S obchodem jsem velmi spokojen. Vše v pořádku. Zboží v pořádku doručené a v čas dle avíza. Za mě mohu jen doporučit.

• Okamžité řešení reklamace. Expedovali mi jiný rozměr disku než jsem objednal, po reklamování se omluvili a druhý den jsem měl dodán správný disk a původní si odvezli.

Rychle a spolehlivě

• Obchod nereaguje, jeste ze jsem nezaplatila

Tlf.linka hlucha, na mail nereaguji

• široký sortiment, přehledná nabídka dle typu auta, možnost montáže kompletních kol

• Rychlost, spolehlivost

• skvělá spolupráce s peucentrum Motol

• Velice špatná komunikace s obchodem, nezájem o zákazníka!!!!!!

Asi se jedná o podvodný obchod.

• Nikdo nebere telefon.
    • Nikdo neodpovídá na e-mail.
    • Pokud chcete něco řešit, tak nemáte s kým....
    • Dělají mrtvého brouka.

Objednali jsme komplet kola, disky +pneu+ TPMS senzory - při osobním vyzvednutí mě ujistili že ventilky co jsme objednali tam jsou. Překvapením v autorizovaném servise bylo, že ventilky TPMS v kompletu pneumatiky chybí !! E-shop nereaguje na e-maily, telefon nikdo nebere, pneuservis Motol, který kompletoval pneumatiky chybu telefonicky přiznal, ale peníze nikdo nevrátil.

na faktuře uvedeno Odběratel = Doručovací adresa, zkusím napravit na třetí pokus, snad to tam někdo pochopí...

vsechno super, dekuju

• Rychlost,informovanost
    • Není

Dobrá spolupráce, chybí kontakt na mobil

bezproblémový nákup, rychlé vyřízení

• široký sortiment disků i pneumatik
    • slušné ceny

našel jsem možnost nakoupit obutá kola

• Rychlé dodání.

• Velice pestrá nabídka hliníkových kol za nízkou cenu, to samé platí i při výběru pneumatik. Kola jsem si nechal zkompletovat i s TPMS ventilky, dorazila krásně zabalená, nepoškozená.
    • Půl hvězdy dávám dolu za delší dodávku zboží. Garantováno 10 pracovních dnů, dorazilo za 12.

• Zásilka perfektně zabalená.
    • Dobrá cena, 4 kompletní kola cca o 200 Kč levnější než v druhém nejlevněším e-shopu co jsem našel na internetu a o 3000 Kč levnější než v pneuservisu TASY v Brně.
    • Prvotní oznámení, že zásilka bude doručena v pondělí. Došla až ve středu. Údajně onemocněl technik, který měl kola kompletovat.

• Nabízel požadované zboží včetně montáže pneumatik na disky