Kytička byla super zabalená.

• Nedodání zboží.

Obchod bohužel v žádném případě nedoporučuji. Zboží mi za tři týdny stále nedorazilo. Paní jsem třikrát volala, pokaždé mi řekla, že už jde zboží posilat a nebo, že už poslala. Nemám zboží ani penize....

Reakce obchodu Obchůdek u dvou holciček

Dobrý den, ano máte pravdu, byla jsem v porodnici, tak se všechno pozdrželo a za to se omlouvám. Zboží vám dorazí.

• Dobře jednani

Přes počáteční zaškobrtnutí, kdy jsem se musela připomenout, že peníze už jsou dávno na účtu, následovala omluva a velmi rychlé vyřízení objednávky, takže za mě OK

• Solidní jednání,zboží doručené bez problémů.

Jsem velice spokojená s jakou rychlostí obchod vyřídil mojí objednávku

• nazájem o zákazníka, neodpovidaji na emaily, nedostupný telefon

Reakce obchodu Obchůdek u dvou holciček

S paní jsem komunikovala, její objednávka byla kladně vyřízena, ale zůstala ležet na zásilkovně, protože její pobočka byla nedostupná. Když jsem ji volala aby zvolila jinou, oznámila mi že o zboží už nemá zájem.

byla jsem spokojena s rychlostí vyřízení objednávky

• velmi rychlé dodání

Rychlý dovoz na výdejní místo,dobrá spolupráce a komunikace
    vřele doporučuji

Reakce obchodu Obchůdek u dvou holciček

Moc děkujeme za kladnou recenzi :-)

• Rychlé dodání. Skvělá komunikace.

Děkujeme :-)

• velký výběr licencovaného zboží
    • slušná cena
    • delší doba dodání

Vybírala jsem zboží s motivem Frozen a potěšila mne široká nabídka tohoto obchodu.
    Následně mne zaskočila délka dodání u zboží, které bylo vedené jako skladem, ale na stránkách je uvedeno průměrně 7-10 dní (mně přišlo ještě později). Je tedy třeba s tím napříště počítat a objednávat v dostatečném předstihu.

Vše OK.Jako bonus přidaná rada jak sázet

Reakce obchodu Obchůdek u dvou holciček

Děkujeme za krásnou recenzi :-)

• Sami zbrzdili dodávku z důvodu mrazivého počasí. Děkuji.

Děkujeme moc za reakci.

Zboží došlo v pořádku a rychle, komunikace suprová, paní je velmi ochotná a ještě přibalila dárek. Jsem spokojená, budu v obchůdku nakupovat i nadále.

Jsem s tímto obchodem moc spokojená, vše bylo skvělé a doporučuji určitě v tomto obchodě nakoupím znovu :-)

děkuji za kladné hodnocení

• Zatím nedorazilo všechno zboží, něco paní zapomněla pribalit, u něčeho přehlédla počet kusů
    • Doba dodání déle než týden, protože “je toho moc a paní nestíhá”

Ani po týdnu a půl nemám celou objednávku. Pokud na zboží nespěcháte, časem dorazí (snad). Na stránkách se špatně hledají velikosti - u jednoho zboží nelze jen vybrat velikost, ale musí se složitě rozklikat více položek, než se najde požadovaná velikost (u několika položek je výjimka - velikost je uvedena v názvu).

Reakce obchodu Obchůdek u dvou holciček

Dobrý den, na eschopu na titulní straně je napsáno, že je dodací lhůta 7-10 dni a ano za to se opravdu omlouvám. Veškeré zboží vám dojde.

• Až do domu

Reakce obchodu Obchůdek u dvou holciček

Děkuji moc za kladné hodnocení :-)