• Nízká cena

ocOstrava

Objednávku jsem zrušil, protože se nejedná o prodej, ale podezřelý pronájem. V dnešní době ?? POZOR !

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše recenze. Dlouhodobý pronájem je pouze jedna z možností kterou naším zákazníkům nabízíme. V případě že si vyberete možnost pronájmu, zboží po Vás nikdy nevyžadujeme zpět, naopak našim zákazníkům nabízíme množství výhod.
    V případě jakýchkoliv nejasností nás můžete kontaktovat.

ocOstrava

Místo nového zboží došlo použité.
    Po tel.reklamaci byla smluvena sleva.

Vážený zákazníku,

mrzí nás situace okolo Vaší objednávky. Zboží jsme Vám chtěli vyměnit za nový kus, bohužel již bylo vyprodáno a proto jsme Vám nabídli odstoupení od smlouvy a nebo finanční kompenzaci. Důvod doručení používaného zboží stále řešíme aby se tato situace již více neopakovala.

• rychlé dodání-obden

První zkušenost s obchodem a naprostá spokojenost, ve st objednáno, v pá doručeno DPD. Cena zboží jedna z nejnižších, doprava zdarma.

ocOstrava

Jsem velice spokojen objednávka byla velice rychle vyřízena
    Luxusně zabalena .moc děkuji Spokojenost DOPORUČUJEME! !!!!

ocOstrava

• Velice rychlé vyřízení moji objednávky a odeslání zboží. Měl jsem na obchod určitý požadavek a vše bez problémů, bylo mi plně vyhověno. Navíc mají velice solidní ceny zboží.
    • Je třeba zlepšit přehlednost stránek.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Těšíme se na Váš další nákup. Na zpřehlednění stránek rozhodně zapracujeme.

ocOstrava

• Zboží na stránkách označené "skladem" bylo skutečně skladem a nechyběla ani informace o počtu kusů
    • Ne moc přehledné stránky, špatně fungující vyhledávání
    • Celkem dlouhé zpracování objednávky, zboží ale po cca týdnu dorazilo super zabalené

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení.Na zpřehlednění stránek i zkrácení doby dodání rozhodně zapracujeme.

• rychla komunikace
    • delší dodací doba ,ale tato doba u výrobku byla uvedena

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Na zkrácení doby dodání intenzivně pracujeme. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

ocOstrava

• podivná obchodní smlouva o zapůjčení zboží!! ne o koupi
    • nedodaná faktura
    • není vyčísleno DPH
    • tyto údake nejsou z www zřejmé
    • evidentně šedá ekonomika

ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI

Vážený zákazníku,

mrzí nás že nejste s našimi službami spokojen. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás můžete kdykoliv kontaktovat. Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc a vysvětlit jakékoliv nejasnosti.

ocOstrava

• 22,12, jsem zaplatil skener. dodnes neprisel a to ani zadny dopis. uz bych u teto firmy nikdy nenakupoval

Vážený zákazníku,

mrzí nás situace okolo Vaší objednávky. Prověříme kde nastala chyba a sjednáme nápravu s případným odškodněním.

• Vcelku rychlé dodání
    • Na rozdíl od jiných obchodů přišel odkaz na změnu termínu dodání u DPD

ocOstrava

Nesolidní obchod, po týdnu od potvrzení objednávky jsem urgoval dodání, obchod mi sdělit,že zboží bude později,(po vánocích), nakonec po naléhání přiznal,že nebude vůbec.

Vážený zákazníku,

mrzí nás situace okolo Vaší objednávky. Bohužel jsme byli mylně informováni naším dodavatelem že dojde k opětovnému naskladnění Vámi vybraného produktu. Jakékoliv problémy ohledně doručení nebo naskladnění zboží se snažíme vždy vyřešit co nejrychleji.

ocOstrava

• dobrá cena a rychlost dodání

dobrá komunikace

ocOstrava

• nižší ceny zboží než v jiných obchodech

V obchodě jsou nižší ceny zboží, než v jiných obchodech.
    Z počátku mi přišel obchod nedůvěryhodný, eshop je nejspíše zahraniční verze a je přeložena do češtiny.
    Nicméně komunikace s obchodem, dodání zboží (velmi rychlé) a zboží samotné byly bez problému a obchod mohu jenom doporučit.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Na našich stránkách co nejdříve zapracujeme. Těšíme se na Váš další nákup.

ocOstrava

• V mém pripade to byla vynikající cena
    • Skladová dostupnost
    • Doprava zdarma

• Zrušení objednávky

O zrušení objednávky mě informovali až po 4 dnech po objednání na jejich e-shopu!

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Vaši objednávku jsme zpracovali v pátek. O nedostupnosti zboží jsme Vás informovali po víkendu okamžitě jak nám to bylo sděleno naším dodavatelem. Za případné komplikace se Vám ještě jednou omlouváme.

ocOstrava

Zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

+ Rychlé jednání, dodací lhůta 2 dny

ocOstrava

• Tento ochod ma dvoji ceny, kdy za stejnou vec chce po firme o nekolik tisic vice. To je absolutne nefer!

Reakce obchodu ocOSTRAVA

děkujeme za recenzi. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum.
    Je nám líto ale prodej pro firmu se řídí obchodním zákoníkem a našimi obchodními podmínkami. Nedokážeme nijak manipulovat s danými cenami.

Plní vše dle nabídky!