• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 2 měsíci

Velká spokojenost. Výborné ceny, rychlá doprava, příjemná komunikace s obchodem. (Udělala jsem 2 objednávky, potřebovala je sloučit do jedné, nebyl to problém a ani se tím nezdrželo dodání.) Určitě doporučuji.

• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 3 měsíci

• Objednala jsem si špatné zboží a po telefonickém kontaktování obchodu mi bylo vyhověno v prosbě o vratku. Prodejce si zboží vyzvedne zpět a pošle mi zboží nové, které potřebuji. Moc děkuji Vašíčková

• široká nabídka
    • kvalitní produkty
    • rychlá reakce

Rychlé vyřešení objednávky a dodání. Jsem moc spokojen s přístupem a komunikací ze strany obsluhy e-shopu. Díky.

Naprostá spokojenost

• vše v pořádku
  • nakoupil v obchodě Office2000.cz před 8 měsíci

• přehledné, jednoduché a hlavně RYCHLÉ
  • nakoupil v obchodě Office2000.cz před 9 měsíci

Nebyla dodržena dodací lhůta, objednávka nebyla kompletní

• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 10 měsíci

rychle dodají, co si objednáte

• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 10 měsíci

• Od zásilkové služby jsem dostala zprávu, že mi obchod odeslal dva balíčky s identickým zbožím a stejnou dobírkou... Ačkoliv jsem si objednala pouze 1 balíček
    • Na zásilku jsem čekala 14 dní

OK moc dobré

• levné, rychlé, kvalitní

• Rychlé jednání
    • Rychlé doručení
    • Přehledné stránky
    • Levnější než jiné obchody
  • nakoupil v obchodě Office2000.cz před 1 rokem

• Obchod urcite doporučujeme, velice dobre jednání, zboží presne podle požadavku, doručení obratem a v poradku. Velmi dobra zkušenost.
  • nakoupil v obchodě Office2000.cz před 1 rokem

Objednal jsem si podložku pod nohy, kterou měli skladem. Nicméně mi ani po týdnu nepřišla.. Místo toho mi přišel email, že se omlouvají, že mi dodají zásilku za přibližně dalších 14 dní.. zásilku jsem zrušil a objednal jinde. Nedoporučuju.

• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 1 rokem

- nelíbila se mi komunikace s obchodem. Ze stránek jsem pochopila, že skoro do 24 hodin od objednání mám zboží doma. Samozřejmě jsem tomu dala rezervu. Měla jsem skoro celý další týden volno, tak jsem si myslela, že to zvládnu převzít. Týden od objednávky jsem se už tázala, kdepak objednávka je a bez odpovědi mi další den v noci přišla zpráva, že zboží převzal dopravce. No a druhý den jsem šla do práce a mělo dorazit PPL ke mě domů. Naštěstí PPL dorazilo v okamžiku odchodu do práce, tak jsem to stihla převzít a do práce dorazit jen o pár minut později. Jinak zboží dorazilo správné a v pořádku. Jen ta informace o rychlosti dodání je nějak zavádějící - platí pro dopravce.

ceny, termíny

• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 1 rokem

Spokojenost se zbožím i rychlostí dodání.

• nakoupil v obchodě Office2000.cz před 1 rokem

• neochota vyhovět - nefunguje komunikace - nedorazila 2.část objednávky a telefon u paní Frantové je neustále obsazen - potřebuji vysvětlení.

• Levnější o 1/3 než
    • Daleko od centra,schováno v areálu s ostatními firmy,1/2 hodiny čekání,než to nalezli ve skladu.
  • nakoupil v obchodě Office2000.cz před 1 rokem

• Neustálé odsouváni termínu dodání.
    • Nedodržení potvrzeného termínu