vše bez námitek

• super, rychlá komunikace, skvělý obchod, doporučuji

nemám co vytknout. Jsme moc spokojeni, pěkné zboží, velký výběr

• Prijemny zamestnanec, kdyz jsem se dotazoval na stav zakazky a mel dovolenou

• Rychle a neporušené dodání
    • Profesionální jednání
    • Žádné

• Vyšli mně maximálně vstříc, co se týče termínu doručení i dopravy a ceny za dopravu.

Vše v naprostém pořádku. Komunikace obchodu bez problémů.

• Dobrá komunikace, ochota
    • Nevím

Dobrá komunikace, zboží dobře zabalené. Žádné problémy. Děkuji.

Obklad výborný pěkně se s ním dělalo o proti jiným výrobcům rovný.Co bych vytknul je závěrečný lak,i když jsem po řezání obklady očistil štětcem a ofoukal stejně se lak na některých místech promíchal s částečky prachu a někde vytvořil mapky,na světlém obkladu je to pak vidět,lépe nic neinpregnovat,ale jinak obklad spokojenost.

Rychlost a ochota poradit

Skvělý nákup

Bohu žel mě mrzí ,že na netu je dodání do 5 dní a zboží jsem dostala až za 10 dní což nás zdrželo o týden práce a teď už mrzne tak nevím kdy tu fasádu doděláme .

Reakce obchodu Kamenné obklady ŘEPA

děkujeme za vaši recenzi. Stejně tak jako všechny ostatní, tak i nás, výrobce i dopravce postihují současné omezení spojené s epidemii. Proto u některých zakázek dochází k časovým prodlevám - za což se samozřejmě omlouváme. Jen bych upřesnil, že k dodání došlo 7. pracovní den od objednání.

David Řepa
    majitel obchodu

Zbozi dorazilo rychle, zabalene na palete... Ale nektery obklady velikostne nesedi a nektery byly praskle. Nastesti jsem vzala vic metru jinak bych nevysla.

Přišel mi světlejší obklad než byl na fotografiích, po domluvě byl pan na telefonu velmi ochotný a obklad bez problému vyměnili ( do dvou dnů přivezli novou paletu a starou odvezli).

ochota, rychlost, dobrá komunikace

• Více než vstřícnost

Perfektní komunikace. Rychlost dodání.

• Drahá přeprava. Za dvě krabičky na kousku palety je to příliš.

Od počátku samé pozitivní zkušenosti: rychlá reakce na jakýkoliv dotaz, obratem vyřízená objednávka, dle našeho požadavku dodržen termín doručení zboží, odečet vzorků z ceny.... Obchod mohu vřele doporučit.

Spokojenost

spokojenost,rychle jednani,ochota