Samotný obchod z pohledu prodávající organizace ( firmy) byl bez nedostatků, řekl bych výborný, ale velkým mínusem je neúměrná cena za dopravu a vydání zboží na poště. Ta se rovná téměř ceně dodávaného zboží. tím se rozsah obchodu samozřejmě redukuje jen na knihy, které nejsou jinde k sehnání. Možná by stálo za úvahu mít ve větších městech místa, nebo spřátelené prodejny, kde by bylo možné zásilku vyzvednout. To je asi vše. Děkuji a pokud bude třeba, jistě se znovu ozvu. Fiala

• Super rychlé vyřízení objednávky i o víkendu!
    • V sobotu jsem objednala, v neděli byla objednávka vyřízena a v pondělí měla Česká pošta balík k předání. Bohužel jsem si balík do ruky musela sama vytvednout na poště protože by mi nebyl jinak doručen, nikdo mne nekontaktoval. Toto ovšem není problém, nebo chyba obchodu ale České pošty.Kdyby byla jíná možnost přepravce tak bych ji určitě využila raději než Českou poštu - tu nemohu nikomu doporučit!!!
    • Není mi známo!

Mohu jenom doporučit.

• přesné informace o naskladnění jinde již nedostupného zboží, maximální vtřícnost,neustálý kontakt. včasné doručení.
    • ...dle mě žádné

Zaujala mě nabídka a možnost naskladnění a dodání do vánoc, jinak nedostupného zboží. Po celou dobu jsem byla o produktu informována. Přijemné až nadstandartní jednání. Vřele z těchto důvodů doporučuji.

• Nelíbilo se mi, že bylo zboží uvedeno "skladem" a následně mi došel mail, že musím cca týden počkat.

Objednané zboží oka.

• manipulační poplatek

Objednala jsem knihy, zaplatila manipulační poplatek, ale doma jsem zjistila, že cena jedné knihy byla u pokladny dražší než na objednávce. Pokud si berou manipulační poplatek za objednávku přes internet, měli by to mít nachystané na převzetí i s fakturou.

Obchod můžu všem doporučit

• Rychlost pekna cena
    • O nicem nevim

Doporuceno

• Málo prostoru

• Blízko bydliště
    • nemohla jsem si na internetu předobjednat

• kvalita

doporucuji

• Cena,rychlost dodání

Vše perfektní.

• přehlednost,dostupnost,přijatelné ceny
    • nejsou

• Levnější e-shop než na prodejně. (považuji za výhodu i nevýhodu). Možnost vyzvednout si zboží v Bohumíně. (jsem z Bohumína)
    • Na obchodě mi tvrdily, že mají jiného dodavatele knih v prodejně, a jiného na internetu. Přitom na internetu byly knihy levnější. Největší nevýhoda = manipulační poplatek, který mě stál 29 korun.

S obchodem nebyl problém, doprava rychlá. Stránky jsou ale velice nepřehledné. Při objednávce zboží jsem nevěděl, do kdy má přijít. Když jsem vyplňoval doručovací údaje, dal jsem potvrdit, tak mě to vrátilo zpět, protože jsem nevyplnil fakturační údaje, které jsou v mém případě stejné. Tuto možnost zatrhnout, že jsou stejné jsem nedostal, a tak jsem vyplňoval znovu. Navíc E-mail, který mi přišel byl příliš stručný. Když mi přišel e-mail s tím, že kniha přišla, šel jsem na prodejnu, dali mi knihu s cenovkou 349kč - s touto cenou mi nabízeli knihu na prodejně - já jsem ale samozřejmě platil cenu s eshopu = 320kč - tu jsem zaplatil. Kniha ve skutečnosti stála 291kč + ten "manipulační poplatek" = 29kč. Určitě nedoporučuji nakupovat v tomto e-shopu, nakupoval jsem pouze proto, že byla možnost vyzvednout si knihu v bohumíně, já jsem z bohumína...

• sleva
    • objednávka z domu
    • nákup v obchodě

Mně tento způsob nákupu vyhovuje. Vyzkoušejte...

• osobní odběr, mohlo by to být ale bez poplatku

Knihy byly doručeny rychle a v nepoškozeném stavu(dobré balení). myslím, že není co dodat a obchod lze z mého hlediska doporučit ostatním.

JINÁ CENA NA OBJEDNÁVCE NEŽ JSEM SKUTEČNĚ PLATIL V OBCHODĚ. PŘÍJDE MI TO JAKO KLAMÁNÍ SPOTŘEBITELE....

• nákup z domova

Zboží za velmi přijatelné ceny a rychlá dodací lhůta.