z e-shopu (v neděli!), že platba je již v pořádku připsána na účet a hned v pondělí pošlou zboží, které následně také v pořádku přišlo. Troufám si říct, že takto nějak si představuji ideální e-shop.

• Příjemné ceny
    • Nadstandardní úroveň komunikace

Byla to moje první objednávka, ale určitě ne poslední. Spokojenost a doporučuji.

• Velmi nízká cena
    • Levné poštovné
    • Rychlé odeslání zboží

Nakupoval jsem zde již dvakrát a nemám důvod žiletky nakupovat jinde. Obchod také kvalitně informuje o stavu vyřizování objednávky.

• Velmi ochotné jednání
    • Blesková rychost dodání
    • Nízké ceny

Obchod nabízel zboží za velmi nízkou cenu a rychlost dodání neuvěřitelně rychlá (objednané zboží vč. převodu peněz předem na účet jsem měl doma hned druhý den), o každé změně stavu objednávky jsem byl informován a poštovné bylo velmi nízké, takže nakupování v tomto obchodě mohu vřele doporučit.

• - neuvěřitelně rychlé dodání zakoupeného zboží,
    • - průběžné informace na mail
    • - levno
    • naprosto nic

perfektní, kdyby to takhle fungovalo všude....

• -rychlost dodání
    • -nízké ceny
    • -komunikace s prodejcem
    • Nic nelze vytknout

Doporučuji, zejména kvůli rychlosti dodání a nízkým cenám. Pokud platíte předem a máte účet v mBank, zboží je odesláno ve stejný den kdy objednáte. S takovou rychlostí jsem se ještě nesetkal. Jen více takových obchodů.

• vůbec nic!!!!!
    • v eshopu nic nemají a co mají tak to nedodají...Ztráta času

Ztráta času a energie

Reakce obchodu oholse.cz

Není pravda, že "co mají tak to nedodají". Lze si objednat jen to, co máme skladem - nikdy jsme nikomu neslíbili něco, co bychom mu nemohli doručit! Naopak objednané zboží obvykle doručíme druhý den.
    Co se týče zásob, snažíme se je neustále zvyšovat tak, abychom byli schopni vyhovět všem zákazníkům (v září 2012 opravdu nebylo skladem příliš mnoho zboží - od té doby se to však výrazně zlepšilo a zlepšovat bude). To, co není dnes skladem, bude opět brzy doplněno.
    V každém případě objednat je možné jen to, co je skladem a v takovém množství, které je skladem!
    (pan "Naštvaný" nám poslal také vulgární e-mail. Bohužel na naše další snahy ho kontaktovat vůbec nereaguje...)
    Hugo Körbl
    oholse.cz

• Objednal jsem si v tomto eshopu žiletky Mach3. Překvapila mne nejen velmi příznivá cena zboží a neobvykle nízké poštovné, ale i výborná komunikace a rychlé dodání. Stanu se pravidelným zákazníkem. Obchodu dávám 1***

Obchod mohu jen doporučit!

• komunikace
    • spolehlivost
    • rychlost dodání
    • kvalita
    • NIC

Jsem nedůvěřivá k úhradám za zboží předem na účet. V tomto případě jsem udělala výjimku a ejhle, jsem nadšená - jednání milé, dodání bleskové, zboží kvalitní a cena super. A tak by to mělo fungovat vždy a všude. Díky a všem všem všem tento obchod doporučuji.

• milé a rychle jednání
    • rychlé odeslání
    • kvalita
    • přehlednost

Objednala jsem si zboží, u kterého bylo uvedeno, že má poškozený obal - čekala jsem tedy trošku v obavách - přišla mi ale prakicky neporušená krabička, která měla pouze mikroskopicky naťuklý jeden růžek :) jsem velice spokojena a kéž by bylo víc obchodů jako je tento

• Ceny
    • NIC

Super obchod, žiletky jinde nakupovat nehodlám ! :)

• Velmi příjemná komunikace
    • Rychlé dodání (zboží přišlo druhý den)
    • Super ceny

Dobré ceny a vynikající komunikace. Příště zase rád nakoupím.Vřele doporučuji.

• super ceny
    • nízké poštovné
    • výborná komunikace (okamžité reakce na dotazy)

Mohu jen doporučit!

• Velmi příjemná komunikace, vynikající dodávací lhůta

Dobré ceny, dobrá komunikace a vynikající komunikace. Příště zase rád nakoupím

V pořádku. Doručeno hned druhý den. Skvělá komunikace.

• Bezva přístup, omylem jsem objednal zboží které jsem nechtěl a okamžitě po telefonu jsem mohl bez problému objednávku změnit.
    • Zboží přišlo hned druhý den.

Doporučuji , profesionální příjemné jednání i služby.

• Skvělé ceny
    • Rychlé dodání (zboží přišlo druhý den)
    • Příjemná a okamžitá komunikace
    • Nízké ceny za poštovné

Rozhodně doporučuji - výborné ceny, rychlé a ochotné jednání