pozdní odeslání, než garantovali

Ahoj zákazníku.

Ve tvé objednávce se nachází obraz Malování podle čísel, při kterém je doba dodání 7 pracovních dní.

Objednávka byla vytvořena 16.1 a 17.1 šla na zpracování (čekalo se za fotografií) , následně byla přesně na 7. pracovní den 26.1 odeslána :)

Objednávku již evidujeme jako doručenou.
    Děkujeme za pochopení.

Rychlé dodání. Překrásné obrazy. Syté barvy. Jsem už podruhé moc spokojená

Ahoj Zuzano,
    tvá recenze je pro nás velmi povzduzující.

Kvalita plátna a zářivě krásné barvy jsou pro nás velmi důležité, a tvá poznámka nám dává pocit hrdosti na naše umění.
    Pokud budeš i do budoucna od nás potřebovat poradit, jsme ti k dispozici na online chatu i telefonicky.

Děkujeme za tvoji podporu a sdílení dojmů.

Monika z Artmie

Objednávka, dodání, kvalita obrazu i jeho zabalení - vše SUPER. Prostě PROFÍCI.

Milý Emile.

Tvá zkušenost nás velmi mrzí. Naši pracovníci dělají vše pro to, aby byl tisk v pořádku a objednávka zpracována co nejkvalitněji.
    Je možné, že došlo nedopatřením ke špatnému vytlačování kvůli stroji.
    Bude tě kontaktovat naše reklamační oddělení a situaci rádi napravíme.
    Děkujeme.

Monika z Artmie

Skúsenosti s obchodom mám len tie najlepšie ! Už som si u nich párkrát obrazy objednávala a vždy som bola mimoriadne spokojná ! Posledná zásielka doslova nadchla !

Milá zákaznice,
    děkujeme, že sis našla čas na ohodnocení.

Je skvělé slyšet, že zboží od nás je v souladu s tvým očekáváním. Věříme, že obraz vytváří perfektní vizuální zážitek ve tvé domácnosti. Pokud se k nám ještě vrátíš, doufáme, že si znovu užiješ příjemné nakupování.

Monika z Artmie

S komunikací obchodu jsem spokojená a vypadá to, že i zboží, které jsem si objednala bude v pořádku, náhled vypadá moc hezky. Bohužel mě mrzí, že jsem si nemohla vybrat doručení do zásilkovny, jako je to u většiny eshopů. Balíček mi měli PPL doručovat v pátek mezi 15-17 hod. kdy končím v práci a ještě nejsem doma. Bohužel mi ho uložili do Parcelshopu, který má o víkendu zavřeno. Proto ho ještě nemám a bohužel musím čekat až do pondělka...

Milá Renáto,
    děkujeme za hodnocení.

Jsme velmi rádi, že jsi s náhledem a komunikací z naší strany spokojena. Velmi nás mrzí, tvoje zkušenost s PPL.
    U nás nabízíme doručení do Zásilkovny, ale bohužel ta má omezenou váhu a rozměry. Tvoje objednávky těmto kritériím nevyhovovala, a proto ti systém nenabídl tuto možnost dopravy.

Doručení ze strany kurýra bohužel neumíme ovlivnit :/ Kurýři si samy plánují trasy. Věříme, že i přesto ti objednaný obraz udělá po vyzvednutí radost a zmírní tvé rozhořčení.

• Rychlost, kvalita zpracování

Ahoj zákazník,
    děkujeme za hodnocení.

Snažíme se vždy věnovat maximální pozornost každé objednávce a zajistit, aby byla správně a promptně zpracována. Tvá spokojenost je nás velmi důležitá.
    Rádi ti kdykoli pomůžeme a uděláme vše proto, abychom tě mohli stále očekávat jako spokojeného zákazníka.

Naprostá spokojenost

Ahoj zákazníku,
    děkujeme ti velmi pěkně za recenzi.

Jsme rádi, že ses podělil o svou zkušenost. Doufáme, že nám zůstaneš věrný i nadále.

Určitě se k nám přidej i na našem Tiktoku, Instagramu a Facebooku.

Rychlé doručení,spokojenost

Milý zákazníku,
    jsme rádi za tvou pozitivní zkušenost.

Rýchle dodaní je jistě základem pro úspěšný nákup. Doufáme, že tvá spokojenost bude u nás přetrvávat.

Jsme rádi, že jsme ti mohli být spolehlivým partnerem pro nákup.

Monika z Artmie.

Objednávka i doručení bez problémů,barvy odpovídají nabídce.Jsem spokojená.

Ahoj Heleno,
    děkujeme za skvělé hodnocení!

Jsme rádi, že jsi byla spokojena s našimi službami. Snažíme se udržet vysokou úroveň našich služeb, abychom co nejvíce uspokojili zákazníky. Stále pracujeme na přípravě nových obrazů.
    Budeme rádi, budeš-li sledovat naši web stránku a pokud znovu něco ulahodí tvému oku.
    Děkujeme za tvoji podporu.

S pozdravem,
    Monika z Artmie

Zboží bylo dodáno do 5 pracovních dnů a v pořádku. Obchod doporučuji!

Ahoj Jolka,
    jsme rádi za tvou zpětnou vazbu.

Těší nás, že jsme ti mohli přinést pozitivní nákupní zážitek. Dáváme si záležet na tom, aby byly objednávky pečlivě zabaleny. Dáváme vždy pozornost detailům, abychom se ujistili, že nedojde k poškození.

Ještě jednou děkujeme, že sis vybrala právě nás obchod a přejeme ti všechno dobré.

Monika z Artmie

Bleskové dodání perfektně zhotovené zakázky.

Milá Viki,
    jsme rádi, že sis našla čas na sdílení své zkušenosti.

Velice si ceníme tvé pochvaly. Jsme rádi, že jsme tě mohli uspokojit doručením v krátkém časovém období. Snažíme se poskytnout zákazníkum co nejlepší možný servis a spokojenost při nákupu. Věříme, že budeš mít u nás jen samé pozitivní zážitky.
    Děkujeme, že sis vybrala právě náš e-shop.

Hodně pozitivní energie ti přeje,

• Je krásný ten obraz.

Milý zákazníku,
    děkujeme, že sis našel čas na ohodnocení.

Monika z Artmie

• Objednávka i doručenie boli podľa mňa veľmi dobre manažérsky zvládnuté

Milý Jáne,
    děkujeme za tvůj čas, který jsi věnoval napsání této recenze.

My děkujeme za tvůj nákup. Věříme, že ti objednané produkty udělají radost a že budeš natolik spokojen, že se nás rozhodneš vyhledat i příště.

S přáním krásného dne,
    Monika z Artmie

• Vyborna komunikace, spolehlivost.

Milá Ivo,
    děkujeme za tvůj čas strávený hodnocením stránky.

Pracujeme na tom, aby byl nákup u nás pro zákazníky co nejvíce příjemný. Rovněž se snažíme poskytnout veškeré informace a pomoc při výběru. Doufáme, že ti i nadále budeme umět vyjít vstříc a že u nás budeš ráda nakupovat.
    Pokud budeš mít dotazy, určitě nás kontaktuj. Vážíme si tvé zpětné vazby.

• Slušně bylo zabaleno
    • Vracení zboží je do sousedního státu, Slovensko, což je dražší než obraz
    • Servis v Slovenštině

Obchod je zcela dobrý,
    Ale komunikace, a vracení není vůbec pohdlné.
    Posílat do jiného státu na adresu, vypisovat nekolik forlmulářu a nakonec všechno odnašet na pobočky.

Milá Tatiano.

Je nám velmi líto, že ses nějaké zboží z objednávky rozhodla odeslat zpět k nám.
    Pokud se zákazník sám rozhodne něco z objednávky vrátit, je to na jeho náklady. Samozřejmě pokud by to byla reklamace, hradíme to v plné částce my.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychlé dodání.

Kvalitní výrobek.

děkujeme za recenzi.

Velice nás těší, že jsme ti dokázali objednávku doručit včas. Věříme, že tyto drobné detaily přidávají kladný náboj ke tvé nákupní zkušenosti. Tvá spokojenost je pro nás největší odměnou.

Pokud na nás budeš mít jakékoli dotazy, ozvi se nám na online chatu, telefonicky nebo mailem. Děkujeme, že sis vybral právě náš obchod.

S pozdravem,

• Dobrá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Zboží nebylo možno poslat přes Zasilovnu, takže přes kurýra PPL to bylo dražší

děkujeme za recenzi.

Doručení přes Packetu je omezeno rozměrově i váhou. Nachází-li se v objednávce větší rozměr, automaticky systém nabízí pouze doručení přes kurýra, který bere i rozměrově větší balíky.
    Z tohoto důvodu jsme museli tvou objednávku odeslat takto. Věříme, že to nijak neovlivnilo tvůj celkový dojem z našeho e-shopu.

Vše ok

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za vaši upřímnou zpětnou vazbu.

Tvé hodnocení na 80% nám dává příležitost zlepšit se ještě více a zajistit, aby tvoje zkušenost s námi byla co nejlepší.

Rádi bychom se dozvěděli více o tom, co bychom mohli udělat lépe, abychom dosáhli 100% spokojenosti. Tvé názory jsou pro nás cenné a pomáhají nám identifikovat oblasti, které potřebují pozornost a zlepšení.

Pokud máš konkrétní připomínky, nápady nebo dotazy ohledně nákupu, prosím, dej nám vědět.

Monika z Artmie

Nabídka obchodu je bohatá, využila jsem jeho odborné rady a doporučení.

Milá Jarmilo,
    děkujeme za tvůj čas strávený hodnocením stránky.

Pracujeme na tom, aby byl nákup u nás co nejvíce příjemný. Rovněž se snažíme poskytnout veškeré informace a pomoc při výběru. Doufáme, že ti i nadále budeme umět vyjít vstříc a že u nás budeš ráda nakupovat.
    Pokud budeš mít dotazy, určitě nás kontaktuj. Vážíme si tvé zpětné vazby.

OK!

Milý zákazníku,
    děkujeme, že sis našel čas na ohodnocení.