• zdravotní nutnost

Objednávka ani po urgenci zatím nedorazila, myslím si, že je to podvod. Telefon uvedený v potvrzovacím emailu patří soukromé osobě a e-shop nekomunikuj. Hlavně že si nechá poslat peníze předem. Nakupuji pravidelně pře internet a toto se mi stalo ještě nestalo.

Reakci na moji objednavku jsem obdrzela temer po tydnu s tim, ze zbozi není skladem, i kdyz bylo uvedeno ze skladem je.

Nemají zboží,které nabízí.

• Stranka se neaktualizuje, posledni zprava z roku 2016

• komunikace - telefon nefunkční a na emaily neodpovídají

Přišla mi objednávka neúplná (některé zboží chybělo). Na telefon se dovolat nedá, na opakované dotazy emailem neodpověděli.
    Proto nemůžu obchod doporučit.
    Pokud se obchod ozve, můžu hodnocení upravit.

• Zajímavé zboží.
    • Dobrá komunikace i při případných problémech
    • Vybral jsem si zrovna zboží s, kde bylo nesprávné foto. Ale ze strany obchodu byla sjednána výměna a dokonce zaplaceno poštovné na vrácení zboží zpět.

Doporučuji.Dobrá komunikace, ochota řešit případné problémy.

• ...
    • ...

nic

• na zákaznické lince je osoba, která nemluví česky a moc česky ani nerozumí, slíbili sdělit termín dodání, nakonec jsem si sama u výrobce zjistila, že se zboží již neprodává

nedůvěryhodný obchod

• dostupnost zboží, které není v sortimentu kamenných obchodů

dobrá cena
    zboží , které se těžko shání jinde

• - nevím, obchod mi byl doporučen, byl to můj první a současně poslední nákup
    • - velmi dlouhá dodací lhůta
    • - zaplaceno předem, musela jsem objednávku 2x urgovat, už to vypadalo, že zboží nedojde
    • - zabaleno v obrovské krabici, která byla proděravěna (nebyla vyplněna) - info z pošty, že zásilka byla poškozena
    • - doprava pouze prostřednictvím České pošty, která doručuje zásadně v době, kdy je člověk v práci - dlouhá čekací doba při osobním vyzvednutí na poště

- nedoporučuji

• Proč to nepřišlo kdy garantujete do 24h?!

• Že člověk ušetří , aníž by chtěl.
    • Komunikace.

No comment

• kvalitní zboží za výhodné ceny
    • o žádné nevím

kavlitní zboží, přehledné webové stránky, spolehlivé dodání

Komunikace obchodu je žalostná.

Zboží jsem si objednala a zaplatila v pátek. Za čtyři dny mi přišel mail, že zboží zašlou příští týden. Z mailu skoro nešlo poznat, že jde o oficiální komunikaci se zákazníkem. Jen v předmětu bylo napsáno číslo objednávky pak kratičký text - pouhé oznámení, žádná omluva.

Týden a půl po objednání jsem jim poslala urgenci, v odpovědi mi tvrdili že balíček pošlou za další dva dny.
    Na mou výtku, že je to státní svátek mi nikdo neodepsal.

Dva dny po té, co mi tvrdili, že balíček pošlou, konečně napsali, že se balíček chystají poslat.(13 dní po objednání!). Poslali ho až za ještě další dva pracovní dny. Dostala jsem ho až po 18 dnech.

• velký výběr a dobré ceny
    • nevím

Ano,doporučuji

• kvalitní oblečení za příznivé ceny

doporučuji vřele - rychlost vyřízení objednávky a skvělé zboží

• Kvalitní výrobek.

Objednala jsem kvalitní zboží s rychlým zasláním.

Reakce obchodu Oblečení pro

Moc děkujeme za vaše hodnocení! S pozdravem team obleceni-pro.cz

• Přehlednost stránek
    • žádné slabiny obchod nemá

Vše dorazilo za velmi příznivé ceny, krásně zabaleno v pěkných krabičkách a i materiál byl moc příjemný na dotek, obchod bych doporučila!

Reakce obchodu Oblečení pro

Moc děkujeme za Vaše hodnocení ! S pozdravem tem obleceni-pro.cz