Kvalitní výrobky. Široká nabídka látek. Nádherný přístup k práci a zákazníkům.

• vybírám a objednávám z domova, vstřícná komunikace s majitelkami, jejich zájem, aby byly zákaznice s výrobky maximálně spokojené, osobní domlouvání se o výrobku

• Neuvěřitelná vstřícnost.Ušili mi něco, co do té doby nenabízeli.
    • Skvělá komunikace.

• perfektní kvalita i střih
    • ušito na míru
    • český výrobek
    • bezproblémová komunikace a rychlost odeslání

rychlost

• Oblečení je krásné, kvalitní.
    • Rychlost doručení
    • Milý přístup

Výborná komunikace s obchodem, rychlé dodání, padnoucí střih, pěkný materiál, kvalitní práce i látky

• Byl to můj první nákup, naprostá spokojenost. Zboží se mi zalíbilo podle fotografií, skutečnost odpovídá. Materiál opravdu příjemný, kvalitní ušití. Navíc dárek, milé překvapení.

• Kvalitní pohodlné oblečení
    • Ke každé objednávce krásný dárek v podobě dalšího kusu oblečení
    • Pěkné vzory
    • Velký výběr

Dlouho jsem hledala dětské tepláky s pohodlným vysokým pasem, objevila jsem je přesně tady. V létě jsem kupovala dětem i kšiltovky a jsou přesně takové, jaké jsme potřebovali - lehké, pohodlné, s měkkým kšiltem. Obchod na 100 % doporučuji.

Kvalitní látky, perfektně sedící střihy, vyšší pas u tepláčků, měkké gumy v pase. Všechno oblečení opravdu velmi kvalitní.

• Rychlé dodání, perfektní ušití za příznivé ceny.

• objednávám z domova, objednávám již ověřenou velikost, kvalitu, střih - vše perfektně sedí, kvalita výborná, komunikace s majitelkami bezchybná, jsou milé, ochotné a vstřícné

Skvělá komunikace, vstřícnost, věci velice kvalitně ušité. Jsme naprosto spokojeni.

Skvělý obchod a zboží také - radost z českého výrobku v té nejlepší kvalitě. Doporučuji!

Vstřícné jednání. Dobrá nabýdka.

• Krásně ušité zboží , objednáno již poněkolikáté a vždy veliká spokojenost!!!

Za mě super obchod!!!!

• Už dlouho se mi nestalo,aby byla komunikace tak pozitivní a vstřícná. Moc dámám děkuji za dárečky,dcerka byla nadšená a já už se těším na další oblékání!

• výborná komunikace, vše se dá domluvit
    • kvalitní zboží, krásné látky
    • šití na míru

• Šije v Třebíči, komunikuje okamžitě a neuvěřitelně vstřícně, plní to, co deklaruje - např. termín. Rychle raguje na neobvyklé požadavky

• Skvělé materiály, výborný střih a vstřícný přístup, vřele doporučuji všem, objednávám již po několikáté a opravdu čepice i nákrčníky, rukavice vydrží vše.