• Jeden výrobek v balíčku byl rozbitý. Podle mě šlo o nevhodné zabalení balíčku. Nicméně jsme se po mailu domluvili o vrácení poměrné částky, protože šlo o poslední kus a další již nebyl na skladě. Bohužel do této doby mi částka na účet nepřišla.

Dobrý den, velikosti naprosto neodpovídají. Objednala sem si velikosti 128 a 140 a jsou naprosto stejné. Nevím, kde majitel nakupuje zboží, ale asi někde u Pidilidí.

• Obrázek vybledlý a u sukýnky díra takže si musím zašít, aby jsme mohli nosit

Reakce obchodu Dětské oblečení a doplňky

velice nás mrzí, že jste nebyla s nákupem u nás spokojená, ale proč jste s námi neřešila reklamaci zboží? Nenapsala jste nám žádný email abychom to mohli spolu vyřešit. Stačilo nás pouze kontaktovat a domluvili bychom se na společném postupu pro vyřešení.

Přejeme hezký den.

Team oblečení dětem.

• nekomunikace při reklamaci

Reakce obchodu Dětské oblečení a doplňky

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení, bohužel Vaši reklamaci jste nám zasílal během naší dovolené v období vánočních svátků, proto Vám na Váš email nikdo neodpověděl. Během dnešního dne bude Vaše reklamace vyřízena. Omlouváme se za komplikace.

Přejeme hezký den.

nekvalitní, poškozené,

Reakce obchodu Dětské oblečení a doplňky

velice nás mrzí Vaše negativní reakce, ale vady, které zboží mělo byly uvedeny u produktu, vše bylo vyfoceno a zboží bylo označeno jako výprodej s výraznou slevou. Zboží jste reklamovala a byly Vám vráceny peníze druhý den od doručení reklamovaného zboží. Příště doporučím číst popisky zboží, vše máme na eshopu uvedené a nafocené.

Přeji hezký den.
    Team Oblečení dětem.

• Zbozi neslo prodlouzit v zasilkovne zbozi propadlo a pote si firma misto 59kc uctuje 120kc postovne!

Reakce obchodu Dětské oblečení a doplňky

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení. Sama jste si při objednávání zboží zvolila doručení do zásilkovny, kde je možné úložní dobu prodloužit až na 3 týdny. Je logické, že pokud se nám zboží vrátí jako nepřevzatá zásilka, že již není možné prodloužit dobu uložení, protože zboží již není na pobočce zásilkovny. Zasílali jsme Vám emaily a sms ohledně končící doby uložení, stačilo tedy kontaktovat pobočku zásilkovny a prodloužit si uložení. Bohužel nemůžeme za to, že jste reagovala až poté, co jsme Vám vystavili fakturu za nepřevzatou zásilku, která zahrnuje veškeré náklady na zabalení a odeslání zboží.

Přeji hezký den.
    Team Oblečení dětem.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.