• vstřícné jednání na centrále!

• Příjemný a ochotný personál
    • Dobré parkování
    • Lehce k nalezení

• Velmi milá a ochotná prodavačka v prodejně na Horním náměstí v Olomouci.

Hlavní prodejna v Hodolanech kde mají vše údajně na skladě s nevyhovující pracovní dobou a téměř vždy zavřeno. Zboží je nutno objednat a pak vyzvednout, případně obchod navštívit 2x. :(

• Vstřícnost

• Rychlé jednání. Ochota na e-shopu i přímo v obchodě při výdeji. Úžasná cena.
    • Nemam
    • Hledala jsem černé kotníčkové boty, k šatům. Na e-shopu mne zaujal právě vybraný pár. A hlavně nejnižší cenou . Rychlé jednání, upozornění, že jsem objednávku zaslala 2x. Jeden den večer jsem poslala platbu a druhý den ráno mi volali z výdejního mista, že zásilku mám připravenu k vyzvednutí.
    • Neni

Jsem velmi spokojená .

• Jste skvělí, spolehliví,
    • Spolehlivost
    • Ochotní

• Paní prodavačka vstřícná, milá, profesionální přístup. Bylo vidět, že se v botách nejen vyzná, ale i svou práci zjevně miluje (možná až moc :-)).

SuperB

• cena a ochota prodávajiciho!!

• velký výběr v e-shopu
    • možnost přeposlat zboží na konrétní prodejnu (tohle trošku trvá, ale nespěchala jsem)
    • ochotný personál

Objednala jsem boty v konkrétní velikosti, nakonec jsme jeli do prodejny dřív, než boty dorazily. Syn vyzkoušel stejný model, ale ve větší velikosti. Prodavačka bez řečí, ochotně a s úsměvem ihned vyměnila. Příjemný zážitek.