• Perfektně fungující obchod zboží v obrovské velikosti k dispozici a když Mi nesedělo obchod obratem vrátil peníze takže vše naprosto super doporučuji všem.

• vždy si vyberu
    • nevím

• Rychlé odeslání
    • Přes uvedenou velikost bota neodpovídá, ve skutečnosti je menší

Obchod jako takový funguje dobře. Konkrétní zboží neodpovídá uváděné velikosti.

Reakce obchodu Obuvnadmerna.cz

Dobrý den, omlouvám se za chybu v měření 3 mm a děkujeme za upozornění. Údaj jsme v tabulce produktu hned opravili. Pokud Vám boty nevyhovují, pošlete nám prosím email na [email protected] a zajistíme dopravu zboží zpět k nám na naše náklady a vrátíme Vám peníze, případně boty vyměníme za jiné.

S dodávku zboží a rychlém jednání jsem velice spokojena.

Má jen jinde nesehnatelné velikosti

Je to velice rozumné, že je taková společnost, která myslí na zákazníky, kteří neobují běžnou obuv z prodejny. Je však velice nutné společnost oslovit a probrat nákup do podrobností, aby bota sedla. Velké díky za tuto nabídku.

Naprostá spokojenost

• Velice dobrá komunikace.

Vyšli mi vstříc a pomohli s výběrem. Jsem velmi spokojen.

Oceňuji velmi rychlé dodání zboží do zásilkovny. Ačkoliv jsem boty musela vyměnit za větší, výměna proběhla velmi rychle a paní majitelka byla velmi vstřícná.

• Rychlost doručení
    • Velký výběr pro nestandartně široké nohy

Byla jsem spokojená jak s dodáním, tak zbožím. Zaplaceno předem s vše bez problémů. Doporučuji .

Už jsem kdysi nakoupila pro syny a spokojenost. Teď pro sebe kozačky. Jsou takové jako na fotce, pěkné, pohodlné, správná velikost.Jsem moc spokojená.

• pohodlné,teplé,dobře sedí na noze - chválím

Sortiment - našel jsem zde boty, vhodné pro seniorku s příčně plochou noho a kladívkovými prsty, pro kterou je velmi obtížné najít vhodnou obuv

• Velký výběr kvalitní obuvi, výhodnější ceny než v jiných e-shopech, komunikace, rychlost odeslání .....
    • žádná

• velmi přehledný obchod
    • rozměry všech bot uvedeny i v "cm"
    • bleskové odeslání zboží

objednávka byla vyřízena rychle a vše bylo v pořádku

Nakupujem iba tú , najväčšia spokojnosť. Ďakujem,že ste .

• Velký výběr bot i v nezvyklých velikostech
    • Velmi rychlé dodání

Jsem ráda, že jsem objevila tento obchod, kde je výběr z velikostí jinde téměř nedostupných.
    Budu časem potřebovat i boty ve velké šíři, obrátím se znovu na tyto stránky.

Vše v pořádku.

• Velký výběr kvalitních značek obuvi rozměrnějších velikostí, jsem ráda, že takový obchod existuje. Objednávka byla zaslána ještě týž den objednání. Velká spokojenost.
    • Žádná