• Oblečky jsou ušity s velkou precizností a z kvalitního materiálu. Objednávala jsem již podruhé a tento obchod doporučuji na 100%. Olga

Dobra komunikace, informovanost. Perfektni provedeni zbozi, velmi kvalitni zabaleni zbozi kvuli bezchybnemu doruceni.

výborná komunikace,rychlé dodání,vše super

• Skvělé Jednání a vstřícnost.

V tomto obchodě jsem objednávala poprvé. Byla jsem velice spokojená jak s komunikací, tak s termínem dodání. Výrobky jsou moc hezké a rozhodně zde budu i v budoucnu nakupovat.

Objednala jsem poprvé a jsem naprosto nadšená. Oblečky jsou kvalitní a paní má opravdu styl:))

Skvělé hadříky pro Barbie panenky. Perfektně ušité, moderní, leckterý kousek bych brala i pro sebe :-). Já jsem nadšená, doufám že bude i dcera (vánoční dárek).

• V tomto obchůdku jsem nakoupila již několikrát a stále se vracím. Oblečky jsou nádherně vypracované, kvalitní a troufám si říci, že jsou to nejlepší, o lze v Čechách v současné době zakoupit. A ještě k tomu výborná komunikace a rychlé dodání. Proto tento obchůdek vřele doporučuji.

• byl jsem průběžně informován o stavu vyřizování zakázky
    • prvotřídní provedení

Perfektní, vysoko nad běžný standard e-shopů jak produkty tak službami

• oblečky jsou precizně ušité a moc hezké

Oblečky jsou dokonale vypracované originální modely, jsem nadšená. Skvělá práce :-)

Výborná komunikace. Nabízené oblečky jsou dokonale ušité. Jejich prezentace výborná.

• Kvalitní výrobky
    • Perfektní komunikace
    • Dodržení dodací lhůty

U paní Jany nakupuji asi už druhým rokem. Jsem velice spokojena. Paní Jana vyrábí jedinečné originální oblečky pro Barbie. Mohu jenom doporučit.

velmi dobré

• Výborná kvalita, krásné barvy, střihy.

Vynikajici spoluprace,uzasne kousky obleceni na panenky.

• skvela domluva

Obchod mohu jen doporut

• Krásné, originální a pečlivě zpracované oblečky

Krásné oblečky pro Barbie, jsou moc pěkně ušité, tento e-shop rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí udělat radost svým holčičkám. Objednávka byla vyřízena rychle, komunikace perfektní a ještě byl přibalen dáreček navíc - za který moc děkuji :-)