Nic z uvedených obrazů jsem si neobjednala a tudíž jen tiše doufám že až zboží dorazí budou to obrazy mého výběru a neuvedené obchodem.

Rychlé vyřízení mé objednávky. Obraz je krásný.

Objednavka byla rychle vyřízena, dobře zabalené. Obraz pěkný, ale zespod opatlaný od barvy, což mě mrzí, protože to samozřejmě každý hmed vidí a kazi to dojem z celeho obrazu. Takové odbyté... Třeba jsem měla smůlu..

Reakce obchodu Obrazy Davillo

Dobrý den. Paní koupila obraz M097. Na tomto obraze je celé pozadí malováno špachlí abstraktně. Ve spodní části je malba také, jelikož boky obrazů, jak už je v popisu jsou malované. Tudíž tahy jsou přenesené také na spodní část a není to jak paní píše "upatlané". Jinak bychom nesplňovali to, co máme v popisu. Vždy se snažíme, aby zákazník byl spokojen. Pokud se paní nelíbí, že je i spodní část malovaná. Mohla nám napsat a dalo se vše vyřešit. Bohužel žádná komunikace ze strany paní a vše se dozvídáme z hodnocení. Toto jednání nás velice mrzí :(

• Objednáno 13.1.-doposud obraz nedorazil.

Reakce obchodu Obrazy Davillo

Máme na stránkách odesíláme do 3 pracovních dnů. Obraz byl v tomto termínu odeslán. Doručení trvá další 1-3 dny. Obraz byl objednán v sobotu a hned druhý týden negativní hodnocení. Mrzí nás takové jednání, kdy zákazník místo napsat dotaz ohledně informace o zásilce raději věnuje čas negativnímu hodnocení :(

• Ok.
  • Objednal jsem 24.12.2023 pak již v tomto roce mi přišel dotazník jak jsem spokojen.Tak jsem napsal že nejsem neboť jsem nic nedostal.V zápěstí mi přišel email kde mi bylo zděleno že má objednávka je zrušena.Když jsem se ptal z jakého důvodu odpověď zněla že z důvodu špatného hodnocení. Tak místo obrazů jsem byl osočen za to že jsem napsal pravdu že mi nebylo nic dodáno.

Reakce obchodu Obrazy Davillo

Pán bohužel nechápe situaci, Už druhý negativní komentář. Objednal obraz 24.12 na Vánoce. Mezi svátky máme zavřeno. Hned v lednu jsme dostali negativní hodnocení, které je hned pod tímto. Bez žádné komunikace.
    Pán bohužel neumí ani číst.
    Máme na webu: odesíláme do 3 pracovních dnů. A)Je to termín odeslání ne doručení + 1-3 dny doručení.
    B) Pracovních dnů. S pánem se vůbec nedá slušně bavit.
    Dělá z nás pomalu zločince a poučuje jak máme podnikat.
    napsal například "doporučuji věnovat se živočišné výrobě a ne umění "
    Nakonec vyhrožuje, že nás na internetu poškodí. Každý si může udělat obrázek sám o tomto člověku.
    Obrazy prodáváme již víc jak 10 let a ještě jsme se s takovým jednáním nesetkali.
    Proto jsme Pánu napsali, že nemáme po takové zkušenosti důvěru obraz zasílat na dobírku, Jelikož jsme rodinná firma, obrazy malujeme a zasíláme s láskou. Pán na to stejně napsal, že o obrazy stejně už nemá zájem. Tak proč další negativní hodnocení...? ....asi každý pochopil.

Slibujeme dodání do tří pracovních dnů.Já udělal objednávku 24.12.2023 a dosud nemám objednávku doručenou.

Reakce obchodu Obrazy Davillo

Mezi svátky tu nejsme. A první týden v lednu máme inventury. Pánu jsme zaslali email. Místo komunikace bohužel rovnou negativní hodnocení.

Je strašně hezké,že se píše dodání do tří dnů,ale realita je poněkud jinde...objednáno 19 ráno ihned zaplaceno a stejně obraz nemám...je 30.12...a je to 7 pracovních dnů...a zmínka,že je někdo prý nemocný tak ta koncového zákazníka moc nezajímá..takže jsem mohl objednat klidně úplně kdykoliv a vyšlo by to nastejno...

Reakce obchodu Obrazy Davillo

Ano, je to pravda. Letos jme měli několikanásobně větší počet objednávek. Jsme rodinná firma a není nás tu desítky, bohužel většina navíc onemocněla. Napsali jsme hned po objednávce, že to letos nestíháme. Bohužel zákazník nám napsal, že ho nějaká nemoc nezajímá.

• Vela ponukaných produktov sa mi páči
    • Neodpovedanie na maily

Obraz dodán do týdne, kvalitně zabalený, vše v pořádku.

Již několikátý týden po objednání zboží, které "bylo" skladem s doručením do "3 dnů".
    Před týdnem dorazila zpráva, že zboží je již odesláno. Po kontaktování obchodu v tomto týdnu jsme obdrželi odpověď, že zboží ještě odesláno není a že snad tedy přijde v následujícím! týdnu.

Možná došlo jen k omylu a mělo být u zboží "skladem - doručení do 30 dnů"?

• Obrazy skladem

Obraz je krasny, urcite doporucujeme!

• kvalita obrazů
    • webové stránky
    • informace
    • doprava

Celkově jsem s obchodem spokojený až na změnu dopravy ,o které mě ani nikdo neinformoval.

Velmi dobrá komunikace, obraz pečlivě zabalen a je nádherný!

• Byla jsem spokojená

Nebyl žádný problém.

• pěkné obrazy, velký výběr

První zkušenost a dobrá...

• Výborná komunikace přes e-shop.
    • Obrazy splnily naše očekávání.

• Rychlost, kvalita