• Rychlost, spolehlivost, skvělá komunikace s obchodem, individuální přátelský přístup ke klientovi,

Vše perfektní, doporučuji.

• Rychlé jednání
    • Ochotný personál
    • Velký výběr
    • Dobré ceny

Výborné jednání a komunikace s personálem. Majitel byl velice ochotný, pomohl nám s výběrem dlaždic do kuchyně. Doporučuji.

Skvělá komunikace, vstříctnost a ochota majitele. Děkuji i za klientku

Reakce obchodu Ceramic service

Děkujeme Vám za kladné hodnocení a milou recenzi:-)

• Ochota a maximální snaha vyjít vstříc
    • Dostali jsme i darečky
    • Dlažba Chicago je nádherná

Reakce obchodu Ceramic service

Děkujeme za krásné fotky a milou recenzi, bylo nám ctí a děkujeme za milé setkání, ať obklad od nás dlouho dobře slouží:-)

Od objednání do dodání bylo vše v pořádku, skvělá komunikace s eshopem, veliký výběr jinde nenabízených materiálů za dobré ceny,

Reakce obchodu Ceramic service

Bylo nám ctí, děkujeme:-)

Maximální spokojenost

Reakce obchodu Ceramic service

Moc vám děkujeme za hodnocení a těší nás Vaše spokojenost, bylo nám potěšením:-)

• profesionalita
    • ochota

Reakce obchodu Ceramic service

Děkujeme Vám, Vaše spokojenost je nám radostí a bylo nám ctí:-)

• Velice ochotný pan prodavač, zboží objednané přesně podle připravených vzorků, takže člověk opravdu ví, co kupuje.
    • Dodávka byla přivezena rychleji, než jsem čekala, ani jsem nestihla připravit podklad A to putovala z Itálie.
    • Dlažba je tak důvěryhodná, že jsem se při pokládání lekla, že jsem ji omylem ťukla. Až dotekem se ukázalo, že nic ťuklého není, povrch je bez poškození, ale vypadá vážně krásně opotřebovaně. Přesně podle představ.
    • Žádná mě nenapadá

Maximální spokojenost, žádný zajíc v pytli, dodávka byla i přes relativně malé množství, které jsem potřebovala, rychle naložená na kamion a dovezena dřív, než jsem si stihla připravit místnost. Zboží dokonalé, vzhled starých ošlapaných a lehce se drolících cihel perfektně sedne do naší staré chalupy. Prostě jen radost

Reakce obchodu Ceramic service

Krásný den a moc děkujeme za krásné hodnocení, bylo mi ctí a velice mě těší Vaše spokojenost a přeji trvalou spokojenost se zakoupenou dlažbou:-) Robert.

• Velmi ochotný personál, nic není problém

Reakce obchodu Ceramic service

Moc Vám děkujeme za recenzi, bylo nám ctí, přejeme krásné dny:-)

velká spokojenost , vstřícné jednání

Reakce obchodu Ceramic service

Velice Vám děkujeme za hodnocení a moc nás těší přízeň dalšího spokojeného klienta, ať se Vám daří a dlažba dlouho dobře slouží:-) Robert Z, CERAMIC SERVICE PRAHA

• profesionální jednání
    • ochota a vstřícnost

S panem Zentrichem je radost spolupracovat. Obchod můžu vřele doporučit. Perfektní domluva, nadstadardní ochota a přístup.

Reakce obchodu Ceramic service

Zdravím a děkuji, moc mě těší Vaše spokojenost:-)

Velmi milý a osobní přístup. Pan Zentrich vysvětlí vše potřebné pro výběr dlažby a obkladů a je s ním snadná a rychlá domluva. Děkujeme, Rozálie Stejskalová a Tomáš Vácha

Reakce obchodu Ceramic service

Děkujeme Vám za recenzi a setkání s Vámi a moc nás těší Vaše spokojenost, bylo nám potěšením:-)

• Skvělé a ochotné jednání
    • Velmi rychle vše vyřízeno

Reakce obchodu Ceramic service

Děkujeme Vám za kladnou recenzi a jsme rádi za Vaší spokojenost, bylo nám ctí:-)

Spokojenost. Vše dle domluvy. Doporučuji.

Reakce obchodu Ceramic service

Těší nás velmi Vaše spokojenost a děkujeme za Váš čas a recenzi. CERAMIC SERVICE PRAHA | Robert Zentrich

• Perfektní, profesionální, osobní přístup
    • nejsou

Pokud budeme ještě potřebovat obklady, dlažbu, cokoli, nepůjdeme již nikam jinam

Reakce obchodu Ceramic service

Přeji krásný den a velice děkuji za Vaší recenzi, je fajn vidět, že to všechno má smysl a že jste spokojeni:-)
    Budeme se těšit naviděnou až budete zase hledat nějaké obklady nebo dlažbu nebo cokoliv pro koupelnu či stavbu atd:-)
    S úctou Robert Zentrich

• flexibilita
    • nenašla jsem žádné mínus

Velké poděkování panu R.Zentrichovi Ceramic Servis Praha za úžasnou spolupráci, profesionální poradenství při výběru dlažeb a obkladů, a za osobní pomoc při dodávce zboží. Velmi oceňuji přístup pana Zentricha k zákazníkovi ,vždy ochotný , velmi trpělivý , vstřícný a schopný obstarat i nemožné. Firmu Ceramic Servis doporučuji všem zákazníkům. Dagmar Jírovcová

Reakce obchodu Ceramic service

Moc nás těší každá spokojenost a vědomí, že naše snaha má smysl:-)
    děkujeme Vám.

U firmy Ceramic jsem se setkal s velmi profesionálním jednáním.
    Firmu všem vřele doporučuji.

Oceňuji rychlé a slušné jednání s jakým jsem se již dlouho nesetkal. Firma ochotně sehnala zbytkové dlaždice, které již nejsou na trhu k dispozici

Reakce obchodu Ceramic service

Děkujeme, bylo nám ctí, ať se Vám daří.

• Rychlost, spolehlivost a vstřícný přístup!

Firma Ceramic service Praha je naprosto profesionální a realizace zakázky byla naprosto ukázková.
    Majitel firmy pan Zentrich se nám plně věnoval při výběru interiérové dlažby, poskytl své odborné poznatky a postřehy, které výběr dlažby značně zjednodušil.
    Realizace celé zakázky byla velmi rychlá, od objednání po doručení dlažby na stavbu cca 14 dní.
    Následně jsme dlažbu i spárovací hmoty doobjednávali (špatně jsme spočetli množství) a také vše proběhlo rychle a bezproblémově.
    Výborná spolupráce! Děkujeme a doporučujeme!
    Honza a Verča

Reakce obchodu Ceramic service

Pane Jurčo děkuji a moc mě těší Vaše spokojenost a vědomí, že to všechno má smysl:-)
    Bylo mi ctí a přeji vše dobré celé rodince.
    Robert Zentrich

• Naprostá spokojenost s obchodem. Profesionální vstřícný přístup. Objednávka doručena 48 hodin po objednání. Mohu jen doporučit.

Vše O.K. mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Ceramic service

Velice děkujeme za důvěru a těší nás Vaše spokojenost, ať se daří. Robert Z.