• Obchod posílá tzv. rozbalené zboží bez řádného vyzkoušení. Zastřihovač vlasů nefunguje! Musím ho vrátit a znovu zaplatit poštovné.

Obchod posílá vadné zboží, které není vyzkoušené.

Dobrý den, paní Wild.

Mrzí mne, že jste nebyla se zbožím spokojená.

Podle stavu, který jsem uvedl v inzerátu, opravdu nebylo zboží pouze rozbalené. Můžete si ověřit zde: https://www.odkarla.cz/nahled-popisu?productId=1061777.

Ale samozřejmě zastřihovač měl být funkční. Pokud není, zadejte mi, prosím, reklamaci na www.odkarla.cz/sos a vše spolu vyřešíme jistě k Vaší spokojenosti.

• velký výběr
    • nízké ceny
    • popis zboží souhlasí s realitou

Absolutně nefunguje, zboží je špinavé, nejde zapnout, baterie nedrží nabitá

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, paní Mahelová.

Mrzí mne, že jste nebyla spokojená.

Kontroloval jsem inzerát a musím konstatovat, že zboží bylo doručeno tak, jak jej popisujete a jak jsem uvedl v inzerátu. Konkrétně byl uveden tento stav:

Plně funkční
    Hodně použité
    Znečistěná hlavní lahvička

Chápu, že jste se mohla při prvním nákupu u mne přehlédnout, proto, pokud mi zadáte odstoupení od kupní smlouvy na www.odkarla.cz, vše s Vámi vyřeším k Vaší spokojenosti.

Váš Karel

Skvělý přístup, pěkné zboží.

vše bylo ok

• Přehledně roztříděný obsah
    • Zboží je vždy dobře nafoceno
    • Odeslané zboží je vždy dobře zabaleno a rychle odesláno
    • V případě reklamace je vždy nabídnuto několik variant řešení, zatím vše k mé spokojenosti
    • Rozumné ceny a cenové akce
    • Občas se nepovedou popisky nebo kategorie nabízeného zboží, ale to je při množství nabízených položek pochopitelné

Nakoupil jsem U Karla opakovaně a určitě se ještě vrátím. Nákup určitě doporučuji.

Rychlost dodání

• Sortiment
    • DOPRAVA
    • Dlouhodobě špatná fotodokumentace!!!!!!!!!!
    • Poslední dobou neuvěřitelné čachry s cenami

Dobrý den, pane Dřevo.

Pokud máte nějaké připomínky, rád uvítám každou zpětnou vazbu od zákazníků, protože se snažím neustále zlepšovat a tyto podněty mi v tom samozřejmě nejvíce pomáhají.

Napište mi přímo na [email protected] a na Vaše podněty se podívám.

Váš Karel

Vše v pořádku, jsem spokojená. Děkuji

vše ok jsem spokojen

• Vše v pořádku.
    • Rychlost doručení.

Nejlepší obchod na našem trhu, Skvělé ceny i kvalita.

vše superrrr

Super , zboží přijde rychle a když je problém hned se vám ozvou a vyřeší za mě velká jednička

• Slušný výběr

• Zboží přišlo rychle
    • Po rozbalení krabice jsme nalezli zboží v originální krabičce několikrát přelepene lepící páskou. Nejspíš již reklamované vrácené zboží, které nefungovalo.

Reakce obchodu OdKarla.cz

Dobrý den, paní Bažantová.

Mrzí mne, že jste nebyla s objednávkou spokojená. Kontroloval jsem inzerát a musím bohužel konstatovat, že produkt byl dodán tak, jak jej zde popisujete. Můžete si ověřit zde: https://www.odkarla.cz/nahled-popisu?productId=2171571.

Jak všude na svém e-shopu uvádím, prodávám rozbalené zboží a dávám mu druhou šanci. Proto každý produkt pečlivě nafotím a otestuji, abyste vždy věděla, v jakém stavu zboží kupujete.

Samozřejmě chápu, že jste se mohla při prvním nákupu přehlédnout a tak jsem Vám reklamaci uznal. Věřím, že spolu případ vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Váš Karel

Obchod super, rychlé dodání zboží.