• Na prodejně se vždy setkáte nejen s profesionálním, ale také velice příjemným přístupem a ochotou. Mají širokouu nabídku.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti s obchodem. Velmi dobrá komunikace a skvělá domluva.

• Výborná komunikace, skvělé ceny, rychlá doprava
    • Nevím o žádné

Do tohoto e shopu obchodu jsem zavítala víceméně náhodou. .Mám velkou radost .že mi obchod umožnil vyměnit staré boty za nové .Velký výběr kvalitního zboží. Výborná komunikace a rychlá doprava. Všem tento obchod doporučuji.

• Dárek navíc nás překvapil :-)

Super obchod. Nemám jedinou výtku a to jsem zde nakupovala vícekrát.

• Vynikající komunikace, nakupoval jsem zde opakovaně a musím říct, že paní Musilová je velmi vstřícná.

• Super ochotná vedoucí

• Vždy příjemné a vstřícné jednání.

• výborná komunikace

• Vše naprosto perfektní.

Perfektní a rychlé vyřízení objednávky. Objednané boty jsou moc pěkné a sedí přesně, jsem spokojená.

Velice vstřícná a pružná obchodnice, rozhodně doporučuji. Nabídka obuvi je pestrá, od levných kousků pro místní důchodce až po drahé kožené modely. Vždy ale s ohledem na kvalitu, na "levné křápy" tu nenarazíte :)

• Široký sortiment, vstřícné a rychlé jednání. Jeden den jsem objednala, druhý den zboží dorazilo. Je radost zde nakupovat!

• rychlé vyřízení, výborný sortiment

Profesionální přístup prodejce a navíc nejnižší cena daného zboží a nejvýhodnější doprava vzhledem ke konkurenčním nabídkám jiných e-shopů (-:

• Vstřícné a rychlé jednání obchodu.Moc děkujeme
  • Jsem velice spokojená.

• jsem spokojen

rychle dodání,spokojenost,doporučuji

Rychlé vyřízení objednávky

Všestranná spokojenost, jak i běžně to u této prodejny bývá zvykem. Týká se nejen
    nabízeného zboží, zejména však ochoty ze strany zaměstnanců (vč. majitelky).

• skvělá komunikace i doporučení velikosti

Tento obchod mne velmi potěšil..Skvělá komunikace i výběr velikosti obuvi .Dnes vyberu zaplatím zítra mám obuv doma