oholse.cz

Jak hodnotíte obchod?

Recenze oholse.cz

Ajule

Přidáno: 5. září 2017

• Skvělý obchod! Nízká cena originálních žiletek, skvělá komunikace, nízké poštovné a doručení do druhého dne.
  • Lze jen doporučit!
  • žádné

Nejlevnější originální žiletky a velmi levné poštovné

Marie Procházkvá

Přidáno: 22. února 2017

• Naprostá spokojenost. Žiletky kvalitní, levné. Poštovné nízké.

Určitě doporučuji

• Ano

Karlos

Přidáno: 27. července 2016

• Maximální spokojenost!
  • Nemám žádná proti.

Obchod je rychlý, spolehlivý, má vynikající ceny.
Komunikace s obchodem byla navýsost příkladná! Musel bych se zde dlouze rozepisovat o velice vstřícném přístupu, mail. komunikaci a následném rychlém řešení, jmenovitě pak jednání s majitelem oholse.cz panem Körblem.
Tento obchod jednoznačně doporučuji!

Sýkorka

Přidáno: 8. května 2015

• Skvělá komunikace
  • Nízké ceny

Objednávala jsem žiletky Fusion Power 4. Žiletky jsou v pořádku, kvalitní, mají sériová čísla a jsou vyrobeny v Anglii.
Obchod doporučuji!

Danny

Přidáno: 1. února 2015

• Přestože se tváří jako prodejce originálů, prodávají nekvalitní polské padělky, kterým se po 2 oholením rozpadá zvlhčovací pásek. Hlavice jsou navíc bez sériového čísla, které má být podle jejich vlastního komentáře potvrzením originality.

Nedoporučuji!
Zkusil jsem nakoupit hlavice Gillette Fusion kvůli nízké ceně, ale tato zkušenost mě od dalších nákupů jednoznačně odradila.
------------------------------------------------------------------------
10. 2. 2015
Obchod oholse.cz následně projevil snahu o vyřešení situace, a ačkoliv zcela nevyvrátil moje pochybnosti o originalitě výrobku, který se od výrobku zobrazeného na stránkách obchodu lišil i vzhledem balení, tuto snahu oceňuji a vylepšuji své původní hodnocení.

Osobně už zde nic kupovat neplánuji, ale vůči ostatním zákazníkům by bylo fér, kdyby obchod alespoň zaktualizoval údaje a fotky u jednotlivých výrobků tak, aby odpovídaly skutečnosti.

Reakce obchodu oholse.cz

Na oholse.cz nabízíme pouze originální zboží a spokojenost našich zákazníků je tím nejlepším důkazem. Sami jsme na nebezpečí padělků značek Gillette několikrát upozorňovali a na toto téma i napsali krátký příspěvek na oholse.cz/originaly-ziletky-oholse-gillette. Dáváme si na to velký pozor a zboží odebíráme pouze od ověřených dodavatelů.

Konkrétně tyto žiletky Gillette Fusion jsou vyrobené ve Velké Británii a vždy s nimi byla velká spokojenost. Po zveřejnění recenze jsme kontaktovali dodavatele a ten nám originalitu žiletek také potvrdil.

Po zveřejnění této recenze se nám podařilo přes stránky Heureka kontaktovat autora. Ujistili jsme jej o originalitě žiletek Gillette Fusion a informovali jej o jeho možnosti jejich vrácení pro případ, že není s nimi spokojen. Obrázky žiletek Gillette Fusion na internetových stránkách jsme aktualizovali.

Snažíme se poskytovat co nejlepší služby, co nejvíce informací našim zákazníkům tak, aby byli s našimi službami spokojeni. Nabízet pouze kvalitní, originální a prověřené zboží je naší absolutní prioritou.

Bára

Přidáno: 22. ledna 2015

• Rychlé.
  • Spolehlivé.
  • Dobrá nabídka.
  • Hned odpovídají na dotazy.

Doporučuji všem!

Koko

Přidáno: 22. září 2014

• Velmi dobrá spolupráce, rychlé jednání, kvalitní zboží za dobrou cenu.

Výborně fungující internetový obchod, korektní jednání, doporučuji.

Kalina

Přidáno: 31. srpna 2014

• Skvělý obchod

Skvělé holící prostředky, jinde už nekupovat nebudu.

Anonym

Přidáno: 11. července 2014

• Dodání do 12ti hodin :-) zboží přesně splňuje požadavky.
  • Za žiletky jsem ušetřil 250 Kč proti kamennému obchodu :-)
  • Není co dodat, špičkový a důvěryhodný obchod.

Doporučuji zde nakupovat, pokud chcete ušetřit čas a peníze

Slanina

Přidáno: 31. května 2014

• Originální výrobky
  • Cena poštovného

Obchod nabízí skvělé výrobky za bezkonkurenční ceny a poštovné nemá několikanásobně předražené jako v 99% internetových obchodech. Navíc odměňuje za věrnost - pokud nakoupíte znovu, už tak nízké poštovné ještě sníží. Nakupuji zde poněkolikáté a nemám důvod kupovat žiletky jinde :-)

Zobrazuji 1 - 10 ze 34 recenzí [ 1 ] 2 3 4