• vstřícnost a cena

čekal jsem na naskladnění jednoho z produktů a jako omluvu jsem dostal 3% slevu na celý nakup s kterou jsem ani nepočítal.Doporučuji :)

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za milou recenzi a doporučení. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum i v případě delšího dodání zboží. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

velmi dobré a doporučuji

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za milou recenzi a doporučení. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

ocOstrava

Poslali mi špatný telefon, ale po e-mailové i telefonické komunikaci jsem obdržela správný typ.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za recenzi a doporučení. Bohužel došlo k záměně zboží ve skladu, ještě jednou se Vám za tuto nepříjemnost omlouváme.

• Pracuje perfektně.

• opravdu rychlé dodání
    • nejlepší cena v momentě nákupu

• příznivé ceny
    • široký sortiment

ocOstrava

Jednalo se o jednoduché dodání zboží. Obchod avizuje dodání do pěti dnů a na konci této doby zboží dorazilo. Lhůta je možná trochu delší, ale dodrželi, co slíbili.

• Přehlednost
    • Ceny

• delší doba dodání

• Nemožnost platit kartou

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Máte možnost platit kartou za dobírku. Máme v plánu našim zákazníkům v budoucnu nabídnout i platební bránu GoPay.

ocOstrava

• Zavolali, že nemají na skladě, vrátili hned peníze. Že prý už se nevyrábí.
    • No já osobně bych nenabízel něco, co nemám v regálu. Už jsem na to několikrát narazil nejen u nás.

Dá se bez problémů domluvit všemi cestami.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Mrzí nás situace okolo Vaší objednávky, bohužel máme společný sklad s více eshopy a došlo k vyprodání zboží. V takovém případě se snažíme zákazníky vždy kontaktovat co nejdříve.

ocOstrava

Telefon přišel v pořádku. Mám ho jen krátce, takže se teprve seznamujeme, ale určitě jsem spokojená :-) Jen dodací lhůta by mohla být o malinko kratší, objednávala jsem na dobírku a i přes to přišel po týdnu.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení.Na zkrácení doby dodání stále intenzivně pracujeme. Vaše objednávka přišla o víkendu a byla tedy zpracovávána jako pondělní a odeslána do 3 dnů od přijetí.

ocOstrava

Super cena, doručení dle popsaných termínů. Za mě úplná spokojenost.

Komunikace dobra
    Nakonec jsem vybral jiny
    Objednavka stornovana

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Snažíme se vždy vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

ocOstrava

Sice dodávka trvala týden, ale za ušetřených 500Kč to stálo.

• Dobrá komunikace.
    • Rychlost dodání.
    • Možná vylepšit vzhled stránek obchodu.

Všem doporučuji, rychlé dodání zboží a dobré ceny.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Nový vzhled a lepší přehlednost našich stránek Vám snad již brzy nabídneme.

ocOstrava

Bezproblémový a docela rychlý nákup.

• Měli co jsem chtěl
    • Relativně delší doba doručení

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení.Na zkrácení doby dodání intenzivně pracujeme.

ocOstrava

• Perfektní měl jsem reklamaci a super vyřízeno
    • Bez problemu

rychlost

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen, snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků i v případě reklamace.

ocOstrava

• Velice dobrá a příjemná komunikace ať už elektronickou či telefonickou formou
    • Rychlost doručení zboží
    • Balení bych trochu zlepšil ale oproti jiným palec nahoru

Trochu jsem se obával tohoto obchodu dle recenzí ale nad očekávání jsem velice mile překvapen. Určitě zde nenakupuji naposled.