• Pěkné oblečení na děti za slušné ceny. Velmi ochotní a vstřícní. Označila jsem omylem jiné odběrní místo, po žádosti o doručení jinam, bylo zboží připravené k vyzvednutí hned následující den.
    • Děkuji

Milá zkušenost, vím kde nakupovat.

• Koupila jsem tu oblečení pro dívky (10let), které je hezké za dobré ceny a v obchodech není k sehnání.

• kvalita zboží

perfektní služby
    příjemná komunikace
    při vrácení zboží, peníze okamžitě zpět na účtě

• Levné a kvalitní zboží

• Kvalita, rychlost, cena

Perfektné

• možnost osobního odběru
    • super ceny

• Rychle dodání
    • Žádne

• kvalitní zboží za rozumné ceny
    • mají u každého výrobku velikostní tabulku skutečných velikostí, což se i u jednoho výrobce může lišit, což velmi oceňuji! člověk pak vybere skutečně padnoucí velikost a nemusí pak složitě řešit výměnu nebo vrácení zboží

Sháněla jsem obyčejné kvalitní bavlněné noční košile na knoflíčky (vhodné na kojení), aby nestály ranec a v tomto obchodě našla širokou nabídku.
    Jinde měly ty stejné košile dražší i o 200 Kč, což mi přijde prostě zlodějna. Ráda podpořím malé české prodejce kvalitního zboží.

Velmi rychlé vyřízení objednávky a bleskové dodání nepokazil ani fakt, že opět Česká pošta nezklamala a balík do ruky rovnou hodili bez snahy doručit rovnou na poštu, což ale není chyba obchodu.
    Možná bych jen prodejci doporučila zařadit i jiného dopravce právě z důvodů, že v mnoha regionech jsou s ČP problémy.
    Za obchod moc děkuji a určitě se zase ráda vrátím.

• Kamenný obchod, kde si mohu zboží vyzvednout. Velmi příjemná komunikace a dobrý přístup.
    • Nevím o žádných.

Rozhodně doporučuji. Chystám se na další nákup.

• rychlost doručení
    • nízké poštovné
    • kromě tabulkových velikostí i míry výrobku (aspoň u mého zboží)

Velice spokojen, pokud bude možnost rád objednám znovu.

• Velký výběr dětských triček, pyžámek, tepláčků atd...Rozhodla jsem se nakoupit v tomto obchodě proto že se pomalu blíží Vánoce a já nemusím běhat po městě a shánět dárky pro moji vnučku Karolínku

Tento obchod jsem náhodou objevila na internetu a doporučuji ostatním

• praktické oděvy pro děti za dobré ceny
    • možnost osobního odběru v Brně

• Nízké ceny a možnost osobního odběru, takže neplatím poštovné.
    • Slabší výběr oblečení.

Nakupuji zde hlavně tepláky pro děty, s jejichž kvalitou i cenou jsem spokojená.

• osobní odběr v Brně
    • dobré ceny
    • široký sortiment oblečení pro děti

Koupila jsem, co jsem potřebovala, za dobrou cenu, vše proběhlo tak jak má:-)

• Dobré ceny,vstřícné jednání (prodloužení odběrné doby bez problému)
    • nemá otvírací dobu o víkendu

• Kársné zboží a je opravdu skladem.

DOPORUČUJI.

• možnost osobního vyzvednutí na několika místech v Brně

Velmi mile mě překvapila zejména komunikace a ochota ze strany obchodu, předpokládám, že jsem mluvila přímo s majitelkou. Zboží, které jsem si vybrala na eshopu neměli v požadované velikosti. Paní na můj telefonický dotaz ochotně zjistila stav na jednotlivých prodejnách, do několika minut volala zpátky s dobrou zprávou a nechala objednávku nachystat. Velmi ocenňuji a ještě jednou děkuji.

• Kvalita a cena

• Doporučuji